Kérelem az út zárolás feloldására, módosítására (unlock).
Ha olyan üzenetet kapsz, hogy nincs jogosultságod szerkeszteni egy bizonyos utat, mert le van zárolva egy magasabb rangú szerkesztő által, írd a kérésed ide

Kérelem, a térkép megváltoztatására (UR)
Ha valahol hibát láttál a térképen, de se kedved, se időd megcsinálni, nyiss neki egy topikot, megcsináljuk!

Post by worldchamp
Szata76 wrote:Jó, legyen! ;)

Tapatalked by my G3
Köszi! Te mondtad, hogy lobbizak :D
worldchamp
Area Manager
Area Manager
Posts: 175
Has thanked: 17 times
Been thanked: 68 times
Send a message

Post by worldchamp
https://www.waze.com/hu/editor/?env=row ... =278922499

A magánút bekötését kérném szépen az Üllőibe. Köszi

:arrow: https://goo.gl/maps/gVfFt
worldchamp
Area Manager
Area Manager
Posts: 175
Has thanked: 17 times
Been thanked: 68 times
Send a message

Post by worldchamp
Szikra wrote:Kész!
Köszi Szikra! ;)
worldchamp
Area Manager
Area Manager
Posts: 175
Has thanked: 17 times
Been thanked: 68 times
Send a message

Post by worldchamp
Javítást kérnék, itt nem lehet balra kanyarodni a valóságban:

https://www.waze.com/hu/editor/?env=row ... =250292072
worldchamp
Area Manager
Area Manager
Posts: 175
Has thanked: 17 times
Been thanked: 68 times
Send a message

Post by worldchamp
Szikra wrote:Kész, zárható!
Köszönöm
worldchamp
Area Manager
Area Manager
Posts: 175
Has thanked: 17 times
Been thanked: 68 times
Send a message

Post by worldchamp
https://www.waze.com/hu/editor/?env=row ... 2,90191016


3-asítást kérnék a Gundel és az Állatkerti krt-ra! Köszi
worldchamp
Area Manager
Area Manager
Posts: 175
Has thanked: 17 times
Been thanked: 68 times
Send a message

Post by worldchamp
Szata76 wrote:
worldchamp wrote:https://www.waze.com/hu/editor/?env=row ... 2,90191016

3-asítást kérnék a Gundel és az Állatkerti krt-ra! Köszi
Mit szeretnél csinálni vele?
Javítás, frissítés!
worldchamp
Area Manager
Area Manager
Posts: 175
Has thanked: 17 times
Been thanked: 68 times
Send a message

Post by worldchamp
gic78 wrote:
Ha a célforgalom a gond, az direkt van úgy.
Az Állatkerti körút azért sima út, mert nem lehet egyszerre beállítani az időalapú tiltást és a célforgalmat, nem működne jól. Jelenleg az Állatkert előtti szegmensen van az időalapú tiltás, az gondoskodik róla, hogy a tiltott időszakban (nappal) ne tervezzen keresztül a körúton. Ha célforgalmas lenne, akkor este sem vinne keresztül, hiszen nem ott van a cél. Azért csak az a kis szakasz van tiltva időalapon, mert annak pontosan a közepére lett húzva az Állatkert bejárata, így mindkét oldalról tervez (a Gundel és a Hermina út felől is) az Állatkerthez nappal.
Ha más a gond, akkor nem szóltam. :-)
Igen, köszi, hogy írtál, láttam, hogy te foglalkoztál vele! :)
Értem a logikát, de a tiltás miatt nem tervez ott rendesen, és azért nem csak állatkert van ott! ;)

Egyébként csak egyik irányban van időalapú korlátozás és az viszont végig (tehát a vidámparktól a Hősök tere felé). Ez a tábla már a Róbert Károly körúton is kint van.
A másik oldalról pedig csak szimplán "Csak célforgalom" végig, tehát a Szépművészeti előtti körút a Gundel felé is célforgalom. A mellette lévő parkolóban pedig a kanyarodási szabályokat frissíteni kell.

Köszi!
worldchamp
Area Manager
Area Manager
Posts: 175
Has thanked: 17 times
Been thanked: 68 times
Send a message
Last edited by worldchamp on Sun Jun 21, 2015 8:38 am, edited 1 time in total.

Post by worldchamp
gic78 wrote: Igen, az Állatkertre lett optimalizálva, mert választani kellett, melyik helyhez tervezzen mindkét oldalról. Úgy gondoltam (lehet, hogy nem így van), hogy oda járnak a legtöbben.
Ha tiltott szegmensen van a cél, a lehető legrövidebb szakaszt igyekszik tervezni rá, vagyis a közepére kellett rakni a bejáratot.

Az oké, hogy csak az egyik irányból van időkorlátozás (9-21-ig). Ha kiveszem azt az irányt, akkor keresztül fog tervezni nappal, nem célforgalomban is. Ha célforgalmassá teszem a szakasz típusát, akkor a másik irányból zavar majd be éjszaka, amikor lehetne menni. Ha nappal tiltva az az időalapú korlátozás miatt ott a körút közepén, nem fog keresztülvinni, vagyis ezzel célforgalmas lesz, két zsákutca lesz belőle.
Ez egy igazi hungarikum, sosem lesz tökéletes a beállítás, mert nincsenek ilyen eszközök a szerkesztőben hozzá. Szerintem a jelenlegi változat a legjobb, de ha van rá jobb ötlet, jöhet.

Igen, én sokat járok arra és nem az állatkert miatt! :) Rossz, hogy mindig körbe akar vinni minden irányból, aztán a WME-ben láttam, hogy a lezárás miatt.
Nem lehet kettészedni az utat ugye?
Rendben, elfogadom, bár most nem értek egyet, reméljük, majd fejlesztenek a szoftveren! ;) :roll:

De pl. a Gundel út akkor miért célforgalom, ha éjszaka azon is át lehet menni?
worldchamp
Area Manager
Area Manager
Posts: 175
Has thanked: 17 times
Been thanked: 68 times
Send a message

Post by worldchamp
Szata76 wrote: Mit nem mondasz! :o Nem véletlenül kérdeztem ám rá, mert tudtam hogy az egy bonyolult útszakasz.
:D Nem olyan bonyolult az, nem kell megijedni ennyire!

gic78 wrote:Az út kettészedésének ötletét elvetette annak idején a főnökség. :-)

A Gundel Károly út egyik végén, a Dózsánál látok csak célforgalom táblát a Streetview-n, a másikon nem. Ezt megint hogy állítsa be az ember? :-)
Akkor nem lenne érdemes újra felvetni az ötletet nekik? :)

Úgy, hogy az végig érvényes a körútra is, nincs külön tábla! Ez elég egyértelmű, mert minden bejárat felől külön tábla van.
Segítenék, de nagyon nem akarjátok lejjebb venni az unlock-ot, pedig nem 1-es szintre kértem! :D
Rád bízom, tedd, ahogy jónak látod! :)
worldchamp
Area Manager
Area Manager
Posts: 175
Has thanked: 17 times
Been thanked: 68 times
Send a message