Kérelem az út zárolás feloldására, módosítására (unlock).
Ha olyan üzenetet kapsz, hogy nincs jogosultságod szerkeszteni egy bizonyos utat, mert le van zárolva egy magasabb rangú szerkesztő által, írd a kérésed ide

Kérelem, a térkép megváltoztatására (UR)
Ha valahol hibát láttál a térképen, de se kedved, se időd megcsinálni, nyiss neki egy topikot, megcsináljuk!


Post Reply
Forum rules
Milyen információkra van szükség a kérelmekhez?

Kérlek olvasd el mielőtt posztolsz

Pest Carl Lutz rakpart?

Post by Micu65
Sziasztok!

A Carl Lutz rakpart ( https://www.waze.com/hu/editor/?env=row ... st=5680193 ) UR-jével kapcsolatban egy szép kis vita alakult ki, szeretném, ha valaki "öreg fiú" esetleg eldöntené :-)

Köszi!
Micu
Micu65
Posts: 349
Has thanked: 106 times
Been thanked: 78 times

POSTER_ID:17082589

1

Send a message

Post by Micu65
Szerintem itt is lehetne mint a Lánchídtól délre a Jane Haining rakpartról Széchényi tér fele ( viewtopic.php?f=896&t=170946 ) felvezetőnél.

Micu
Micu65
Posts: 349
Has thanked: 106 times
Been thanked: 78 times
Send a message

Post by Szili17
Micu65 wrote:Szerintem itt is lehetne mint a Lánchídtól délre a Jane Haining rakpartról Széchényi tér fele ( viewtopic.php?f=896&t=170946 ) felvezetőnél.

Micu
Szia!
Nah, most már beledumáltam a jelentésbe is.
1. Ezt szeretted volna linkelni, nem ugyanezt a topicot. [emoji38]
2. Röviden: Ott a külső sávból lesz kanyarodó, tehát nem az megy tovább egyenesen, ahol a jelentés van ott meg igen. KRESZ szerint alapból jobbra tarts van, tehát ha nem mondunk semmit akkor egyenesen kell menni. Ha telerakjuk minden ilyennél tartsokkal akkor:
a, Tele lesz a város pici szegmensekkel és megkattanunk.
b, Folyamatosan pofázni fog a Waze és senki sem fogja komolyan venni. Így is probléma van azzal hogy pont a jelentés helyénél sokan nem veszik figyelembe a tarts balrát és a Margit híd alatt reklamálnak hogy "itt nem lehet balra fordulni".
c, Félig már sávasszisztens és akkor mit csinálsz ott ahol ennyi utasítás kevés? Ott is reklamálni fogják hogy "dehát itt meg itt meg mondja, miért nem lehet rendesen megcsinálni?" :(

Amit Gic mester mondott, igaz erre is: Ez csak egy vélemény. :oops:
Szili17
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 917
Has thanked: 412 times
Been thanked: 349 times
Send a message