Usunięcie drogi -- Libertów, ul. Przylesie
Cześć,
Na mapie (nie tylko Waze) jest problem https://www.waze.com/pl/editor?env=row& ... 383&zoom=7
Ulica Przylesie w Libertowie powinna kończyć się przy bramie numeru 43
Poniższy link zawiera zrzut ekranu z Google Earth.
https://drive.google.com/open?id=0B7BDw ... URCUnpESEk
Żółtą strzałką oznaczyłem widoczną na zdjęciu bramę.
Na czerwono oznaczyłem prywatną drogę (dojazd do posesji), zaś czarnym zygzakiem fragment drogi, który należy usunąć (trawnik).
Porównać można z Targeo: http://mapa.targeo.pl/Mapa_Polski,18,19 ... e6ceae1cf2 oraz OSM: http://www.openstreetmap.org/#map=18/49.97599/19.91682
Problem zgłosiła właścicielka posesji na forum Map Google: https://productforums.google.com/forum/ ... gYBsQytVtM
Pozdrawiam
:-Przemo.
Na mapie (nie tylko Waze) jest problem https://www.waze.com/pl/editor?env=row& ... 383&zoom=7
Ulica Przylesie w Libertowie powinna kończyć się przy bramie numeru 43
Poniższy link zawiera zrzut ekranu z Google Earth.
https://drive.google.com/open?id=0B7BDw ... URCUnpESEk
Żółtą strzałką oznaczyłem widoczną na zdjęciu bramę.
Na czerwono oznaczyłem prywatną drogę (dojazd do posesji), zaś czarnym zygzakiem fragment drogi, który należy usunąć (trawnik).
Porównać można z Targeo: http://mapa.targeo.pl/Mapa_Polski,18,19 ... e6ceae1cf2 oraz OSM: http://www.openstreetmap.org/#map=18/49.97599/19.91682
Problem zgłosiła właścicielka posesji na forum Map Google: https://productforums.google.com/forum/ ... gYBsQytVtM
Pozdrawiam
:-Przemo.
Re: Usunięcie drogi -- Libertów, ul. Przylesie Topic is solved