Proszę o odblokowanie: https://world.waze.com/editor/?lon=20.9 ... =144663997
Łopuszańska w Warszawie - jeden wiadukt ma level 4, od wczoraj jest wyłaczony z ruchu. Naniosłem drogi "objazdowe" - łączniki ale nie mogę ich dopiąć do nitki o kierunku Al. Jerozolimskie - Hynka.
Pozdrawiam,
PS. W Warszawie od wczoraj rzeźnia, wjazd od Piaseczna ograniczony (węzeł Wilanowska-Niepodległości-Puławska), podobnie ten wyżej, wiadukty na Łazienkowskiej Niezłe wakacje się zapowiadają.
Wszystko spoko... Nie wiem jak dla tej drogi ale Google Maps jest ubogi w ulice, szczególnie na wsiach albo mało popularnych regionach (choćby okolice Żywca).
Trochę lipa jest rysować "na pałę" skoro nie ma punktów GPS ani dokładnej drogi na mapie do porównania. Z "czerwoną" drogą można jedynie czekać na kilkukrotne przejazdy. Zrobi się po 4-5 śladów GPS (o ile się zrobią, ja na bocznych nie widzę, a przejeżdżałem). Mapy gmin, wsi czy innych małych miejscowości są robione "poglądowo": to się łączy z tym, to chyba do tego a tu lekko skręca i idzie tam...
No nic. Taki urok... Ostatnio do porównywania korzystam z Bing'a jeśli nie wiem dokładnie jak ostry ma być zakręt itp.
PS. Każda mapa kłamie:
- w google nie ma dużo ulic z małych miejscowości, brak miejscowości
- w bing poj**ne nazwy miejscowości, miejscowości naciągane hen daleko, że hoho
- openstreetmaps... cóż, tego już chyba nie ma
- ump-pl - bieda
- zumi - szkoda gadać, brak "fajnej" skali.
Jeszcze te updejty co miesiąc. Masakra!
Re: Błędy do poprawy