Kérelem az út zárolás feloldására, módosítására (unlock).
Ha olyan üzenetet kapsz, hogy nincs jogosultságod szerkeszteni egy bizonyos utat, mert le van zárolva egy magasabb rangú szerkesztő által, írd a kérésed ide

Kérelem, a térkép megváltoztatására (UR)
Ha valahol hibát láttál a térképen, de se kedved, se időd megcsinálni, nyiss neki egy topikot, megcsináljuk!


Post Reply
Forum rules
Milyen információkra van szükség a kérelmekhez?

Kérlek olvasd el mielőtt posztolsz

sebességkorlátozások

Post by TurkAttila
Sziasztok,
Látom bekerültek a waze-be a speed limitek. a magasabb rendű utaknál kerültek be számok is - gondolom importálva lett valahonnan, mert van ott egy verified gomb, ami a legtöbb helyen még üres. Én szívesen szerkesztgetném ilyen szemmel a térképet, de ehhez túl sok unlockot kellene kérnem. Van valami megoldás erre?
Köszi,
Attila
TurkAttila
Posts: 15
Been thanked: 2 times

POSTER_ID:17101401

1

Send a message

Post by dmstr
nzozz wrote:Sziasztok!
Facebookon valami olyanról volt szó, hogy elindult a sebességkorlátozásos béta teszt. De kinek és hol? Mert se a bétáról nem kaptam értesítést, se a google playben nincs frissítés (ez mondjuk érthető), se semmi.

Köszönöm
Szia, jelenleg az iOS bétatesztelőknek érhető csak el.
dmstr
Waze Local Champs
Waze Local Champs
Posts: 1640
Has thanked: 277 times
Been thanked: 186 times
Send a message

Post by gic78
Szili17 wrote:
TurkAttila wrote:Sziasztok,
Látom bekerültek a waze-be a speed limitek. a magasabb rendű utaknál kerültek be számok is - gondolom importálva lett valahonnan, mert van ott egy verified gomb, ami a legtöbb helyen még üres. Én szívesen szerkesztgetném ilyen szemmel a térképet, de ehhez túl sok unlockot kellene kérnem. Van valami megoldás erre?
Köszi,
Attila
Szia! Én úgy néztem, hogy amiket felvittek hozzájuk az általánosan 50 városban és 90 városon kívül. Illetve az autópálya megkapta a 130-at alapból. (az utcánál magasabb rendű utakra kerültek ezek alapból fel) Nekem eléggé típusfüggőnek tűnik, semmi mély nincs mögötte (de lehet hogy tévedek).
Ha bepipálod a verify-t az egyszerűsíti a dolgod, hogy beírd hogy "városban tényleg 50" vagy "a pályán tényleg 130", különben át kell írni kézzel. Ha a kettő közül bármelyiket megcsinálod akkor már "valid-nak" tekinti a rendszer, hogy az jól meg van adva.
Sok unlock a megoldás, vagy dobálod az útra a jelentéseket (ahol úgy rémlik hogy hiányos / rossz) és akkor beszerkesztgeti valaki. Vagy le is írhatod hogy mettől meddig mennyi, de szerintem ez a legkörülményesebb. De ez csak az én véleményem.
Szerintem jobb, ha az csinálja meg, aki ott járt, vagy van helyismerete. Ne szenvedj permalinkkel, ha országútról van szó, írd meg, melyik út, melyik szakaszát kéred. Ha városról van szó, küldhetsz permalinket. Vagy ha egy városrész kell, ami védve van, akkor hogy melyik utak határolják. Szerintem ez egyszerűbb és gyorsabb.
gic78
Waze Local Champs
Waze Local Champs
Posts: 742
Has thanked: 185 times
Been thanked: 426 times
Send a message

Post by nzozz
Sziasztok!
Facebookon valami olyanról volt szó, hogy elindult a sebességkorlátozásos béta teszt. De kinek és hol? Mert se a bétáról nem kaptam értesítést, se a google playben nincs frissítés (ez mondjuk érthető), se semmi.

Köszönöm
nzozz
Area Manager
Area Manager
Posts: 49
Has thanked: 7 times
Been thanked: 8 times
Send a message

Post by nzozz

Szia, jelenleg az iOS bétatesztelőknek érhető csak el.
Ja, hogy úgy! Értem, köszönöm!
nzozz
Area Manager
Area Manager
Posts: 49
Has thanked: 7 times
Been thanked: 8 times
Send a message

Post by Szili17
TurkAttila wrote:Sziasztok,
Látom bekerültek a waze-be a speed limitek. a magasabb rendű utaknál kerültek be számok is - gondolom importálva lett valahonnan, mert van ott egy verified gomb, ami a legtöbb helyen még üres. Én szívesen szerkesztgetném ilyen szemmel a térképet, de ehhez túl sok unlockot kellene kérnem. Van valami megoldás erre?
Köszi,
Attila
Szia! Én úgy néztem, hogy amiket felvittek hozzájuk az általánosan 50 városban és 90 városon kívül. Illetve az autópálya megkapta a 130-at alapból. (az utcánál magasabb rendű utakra kerültek ezek alapból fel) Nekem eléggé típusfüggőnek tűnik, semmi mély nincs mögötte (de lehet hogy tévedek).
Ha bepipálod a verify-t az egyszerűsíti a dolgod, hogy beírd hogy "városban tényleg 50" vagy "a pályán tényleg 130", különben át kell írni kézzel. Ha a kettő közül bármelyiket megcsinálod akkor már "valid-nak" tekinti a rendszer, hogy az jól meg van adva.
Sok unlock a megoldás, vagy dobálod az útra a jelentéseket (ahol úgy rémlik hogy hiányos / rossz) és akkor beszerkesztgeti valaki. Vagy le is írhatod hogy mettől meddig mennyi, de szerintem ez a legkörülményesebb. De ez csak az én véleményem.
Szili17
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 917
Has thanked: 412 times
Been thanked: 349 times
Send a message