Błędy do poprawy

Problem z edycją mapy? Opisz go tutaj.

Moderators: mousepl, redviper26

Re: Błędy do poprawy

Postby WodzGalopujacySkleroz » Wed Aug 01, 2012 4:20 pm

mousepl wrote:Google Maps jest ubogi w ulice, szczególnie na wsiach albo mało popularnych regionach (choćby okolice Żywca).

Ja staram się w takich miejscach szukać jakichś map publikowanych przez urzędy gmin - często mają całkiem czytelne obrazki. A i spisy ulic się zdarzają, co też potrafi pomóc...
WodzGalopujacySkleroz

Has thanked: 2 times
Been thanked: 4 times

Postby mousepl » Wed Aug 01, 2012 3:51 pm

Wszystko spoko... Nie wiem jak dla tej drogi ale Google Maps jest ubogi w ulice, szczególnie na wsiach albo mało popularnych regionach (choćby okolice Żywca).
mousepl
Waze Global Champs
Waze Global Champs

Has thanked: 1 time
Been thanked: 856 times

Postby Krzysztof1964 » Mon Jul 30, 2012 4:22 pm

Widzę, że Rafał zareagował błyskawicznie i poprawił hurtem wszystko za co dzięki. Kolejne zadanie - może ktoś ma sposób na dokończenie DW 105 przy braku punktów GPS i aeriali z Binga?

https://world.waze.com/editor/?zoom=3&l ... =152323906
Krzysztof1964
Country Manager
Country Manager

Has thanked: 50 times
Been thanked: 38 times

Postby Krzysztof1964 » Sun Jul 29, 2012 8:21 pm

Jako, że "update requests" słabo u nas działają będę kontynuował ten wątek i zachęcam innych. Będę się koncentrował na DK i DW.

3. https://world.waze.com/editor/?zoom=8&l ... ,142256227
proszę połączyć odcinki.

4. https://world.waze.com/editor/?zoom=4&l ... =142256227 czerwona strzałka na zieloną

5. https://world.waze.com/editor/?zoom=8&l ... TTTFTTTTFT dorysować jednokierunkową nitkę na DW 276 (inaczej nie ma możliwości wjazdu na DK 3 na południe.

Dzięki za poprawkę błędu nr 1.
Krzysztof1964
Country Manager
Country Manager

Has thanked: 50 times
Been thanked: 38 times

Odp: Błędy do poprawy

Postby LafarM » Sun Aug 26, 2012 4:17 pm

Już trasa poprawiona. Przy okazji poprawiłem to co wcześniej edytowałem a gdzie nie zwracałem uwagi na poziomy dróg.

* Wysłane za pomocą Tapatalk.
LafarM
Area Manager
Area Manager

Has thanked: 3 times
Been thanked: 15 times

Postby LafarM » Sat Aug 18, 2012 8:57 pm

Dojście do miliona... Tydzień... Dwa... Nie dbam o to.
Chciałbym jak najwięcej ulic i dróg dodać w jak najkrótszym czasie. Android jest popularny. Ludzie szukają darmowych nawigacji. Jak ktoś zainstaluje waze i mapy będą słabe to odinstaluje i już nie wróci. I kto będzie robił traffic?

Z drugiej strony to wkrótce będę mniej czasu poświęcał dla waze. Trzeba więcej czasu poświęcić dzieciom. Chyba ostatnio za dużo czasu poświęciłem waze.

Za sukces uwazam wyjazd z waze na wakacje. Lublin-Ustronie Morskie do poprawy było tylko jedno skrzyżowanie i brak 3 ulic. Ustronie-Dąbki OK. Dąbki-Łochów OK. Łochów-Międzyrzec Podlaski OK. Międzyrzec-Lublin OK. Pozostawiłem ślady po sobie na trasie. Prawie 100% miejscowości zostało zaznaczonych.

LafarM
Area Manager
Area Manager

Postby LafarM » Sat Aug 18, 2012 8:57 pm

Dojście do miliona... Tydzień... Dwa... Nie dbam o to.
Chciałbym jak najwięcej ulic i dróg dodać w jak najkrótszym czasie. Android jest popularny. Ludzie szukają darmowych nawigacji. Jak ktoś zainstaluje waze i mapy będą słabe to odinstaluje i już nie wróci. I kto będzie robił traffic?

Z drugiej strony to wkrótce będę mniej czasu poświęcał dla waze. Trzeba więcej czasu poświęcić dzieciom. Chyba ostatnio za dużo czasu poświęciłem waze.

Za sukces uwazam wyjazd z waze na wakacje. Lublin-Ustronie Morskie do poprawy było tylko jedno skrzyżowanie i brak 3 ulic. Ustronie-Dąbki OK. Dąbki-Łochów OK. Łochów-Międzyrzec Podlaski OK. Międzyrzec-Lublin OK. Pozostawiłem ślady po sobie na trasie. Prawie 100% miejscowości zostało zaznaczonych.

LafarM
Area Manager
Area Manager

Postby LafarM » Fri Aug 17, 2012 9:59 pm

No nie przez levele był problem. Chociaż dałem ciała z nimi - to fakt. Z drugiej strony nadal spotykam miejsca gdzie gdzie drogi niższej kategorii wyświetlane są nad tymi z wyższą kategorią a poziom leveli jest ten sam.

LafarM
Area Manager
Area Manager

Postby ireun » Thu Aug 02, 2012 11:02 pm

Tak, ale też są pojedyncze kwadraty dziur w strefach gdzie zdjęcia są, więc coś tam jest nie tak..

Wysyłane z mojego MT11i za pomocą Tapatalk 2
ireun

Has thanked: 0 time
Been thanked: 0 time

Postby ireun » Thu Aug 02, 2012 1:56 pm

Dzięki, teraz to się modle o to abyśmy mieli mapy na Śląsku.

Wysyłane z mojego MT11i za pomocą Tapatalk 2
ireun

Has thanked: 0 time
Been thanked: 0 time

PreviousNext

Return to Błędy mapy do poprawy