Get a sneak peek at whats next for Permanent Hazards on our April 7th Office Hours!

Kérelem az út zárolás feloldására, módosítására (unlock).
Ha olyan üzenetet kapsz, hogy nincs jogosultságod szerkeszteni egy bizonyos utat, mert le van zárolva egy magasabb rangú szerkesztő által, írd a kérésed ide

Kérelem, a térkép megváltoztatására (UR)
Ha valahol hibát láttál a térképen, de se kedved, se időd megcsinálni, nyiss neki egy topikot, megcsináljuk!


Post Reply
Forum rules
Milyen információkra van szükség a kérelmekhez?

Kérlek olvasd el mielőtt posztolsz

Pécs

Post by Species8472hun
Sziasztok!

Szeretnék kérni egy utcanév javítást Pécsen, valakitől aki jogosult rá (én nem vagyok).
A Waze térképen jelenleg Szent Borbála útként szereplő út neve már Schroll József út.

Az út dél-keleti részén van egy vasúti felüljáró közúti híd, annak a neve a Szent Borbála híd.
Ahonnan a híd kezdődik (nyugati széle), onnantól ez az út neve is, ez kb. az egész útszakasz egyharmada.

Ezt szíveskedjetek javítani.

Üdv, spec
Species8472hun
Posts: 1

POSTER_ID:17146619

1

Send a message

Post by gic78
Species8472hun wrote:Sziasztok!

Szeretnék kérni egy utcanév javítást Pécsen, valakitől aki jogosult rá (én nem vagyok).
A Waze térképen jelenleg Szent Borbála útként szereplő út neve már Schroll József út.

Az út dél-keleti részén van egy vasúti felüljáró közúti híd, annak a neve a Szent Borbála híd.
Ahonnan a híd kezdődik (nyugati széle), onnantól ez az út neve is, ez kb. az egész útszakasz egyharmada.

Ezt szíveskedjetek javítani.

Üdv, spec
Köszi, készen van.
gic78
Waze Local Champs
Waze Local Champs
Posts: 742
Has thanked: 185 times
Been thanked: 426 times
Send a message