Get a sneak peek at whats next for Permanent Hazards on our April 7th Office Hours!

Kérelem az út zárolás feloldására, módosítására (unlock).
Ha olyan üzenetet kapsz, hogy nincs jogosultságod szerkeszteni egy bizonyos utat, mert le van zárolva egy magasabb rangú szerkesztő által, írd a kérésed ide

Kérelem, a térkép megváltoztatására (UR)
Ha valahol hibát láttál a térképen, de se kedved, se időd megcsinálni, nyiss neki egy topikot, megcsináljuk!


Post Reply
Forum rules
Milyen információkra van szükség a kérelmekhez?

Kérlek olvasd el mielőtt posztolsz

Körforgalom, 51/Taksony/Dunavarsány

Post by draskovicsl
Hali!

Reggel a Lakihegy rádióban a dunavarsányi polgármester elmondta, hogy bár október tizenvalameddig szól a szerződés a kivitelezővel, de már a héten átadásra kerül a körforgalom, mert annyira ügyesek a srácok, hogy ihaj.

Szóval szerintem ezt lassan lehet véglegesíteni, ahogy elnéztem, az utóbbi időben 1-5 napos frissítések vannak, nagyjából épp időben kerül bele (esetleg eleve úgy szerkeszteni, hogy a taksonyi irányra egy 26-ig tartó restricet tenni).

Üdv: Gomez
draskovicsl
Area Manager
Area Manager
Posts: 50
Has thanked: 11 times
Been thanked: 16 times

POSTER_ID:2290980

1

Send a message

Post by petya72
Ez most gyors volt, már tegnapra befrissült. Ugyanakkor szerintem a polgármester nyilatkozata korai volt. Épp ma törték fel a következő sávot, ami a körforgalomhoz csatlakozik. Eddig sávonként a feltörés és leaszfaltozás között legalább 2 hét telt el. Nagyon meglepődnék, ha ezt most egy-két nap alatt befejeznék, és nem csak ennyi hiányzik a munkákból. Szerintem jó, ha október közepére elkészülnek.
petya72
Area Manager
Area Manager
Posts: 90
Has thanked: 2 times
Been thanked: 25 times
Send a message
Hungary - AM + iOS Expert
iPhone 13, iOS 16.6, waze 4.96

Post by Szikra
draskovicsl wrote:Hali!
Reggel a Lakihegy rádióban a dunavarsányi polgármester elmondta, hogy bár október tizenvalameddig szól a szerződés a kivitelezővel, de már a héten átadásra kerül a körforgalom, mert annyira ügyesek a srácok, hogy ihaj.
Szóval szerintem ezt lassan lehet véglegesíteni, ahogy elnéztem, az utóbbi időben 1-5 napos frissítések vannak, nagyjából épp időben kerül bele (esetleg eleve úgy szerkeszteni, hogy a taksonyi irányra egy 26-ig tartó restricet tenni).
Üdv: Gomez
Megcsináltam, de nem állítottam be tiltást! Remélem tényleg átadják a héten!
Szikra
Waze Local Champs
Waze Local Champs
Posts: 2066
Has thanked: 919 times
Been thanked: 687 times
Send a message