Kérelem az út zárolás feloldására, módosítására (unlock).
Ha olyan üzenetet kapsz, hogy nincs jogosultságod szerkeszteni egy bizonyos utat, mert le van zárolva egy magasabb rangú szerkesztő által, írd a kérésed ide

Kérelem, a térkép megváltoztatására (UR)
Ha valahol hibát láttál a térképen, de se kedved, se időd megcsinálni, nyiss neki egy topikot, megcsináljuk!


Post Reply
Forum rules
Milyen információkra van szükség a kérelmekhez?

Kérlek olvasd el mielőtt posztolsz

Bp. I. kerület, Gellérthegy utca

Post by foyle
Üdv!

A Budapest, I. kerületben található Gellérthegy utca a térképpel ellentétben csak a házak között egyirányú a Mészáros utca felé, a Tabánban kétirányú, a házaktól lehet a Naphegy utca felé is menni.
Itt: https://www.waze.com/hu/editor/?env=row ... =254326983

Ave, Saabi.
ps: még sosem használtam a Térképszerkesztőt, nem tudom, hogyan oldhatnám ezt meg magam.
foyle
Posts: 32
Has thanked: 6 times
Been thanked: 8 times

POSTER_ID:1254432

1

Send a message

Post by foyle
Köszi, a tegnap este a wiki olvasásával telt. Végülis, kibírta a térkép egy ideje, hogy ilyen, talán pár nap még belefér. Ha nem boldogulok vele, jelentkezem újra.

Ave, Saabi.
foyle
Posts: 32
Has thanked: 6 times
Been thanked: 8 times
Send a message

Post by foyle
No, megvolt életem első térképszerkesztése - talán egyszer a történelemkönyvekbe is bekerül :-D - kérlek, ellenőrizzétek!

Ave, Saabi.
foyle
Posts: 32
Has thanked: 6 times
Been thanked: 8 times
Send a message

Post by marcedli
foyle wrote:Üdv!

A Budapest, I. kerületben található Gellérthegy utca a térképpel ellentétben csak a házak között egyirányú a Mészáros utca felé, a Tabánban kétirányú, a házaktól lehet a Naphegy utca felé is menni.
Itt: https://www.waze.com/hu/editor/?env=row ... =254326983

Ave, Saabi.
ps: még sosem használtam a Térképszerkesztőt, nem tudom, hogyan oldhatnám ezt meg magam.
ha szeretnéd kipróbálni a szerkesztést, szívesen segítünk. Először olvasd át a wikit, hogy tisztába kerülj az alapfogalmakkal és alapelvekkel, aztán akár a szerkesztő ablakban csetelve példákon keresztül segítve gyakorolhatsz.

Ha van kedved, mi nyitottak vagyunk ;)
marcedli
EmeritusChamps
EmeritusChamps
Posts: 1572
Has thanked: 71 times
Been thanked: 282 times
Send a message

Post by marcedli
foyle wrote:Köszi, a tegnap este a wiki olvasásával telt. Végülis, kibírta a térkép egy ideje, hogy ilyen, talán pár nap még belefér. Ha nem boldogulok vele, jelentkezem újra.

Ave, Saabi.
persze :D

szólj, ha kész vagy vele, megnézzük ;)
marcedli
EmeritusChamps
EmeritusChamps
Posts: 1572
Has thanked: 71 times
Been thanked: 282 times
Send a message

Post by Szata76
foyle wrote:Üdv!

A Budapest, I. kerületben található Gellérthegy utca a térképpel ellentétben csak a házak között egyirányú a Mészáros utca felé, a Tabánban kétirányú, a házaktól lehet a Naphegy utca felé is menni.
Itt: https://www.waze.com/hu/editor/?env=row ... =254326983

Ave, Saabi.
ps: még sosem használtam a Térképszerkesztőt, nem tudom, hogyan oldhatnám ezt meg magam.
Üdv!
Ha megcsinálom az úgy jó, vagy te szeretnéd, és mondjam el hogy kell?
Nagyon jó leírásunk van a térképszerkesztőről, kötelező elolvasni annak, aki szerkeszteni akar.
wiki.waze.hu
Szata76
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 1711
Has thanked: 251 times
Been thanked: 479 times
Send a message

Editor level: 6;
Area: Magyarország / Hungary ● Corfu (GR)
facebook.com/waze.hu

Post by Szikra
foyle wrote:No, megvolt életem első térképszerkesztése - talán egyszer a történelemkönyvekbe is bekerül :-D - kérlek, ellenőrizzétek!
Ave, Saabi.
Szuper lett! ;)
A történelemkönyvek 36413063831317343673613 oldalán, a 1844026381737404 bekezdés, 342341134 sora! :lol: :lol: :lol:
Szikra
Waze Local Champs
Waze Local Champs
Posts: 2067
Has thanked: 921 times
Been thanked: 687 times
Send a message