Post by Karbo81
Zasto se Waze jako lose ili skoro nikako ne koristi na Balkanu? Barem lokalno po gradovima?
Ovde u BL imam osjecaj da sam ja jedini koji koristi Waze???
Koristio sam Waze u Australiji godinama i spasavao me je Sidnejskih guzvi na dnevnom nivou.
Nadam se kada cijena interneta u roamingu padne, da ce i Waze da bukne i zazivi preko noci.
Karbo81
Posts: 1
Has thanked: 2 times
Been thanked: 1 time
Send a message

Post by OstojaMarkovicBn
Kod kruznog toka na pocetku uluce Racanska u Bijeljini obiljezen je Saborni hram rodjenja..., prilikom upisivanja namjerno ili slucajno neko je naveo umjesto oznake hram navedena je iznaka sram
OstojaMarkovicBn
Posts: 1
Send a message

Post by pokra89
pozdrav! Dodao sam dvije fiksne kamere za brzinu, jedna je u Čitluku, u samom centru grada ulica kralja Tomislava, druga je u Mostaru, ulica Ante Starčevića, kraj caffe bar-a Pronto. Molim samo provjeru je li sve ok, obzirom da meni na karti ni sada te kamere nisu vidljive. Hvala!
pokra89
Posts: 1
Been thanked: 1 time
Send a message

Post by promaha
Pozdrav dragstor,

Da li bih te mogao zamoliti da otključaš segemente koje sam poemnuo u ovom threadu: viewtopic.php?f=199&t=141308

Ne bi bilo loše da mi otključaš i druge segmente u Tuzli, pošto ništa ne mogu da uradim, sve je zaključano :(

Imam također par hotela na čekanju.

Hvala
promaha
Posts: 4
Has thanked: 3 times
Send a message

Post by promaha
Hvala

Super :D
promaha
Posts: 4
Has thanked: 3 times
Send a message

Post by Stereotypche
Pozz ljudi, ja sam relativno još nov ovdje :D

Ova ulica https://www.waze.com/editor/?env=row&lo ... =208543613

je sada otvorena, na mobilnoj aplikaciji stoji da je zatvorena ali je opet otvorena (tu su još radovi ali je prohodna ulica)
Stereotypche
Posts: 1
Been thanked: 1 time
Send a message

Post by world_1lfuaqkx
kako dodati fiksnu kameru?
glavni put Vlasenica Zvornik u Konjevićima nedostaje kamera.
kamera ima označena jedno 100m dalje na sporednom lokalnom putu i čisto sumnjam da se i tu nalazi.
world_1lfuaqkx
Posts: 2
Send a message