Get a sneak peek at whats next for Permanent Hazards on our April 7th Office Hours!

Kérelem az út zárolás feloldására, módosítására (unlock).
Ha olyan üzenetet kapsz, hogy nincs jogosultságod szerkeszteni egy bizonyos utat, mert le van zárolva egy magasabb rangú szerkesztő által, írd a kérésed ide

Kérelem, a térkép megváltoztatására (UR)
Ha valahol hibát láttál a térképen, de se kedved, se időd megcsinálni, nyiss neki egy topikot, megcsináljuk!

Post by Szata76
petya72 wrote:Az 51-es útra kérek szépen 3-as szintre oldást sebességhatárok beállításához.
És erre a szakaszra is.

Köszi
Petya
Mehet
Szata76
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 1711
Has thanked: 251 times
Been thanked: 479 times
Send a message

Editor level: 6;
Area: Magyarország / Hungary ● Corfu (GR)
facebook.com/waze.hu

Post by Szata76
petya72 wrote:
Szata76 wrote:
petya72 wrote:Az 51-es útra kérek szépen 3-as szintre oldást sebességhatárok beállításához.
És erre a szakaszra is.

Köszi
Petya
Mehet
Köszi, amit feloldottál kész, de még kimaradt ez a kettő szegmens. Ezekre is kérek szépen 3-as szintre oldást.
Feloldottam, de csak 1 szegmenst láttam, annak ellenére, hogy a linkben 2 ID van.
Szata76
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 1711
Has thanked: 251 times
Been thanked: 479 times
Send a message

Editor level: 6;
Area: Magyarország / Hungary ● Corfu (GR)
facebook.com/waze.hu

Post by SzeidlerZ
Sziasztok!
Bp., XIII. kerület: Találtam egy kereszteződést ahol 4 irányba lehet körbenézni, a Waze ott meg 5 "utcáról", irányról tud.
https://www.waze.com/hu/editor/?env=row ... ,267145280
Szeretném helyrerakni az említett kereszteződés metszéspontját (hogy egyenesek legyenek az utcák, mert nincsen bennük törés abban a kereszteződésben), illetve kivenni a fölöslegesen berakott mindössze 4 méteres utcaszakaszt, mert olyan meg nincs abban a kereszteződésben.
Köszönettel: Zé
SzeidlerZ
Posts: 18
Been thanked: 9 times
Send a message
-SzeidlerZ-

Post by SzeidlerZ
Szia Jujuapika!
Köszönöm szépen, így már mindent értek és még tanultam is.
Hálás vagyok érte.
Szép napot, Zé
Jujuapika wrote:Szia Zoli,

Csak pici segítség, amíg a nagyok szólnak: amikor egy ilyen furcsa helyet találsz, érdemes megnézni, hogy mi lehet az oka. Térképszerkesztői figyelmetlenség, vagy pedig szándékosan valami "furcsa csavar". Ebben segítenek az alábbiak:
- ilyen nagyváros közepén biztosan nem él meg hosszú időt egy szerkesztői hiba
- érdemes végig-kattingatni a becsatlakozó szegmenseket, és megnézni, hogy ki hozta létre, és ki szerkesztette utoljára (szegmensre kattintva bal alsó sarokban látod, ha legörgeted). Jelen esetben a kereszteződés minden szegmensét 5, 6 szintű szerkeszők, melyek mindegyike a waze magyar kemény mag tagja csinálta. Ilyen esetben bizonyos, hogy nem szerkesztői hiba, hanem valami más "furcsaság" okozta dolog van, azaz "nem szorul javításra".
- emellett persze mindenki hibázhat, de érdemes megvizsgálni a helyzetet, vajon mi az oka? Jelen esetben - szerény véleményem szerint, de majd a magasabb szintű szerkesztők kijavítanak - mivel a helyszínt nem ismerem, csak gondolom, hogy a Szent László út - Kisgömb utca kanyarodó főútvonal, melyen a helyes navigációs utasítások miatt lett így kialakítva (fordulj balra, tarts balra, menj tovább egyenesen, stb.). Erről részleteket a wikin találsz, illetve segítség a WME Junction Angle info script.
Ha gondolod, és tudok segíteni, nyugodtan keress magánban is. Köszönöm szépen :)
SzeidlerZ wrote:Sziasztok!
Bp., XIII. kerület: Találtam egy kereszteződést ahol 4 irányba lehet körbenézni, a Waze ott meg 5 "utcáról", irányról tud.
https://www.waze.com/hu/editor/?env=row ... ,267145280
Szeretném helyrerakni az említett kereszteződés metszéspontját (hogy egyenesek legyenek az utcák, mert nincsen bennük törés abban a kereszteződésben), illetve kivenni a fölöslegesen berakott mindössze 4 méteres utcaszakaszt, mert olyan meg nincs abban a kereszteződésben.
Köszönettel: Zé
SzeidlerZ
Posts: 18
Been thanked: 9 times
Send a message
-SzeidlerZ-

Post by Szikra
marcedli wrote:
dreich78 wrote:Hi.
Budapesten a Florián téren megváltozott a forgalmi rend. Ezt kéne módosítani. A hídról ahogy lejössz nem tudsz elmenni balra, hanem egyenesen kell menned a Vörösvári útra, és a kereszteződés után a villamosmegálló előtt tudsz balra elmenni a Pacsirtamező irányába.
Mivel 4-es lock van rajta ezért nem tudok belenyúlni.
Dani (dreich78)
levettem, szólj, ha kész
Működik a forgalom alapú lock? Ha igen, akkor hiába vetted le, mert forgalmi alapon 5-ös van rajta! :(
Szikra
Waze Local Champs
Waze Local Champs
Posts: 2066
Has thanked: 919 times
Been thanked: 687 times
Send a message

Post by Szikra
A kanyarodó sávot tiltottam és itt engedélyeztem a kanyarodást balra!
Így jó lesz?
Szikra
Waze Local Champs
Waze Local Champs
Posts: 2066
Has thanked: 919 times
Been thanked: 687 times
Send a message

Post by Szikra
haggyma wrote:Sziasztok!
Ide szeretnék bekőtni és szükségem lenne egy 3-as unlockra. https://www.waze.com/hu/editor/?lon=18. ... =165135520
Viszont Gárdonyban a Szabadság "utca" az "út" és ha már unlokolná valaki lehet, hogy gyorsabb javítania.
https://www.waze.com/hu/editor/?lon=18. ... ,162730758
Köszi
Átnevezve és 3-ra levéve!
Szikra
Waze Local Champs
Waze Local Champs
Posts: 2066
Has thanked: 919 times
Been thanked: 687 times
Send a message

Post by Szikra
Dráva feloldva, Kossuth kanyarodások beállítva!
Szikra
Waze Local Champs
Waze Local Champs
Posts: 2066
Has thanked: 919 times
Been thanked: 687 times
Send a message

Post by Szikra
kész!
Szikra
Waze Local Champs
Waze Local Champs
Posts: 2066
Has thanked: 919 times
Been thanked: 687 times
Send a message

Post by Szikra
gic78 wrote:Ezekre kérek 3-ast számozás miatt:
Tüzér utca
Róbert Károly körút rövid része
Kunigunda utca
Bojtár utca, itt van egy parkoló nincs bekötve, megoldom.
Mehet!
Szikra
Waze Local Champs
Waze Local Champs
Posts: 2066
Has thanked: 919 times
Been thanked: 687 times
Send a message