Get a sneak peek at whats next for Permanent Hazards on our April 7th Office Hours!
Problem z edycją mapy? Opisz go tutaj.

Post Reply

Planetarna w Gdańsku - przejezdna

Post by mutiPL
Widzę, że Waze ma zablokowaną do ruchu całą drogę pomiędzy rondem w Rębiechowie aż do ul. Nowy Świat w Gdańsku. Odbywał się tam remont na ulicy Planetarnej w Gdańsku i Lipowej w Barniewicach. Dzisiaj jechałem tą drogą i wygląda na to, że jest otwarta do ruchu i prowadzone są tylko drobne prace wykończeniowe. Poniżej link do całej relacji (nie wiem, czy dobrze się podświetla, bo mój obszar edycji tam nie dociera :D )

https://www.waze.com/pl/editor/?env=row ... ,340610075
mutiPL
Map Editor - level 2
Map Editor - level 2
Posts: 38
Has thanked: 9 times

POSTER_ID:17052735

1

Send a message
Pozdrawiam, Marek


Post by GLadi83
Na ul. Planetarnej nie ma ustawionych ograniczeń. Jeśli na jakimś odcinku są ustawione ograniczenia to wygląda to tak:
GLadi83
Country Manager
Country Manager
Posts: 279
Has thanked: 197 times
Been thanked: 32 times
Send a message
Attachments

Post by mutiPL
Odcinek, który pokazałeś jest akurat w budowie, więc jest w porządku, że jest zamknięty w Waze.

Jeśli chodzi o Planetarną, to po zaznaczeniu np. odcinka a następnie wybraniu opcji "Zobacz ograniczenia" widzę poniższy komunikat, po którym myślałem, że jest ona zablokowana:

Code: Select all

Ograniczenia bazujące na czasie
Nie masz uprawnień aby edytować niektóre z wymienionych ograniczeń
A>B Jazda południe Planetarna jest zabroniona
B>A Jazda północ Planetarna jest zabroniona
DWUKIERUNKOWA Jazda w obie strony Planetarna jest zabroniona
poniżej zrzut z ekranu (i link do pełnego obrazka w imgur https://imgur.com/RrL8dAS):
mutiPL
Map Editor - level 2
Map Editor - level 2
Posts: 38
Has thanked: 9 times
Send a message
Pozdrawiam, Marek

Post by mutiPL
Ok, rozumiem, czyli musi być tabelka typu "Pas|Dni|Czas|Szczegóły" - na przyszłość zapamiętam. Dzięki za informację :)
mutiPL
Map Editor - level 2
Map Editor - level 2
Posts: 38
Has thanked: 9 times
Send a message
Pozdrawiam, Marek