Kérelem az út zárolás feloldására, módosítására (unlock).
Ha olyan üzenetet kapsz, hogy nincs jogosultságod szerkeszteni egy bizonyos utat, mert le van zárolva egy magasabb rangú szerkesztő által, írd a kérésed ide

Kérelem, a térkép megváltoztatására (UR)
Ha valahol hibát láttál a térképen, de se kedved, se időd megcsinálni, nyiss neki egy topikot, megcsináljuk!

Post by VPLaci
VazeZolee wrote:My Level: 3
Reason for request:

Sziasztok!
Ide kellene egy feloldás, hogy egyszínű legyen a kliensben a csatlakozó úttal.

Permalink
Szia Zoli!
3-as. Szürke lesz?
Üdv, Laci
VPLaci
Has thanked: 325 times
Been thanked: 172 times

Post by VPLaci
spymorass wrote:My Level: 3
Reason for request: Bekötném a csatlakozó utakat! Köszi!

Permalink
Szia! 3-as. Üdv, Laci
VPLaci

Post by VPLaci
trivia211 wrote:Sziasztok!

Kérem szépen 20 km/h beállítását lakó-pihenő övezet miatt.
Permalink

Itt pedig a Balatonfüred elírását kérem javítani.
Permalink

Ezt a szegmenst én szerkesztettem utoljára, és valahogy eltűnt róla a sebességhatár. Pedig csak töröltem egy felesleges csomópontot. Légyszi állítsátok vissza (50 km/h?).
Permalink
Szia! Mind 3-as. Üdv, Laci
VPLaci

Post by VPLaci
bob912 wrote:My Level: 1
Reason for request:

Itt a Vadász utca egyirányúsága megfordult a Báthorytól az Alkotmányig. Csinálom, ha valaki feloldja, köszi!

Üdv, Máté
Azt a környéket jobban fel kellene deríteni, hogy mi van ott valójában. Nézd meg a Báthory-Hold-nál lévő UR-eket, a Vadászban a lezárást (BKK-n), stb.
VPLaci

Post by VPLaci
bob912 wrote:A Báthoryt már valaki lezárta. Nem tudom meddig lesz a Vadászban építkezés, de addig meg kéne fordítani. (gondolom addig lesz csak megvariálva) Ma is jött több jelentés.

Üdv,
Máté
VPLaci wrote:
bob912 wrote:My Level: 1
Reason for request:

Itt a Vadász utca egyirányúsága megfordult a Báthorytól az Alkotmányig. Csinálom, ha valaki feloldja, köszi!

Üdv, Máté
Azt a környéket jobban fel kellene deríteni, hogy mi van ott valójában. Nézd meg a Báthory-Hold-nál lévő UR-eket, a Vadászban a lezárást (BKK-n), stb.
szia! 1-es Csinálhatod. Üdv, Laci
VPLaci

Post by ViktorMike
Szia!
Alapvetően egyetértek. Mindhárom (mindkettő - magyarázat később) út a közúti forgalom elől elzárt.

Amiért három részre szedtem.
Az első, semmilyen formában nem létezik. Orbitális tévedés.
A második és a harmadik bár korábban kijárt (a fű kikopott) legálisan senki sem használhatja - még a reptéri illetékes emberek (magam 30 éve folyamatosan az volnék) sem!
Bár én úgy gondolom, hogy a Waze a közúti közlekedés segítésére van kitalálva, eltudom fogadni, ha azt mondod, hogy mindennemű közúti forgalom elől elzárt területen jelöljük be a "vad"csapásokat. Ez utóbbi esetben viszont le kell választani a közúti kapcsolódásokról, mert még kihívást jelentene quados, terepjárós barátainknak, súlyos balesetveszélyt okozva ezzel. Úgy vélem a Waze céljaival ez semmiképp nem egyezik.
Amennyiben további (személyes) magyarázat szükséges, hétvégenként megtalálható vagyok a repülőtéren az irodámban. A helyszínek személyes bejárása is megoldható, ha tényleg nagy gond ezeknek az utaknak az eltávolításáról dönteni.

Üdv
VM
Jujuapika wrote:Szia! Két apróságot szeretnék hozzászólni: Sokkal elegánsabb lenne, ha egy linkben lenne az egy területről érkező feloldás kérelem :) Másik: alapvető kérdés, hogy mi a valóság? Van ott út, vagy nincs út? Ha nincs, akkor törölni kell. Ha van, de nem használható, csak engedéllyel a reptéri illetékes embereknek, akkor igazából a térkép fedi jelenleg a valóságot, hiszen jelzi az utat, ami létezik, de célforgalom / magánútként, ami tükrözi a valóságot. A waze így csak azt viszi az útra, akinek az úticélja a reptéren van, mással elkerüli.
ViktorMike wrote:My Level: 2
Reason for request:
Sziasztok,
A jelzett út totális tévedés. A repülőtér munkaterületére van berajzolva, ahol nemhogy a közlekedés, még az átjárás is tilos. Kérlek old fel, hogy törölhessem.

Kössz
Permalink
ViktorMike
Map Editor - level 2
Map Editor - level 2
Has thanked: 36 times
Been thanked: 9 times

Post by VPLaci
Reason for request:

Permalink

BUG...(?) Egy feloldás kellene, hogy visszategyem.
Köszönöm!
Kedves Zoli! Ha sietsz még térképfrisstés előtt belekerül. Üdv, Laci
VPLaci

Post by VPLaci
Sziasztok!
Engem zavar ez a WME figyelmeztetés. Geometriai hiba, simítanám... :-)
Köszönöm!

Geometria finomítása
Olyan legyen mint egy tükör ;)
VPLaci

Post by VPLaci
trivia211 wrote:My Level: 3
Reason for request:
30 km/h észak irányban.

Permalink
Szia! Lejebb véve. Üdv, Laci
VPLaci

Post by viso07
Hi Editors,

I would like to be able to edit the following segment(s).
Your help will be greatly appreciated.

Permalink: https://waze.com/hu/editor?env=row&lat= ... 8990.76538
Reason:
Unlock to level:

Thank you in advance,
viso07
Been thanked: 1 time