Kérelem az út zárolás feloldására, módosítására (unlock).
Ha olyan üzenetet kapsz, hogy nincs jogosultságod szerkeszteni egy bizonyos utat, mert le van zárolva egy magasabb rangú szerkesztő által, írd a kérésed ide

Kérelem, a térkép megváltoztatására (UR)
Ha valahol hibát láttál a térképen, de se kedved, se időd megcsinálni, nyiss neki egy topikot, megcsináljuk!


Post Reply
Forum rules
Milyen információkra van szükség a kérelmekhez?

Kérlek olvasd el mielőtt posztolsz

Fejér megye

Post by stomachh
Helló!

Moha község határai nagyon nem stimmelnek. https://www.waze.com/hu/editor/?env=row ... 967&zoom=2
A most jelölt terület déli részén zártkertek, hobbitelkek találhatók, nem belterület, és nem is Mohához tartoznak.
A település valójában a most jelölt terület északi részén, illetve attól északra, északnyugatra van, amik most "város résszel" nem is fedettek.
stomachh
Map Editor - level 2
Map Editor - level 2
Posts: 199
Has thanked: 55 times
Been thanked: 100 times

POSTER_ID:17090000

1

Send a message

Post by hunzee_ops
Sziasztok!

A https://www.waze.com/hu/editor/?env=row ... ,251890708 szakaszokon befejeződött a felújítás. Újra 50 km/h a sebességkorlát.

Üdv!
hunzee_ops
Posts: 25
Has thanked: 12 times
Been thanked: 8 times
Send a message

Post by hunzee_ops
Sziasztok!

A https://www.waze.com/hu/editor/?env=row ... ,329831156 szakaszokon B-ből A-ba 30 km/h a sebességkorlát.

Üdv!
hunzee_ops
Posts: 25
Has thanked: 12 times
Been thanked: 8 times
Send a message

Post by stomachh
Szikra wrote:
stomachh wrote:Helló!
Moha község határai nagyon nem stimmelnek. https://www.waze.com/hu/editor/?env=row ... 967&zoom=2
A most jelölt terület déli részén zártkertek, hobbitelkek találhatók, nem belterület, és nem is Mohához tartoznak.
A település valójában a most jelölt terület északi részén, illetve attól északra, északnyugatra van, amik most "város résszel" nem is fedettek.
Pedig az Moha település külterülete! Az önkormányzati térképen is így szerepel!
Hmmm, tényleg. Elnézést. Ezt még az sem nagyon tudta, akinek ott van gyümölcsöse (tegnapi stopposom). Engem meg meg is zavart, hiszen az igazi falutól még nagyon messze van.
stomachh
Map Editor - level 2
Map Editor - level 2
Posts: 199
Has thanked: 55 times
Been thanked: 100 times
Send a message

Post by stomachh
Ma (07.05) jelentettem 9:45-10:00 között az M7 bal pályán a 60. km környékén (Székesfehérvár) fix traffit. A WME-ben viszont nem találom... viszont van ott sok barna kamera, de a sajátom nem találom. Abban megbízom, mert tudom, hogy jó helyre jelentettem. :) A jobb pályán is majdnem ott van a párja, kb 10-20 méterrel Pest felé eltolva. A múlt héten szerelték ide fel az új "mindentlátókat".
stomachh
Map Editor - level 2
Map Editor - level 2
Posts: 199
Has thanked: 55 times
Been thanked: 100 times
Send a message

Post by stomachh
ragacs wrote: Még én se találom. Egyébként a jelentett kamerák akkor kerülnek fel a WME-be, amikor az utat is feldolgozta a szerver. Az az út (a mai) megjelent már a listában? Mert ha sokat mész, akkor lassabb a feldolgozás (pár órával, néha 1-2 nappal).
Feldolgozta, legalábbis a WME-ben a Drives alatt ott van. De még mindig nem találom. Vagy valaki kukázta.
Viszont az Android kliensemben tegnap még látszódott egy szürke nyalóka azon a helyen ahová jelentettem. Ma már az sincs.
stomachh
Map Editor - level 2
Map Editor - level 2
Posts: 199
Has thanked: 55 times
Been thanked: 100 times
Send a message

Post by stomachh
Nagy Zsolt úrral, a fehérvári közlekedési iroda vezetőjével értekeztem, és tájékoztatott, hogy a Várkörút déli ága július 13-án hétfőn már biztosan járható lesz. Az elzérésokat vasárnap folyamán bontják el, de ennek a pontos ideje még nem ismert. Kérem a korlátozás időpontját ennek megfelelően módosítani. Köszi!
stomachh
Map Editor - level 2
Map Editor - level 2
Posts: 199
Has thanked: 55 times
Been thanked: 100 times
Send a message

Post by stomachh
Szikra wrote:
stomachh wrote:Nagy Zsolt úrral, a fehérvári közlekedési iroda vezetőjével értekeztem, és tájékoztatott, hogy a Várkörút déli ága július 13-án hétfőn már biztosan járható lesz. Az elzérésokat vasárnap folyamán bontják el, de ennek a pontos ideje még nem ismert. Kérem a korlátozás időpontját ennek megfelelően módosítani. Köszi!
A körforgalomtól délre lévő szakaszt átállítottam! Jó lesz így?
Igen, így (helyileg) van zárva. Nálam a WME-ben a vége 08.31-nek látszik, a dátum viszont nem jó.
stomachh
Map Editor - level 2
Map Editor - level 2
Posts: 199
Has thanked: 55 times
Been thanked: 100 times
Send a message

Post by stomachh
Szikra wrote: Pedig az 07.13.!
Most már nálam is jól látszik, 7.13. 0:00. Akkor mikor írtam, még nálam nem jól látszódott. Köszi!
stomachh
Map Editor - level 2
Map Editor - level 2
Posts: 199
Has thanked: 55 times
Been thanked: 100 times
Send a message

Post by stomachh
Átadták a teljes hosszában felújított, Székesfehérvárt Dunaújvárossal összekötő 62-es utat és az újonnan épült seregélyesi elkerülőt.
Link (vigyázz, zenélős a honlap)
stomachh
Map Editor - level 2
Map Editor - level 2
Posts: 199
Has thanked: 55 times
Been thanked: 100 times
Send a message