Szia! Módosítsd a két utat!KisCsibeMeow wrote:VPLaci wrote:
SZia!
Első kérés mehet. (HA pontként veszel fel valamit, akkor azt tedd oda, ahová vinnie kell. Külön navigációs pont felvételének csak területként felvett objektumnál van értelme.)
Kettes kérés - a gps jelek alapján nem látom mit kellene máshová tenni.
Harmadikat töröltem, de sétáló utcaként felveheted a kerékpárutat "kerékpár út" névvel.
Üdv, Laci
Köszönöm!
Eddig pontként felvett (tanyáknál) helyeknél külön navi pontot állítottam be (ez esetben adott bekötő út végére), akkor ez nem megfelelő, ha jól értem.? A navi pont alkalmazásra erre nem jó akkor?
Első kész, kérem visszazárni., köszönöm.
Második részhez:
Igaz nem jelöltem pontosan adott utakat, amik becsatlakozását pontosítani szerettem volna...
Most megteszem:
Ezen dűlőút egyenesen csatlakozik be a magasabb rendű útba. Itt balra töréssel van ábrázolva --- ott ugyancsak kerékpár út van (ami törést ábrázol). Ezen az úton nincsenek (számomra látható gps pontok).
A másik dűlőút kis balra töréssel, ívvel csatlakozik be a magasabb rendű útra, amit a gps pontok is mutatnak (annak ívét), illetve a műholdképen is kivehető. Igaz ezek nem nagy eltérések, csak mert erre fele lakok, szerettem volna, ha a valóságot tükrözik ezek az utak is...
Köszönöm.
Navi pont: Ha egy POI-t adsz meg célként, akkor a navigációs pontra visz. Ha területként van felvéve, akkor az is látszik a kliensben, viszont pontként felvett hely nem. Azaz utóbbi esetben hiába látszik a WME-n a pont és a navipontja, a kliensben csak a navi fog látszani, ha az a cél. Értsd a bekötő út végére elviteted magad, de a tényleges hely nem ott van. Törheted a fejed merre tovább.
Üdv, Laci
Re: Unlock 3-at kérek