Nieprawidłowa droga S3
Zgłaszałem ten błąd na slacku kilka razy, ale chyba nikt nie miał możliwości edytowania w danej chwili, a później zapominał o tym.
Tak więc....
1) Prawa nitka S3 jest do zlikwidowania (do użytku została oddana tylko lewa).
2) Dodany odcinek S3 jest za długi. Po śladach GPS oraz UR widać gdzie się kończy i powinny tam być zwykłe łączniki.
3) W obu kierunkach obowiązuje ograniczenie do 60 km/h.
https://www.waze.com/pl/editor/?env=row ... =337326533
Natomiast tutaj widać po śladach GPS, że są tam drogi, które nie zostały dodane do mapy.
https://www.waze.com/pl/editor/?env=row ... =337630794
https://www.waze.com/pl/editor/?env=row ... =254166517
Tak więc....
1) Prawa nitka S3 jest do zlikwidowania (do użytku została oddana tylko lewa).
2) Dodany odcinek S3 jest za długi. Po śladach GPS oraz UR widać gdzie się kończy i powinny tam być zwykłe łączniki.
3) W obu kierunkach obowiązuje ograniczenie do 60 km/h.
https://www.waze.com/pl/editor/?env=row ... =337326533
Natomiast tutaj widać po śladach GPS, że są tam drogi, które nie zostały dodane do mapy.
https://www.waze.com/pl/editor/?env=row ... =337630794
https://www.waze.com/pl/editor/?env=row ... =254166517
Re: Nieprawidłowa droga S3