Én sem értek egyet magammal, mikor átalakítottam én is elhittem hogy úgy van, de elég fura és hülyeség lett volna (jöttem rá miután Szata szólt). (Szóval hamar vissza is csináltam.)albandy wrote:Szata76-tal értek egyet szerintem se arra vonatkozik !Szata76 wrote:Az a tábla nem arra vonatkozik!
Szia!haggyma wrote:Hali!
http://www.kresz.info/utasitast_ado_jelzotablak.php
A felsorolásból a 18. ábra van kirakva jelenleg és nem a 19/a. ábra. Nincs kedvem kresz magyarázatokba belemerülni, De itt nem mehetsz át a Nagy Lajos felé. Ha lehetne nem lenne kint egy kötelező haladási irány tábla. Mellesleg pont emiatt sok a necces szitu itt.
Alapvetően egyetértek veled, viszont ahhoz sem fér kétség, hogy nem véletlen van kitéve az M3 kivezetőn a tábla hogy erre lehet menni a Nagy Lajos felé.
KRESZ szinten erről nem lehet vitatkozni ez a tábla önmagában elég egyértelmű, vitatkozni arról lehet hogy ez melyik irányt engedi meg a kettő közül? Válassz egy irányt és tudok mellette érvelni, hogy miért azt mutatja hogy pont arra szabad menni. Megbüntetni ígyis-úgyis meg tudnak, ha akarnak, de sokszor sajnos ( ) nem akarnak.
Viszont az érdekes kérdés ettől függetlenül, hogy szabályos-e így forgatni a táblát, mert bizonyos nevezetes szöggel való elforgatás után, már másképp hívják ugyanezt a táblát.
Illetve láttam én már PI/2-vel elforgatott kötelező haladási irányt is, ami szerintem már kicsit kívül esik a szabályos kihelyezésen.
Szia! Nekem egy Szikra ( ) szegmenst sem jelöl ki, én próbából elkezdtem kattintgatni a Budai út szegmenseit, de nem véltem felfedezni köztük olyat mint amit linkeltél. Pls olyan linket küldj aminél a kijelölt szegmensek látszanak a képernyőn mikor csinálod a permalinket.sniper200478 wrote:Sziasztok!
Sebességhatár állításhoz kérnék erre a területre 3-as szintre oldást.
https://www.waze.com/hu/editor/?env=row ... ilter=true
Ahha, szóval nem a kép volt rossz helyen, hanem a szegmensek voltak máshol. Pff esélyem se lett volna. Mehet!sniper200478 wrote:Ezt is meg kell tanulni.Szili17 wrote:Szia! Nekem egy Szikra ( ) szegmenst sem jelöl ki, én próbából elkezdtem kattintgatni a Budai út szegmenseit, de nem véltem felfedezni köztük olyat mint amit linkeltél. Pls olyan linket küldj aminél a kijelölt szegmensek látszanak a képernyőn mikor csinálod a permalinket.sniper200478 wrote:Sziasztok!
Sebességhatár állításhoz kérnék erre a területre 3-as szintre oldást.
https://www.waze.com/hu/editor/?env=row ... ilter=true
https://www.waze.com/hu/editor/?env=row ... ilter=true
Szia!Becq74 wrote:Sziasztok!
Kkfháza 5-ös lehetne 3-as teljes hosszban (örökbe?!)
Erre kérném a kanyarodások engedélyezését...
Ezt a csomópontot kérném észak felé mozgatni, hogy bele lehessen kötni ezt az utcát
Ezt és ezt a csomópontot lehetne törölni.
A diszkont raktáráruházakhoz vezető magánutat lehetne rákötni
Köszönöm!
Kiskunfélegyháza 5-ös kivételével a többiet megnéztem/beállítottam. *Edit: De, lehetne, aztán okosan!
A benzinkútnál kicsit átrendeztem. Nem tudom miért nem volt jó ahogy volt, most dupla fordulót kéne vágni a kimenetelnél egy 11m-es szegmensen (vagyis kellett) ezt annyira a Waze nem komálja, szóval meghosszabbítottam egy kis csalás árán.
Amit kértél hogy mozgassuk feljebb szegmens, ott okkal van ott ahol most, a mellékutca van rossz helyen. GPS réteg nem hazudik.
Szia! Hajrá!JociiJ wrote:https://www.waze.com/hu/editor/?env=row ... lter=false
Szeretnék sebességhatárt módosítani! Köszönöm
Last edited by Szili17 on Tue Mar 22, 2016 10:36 pm, edited 1 time in total.
Jó rég óta, mondd hogy ezt (meg a műholdképre igazítást) a kerékpárutas csávó csinálta és nem te. Most bekötöttem, de van itt baj.vequalsdividedt wrote:És be sincs kötve!!!Szili17 wrote: Amit kértél hogy mozgassuk feljebb szegmens, ott okkal van ott ahol most, a mellékutca van rossz helyen. GPS réteg nem hazudik.
Meg én ugyan nem jártam arra, meg az utcakép is régi, de ezek az utcák le vannak zárva betonpillérekkel (az utcakép szerint), de a bekötésért cserébe műholdképre is vannak igazítva. De a többi utca is. Iskolapéldája a "miért lock3 a legtöbb település"-nek.
Csak kibickedve még: Itt tilos keresztülmenni a Fő utcán? Szintén műholdképre igazítva.
Nem akarom én visszaigazgatni az egész várost, mert nem állnám meg hogy töröljem ezeket a közvetlen az út mellett futó bicikliutakat, mert útban is lennének munka közben meg, de ezt már leírtam, hogy szerintem mennyit ad hozzá a tájékozódáshoz hogy "végig bicikliút meg járda van itt", autós naviban.
Igen, az még mindig rossz helyen van, ez is, de már lock3 a főút, szóval te is tudod csinálni ha szeretnéd, ha én csinálom és útban vannak, akkor el fognak esni a biciklisutak az út mellett. De ezt mondtam is.Becq74 wrote:Szia!Szili17 wrote: (...)
Amit kértél hogy mozgassuk feljebb szegmens, ott okkal van ott ahol most, a mellékutca van rossz helyen. GPS réteg nem hazudik.
Azóta majd' minden nap ránézek erre a szegmensre: a GPS jelek az én képernyőmöna műhold képi 5-ös kereszteződés és a térképi 5-ös kereszteződés között a távolság harmadával északabbra csatlakoznak az 5-ösre. Lehet, nem egy jelentős letérés, de gondoltam...
Szia! Inkább feloldottam neked.Becq74 wrote:Sziasztok!
Örkényi 5-ösön szeretnék egy átkötést csomópontosítani: az 5-ösön forgalom osztályozó, azaz záróvonal van a kereszteződésben. Áthajtani az oldalágak között és balra fordulni egyik ágból sem lehet.
Kérném szépen oldani vagy elkészíteni!
Köszönöm!
Hová lett innen (ezzel szemben) az a kis utca? Ennyire megváltozott azóta a kereszteződés?
Ezt tapasztalatból mondod, vagy megnézted?dreich78 wrote:VI Király Utcából nem lehet kis ívbe az Erzsébet Krt-re kanyarodni. (Az oktogon irányába)
De ugyan ez volt hetekkel később is (konkrétan 2016.04.25-én is megnéztem)
Hát persze, hogy nem nézted meg 2016.05.02. többször már nem megyek arra csak ezért...
Re: Unlock 4-et kérek