Mehet. Végül is a 4 az 2 hatvány. (Ha javítottad mehet is, marad 1-es amíg nem rongálja senki, ez 2-re zárás hülyeség ) Illetve majd a szegmenseket légyszi legközelebb jelölgesd ki (Ctrl-t nyomva, mint Windowsban), köszi.kavehaz74 wrote:Üdv!
Balatonakarattyára kérek feloldást. A Batsányi utca immáron aszfaltos, javítanám.
https://www.waze.com/hu/editor/?env=row ... 677&zoom=5
Köszönöm
kavehaz74
Készen van.Micu65 wrote:Sziasztok!
Budapesten a Jászai Mari térnél a Balassi utcánál kérnék egy unlockot a https://www.waze.com/hu/editor/?env=row ... =275341498 útra.
Megfordult a Balatoni iránya és a "B" pontban nem tudom Duna felé befordulást beállítani. (Akár be is állíthatjátok, mert egyszerűbb, mint unlock, várni rám majd lock. )
és ott van egy 3-as is, de esetleg könnyebb egyben:
https://www.waze.com/hu/editor/?env=row ... =176877141
"A" pontban lehet a Jászain menni, mert reggel kétirányúsították.
Köszi!
Micu
Csapassad neki Micu!Micu65 wrote:Sziasztok!
Budapest XI. kerületbe
https://www.waze.com/hu/editor/?env=row ... ,296902700
szeretnék egy unlock-ot, hogy a Validátor által hibásnak talált fordulási irányokat rendbeszedjem.
Köszi!
Micu
Köszi Micu, Budaörs meg Fehérvár kész.
Szia! Mivel meghagytad a lehetőséget a gyorsabbat választottam és tiltottam. Köszi hogy megnézted/megtaláltad!Micu65 wrote:Sziasztok!
A Carl Lutz rakparton a https://www.waze.com/hu/editor/?env=row ... ,277605296 szakaszon záróvonal van, így nem szabad balra fordulni.
Amit linekltél beállítottam. A jelentéseket meg betalálta kaszast kolléga ahogy látom. Akkor állítgassam őket vagy megnézed előbb vagy te szeretnéd beállítani?nzozz wrote:Megszórtam a környéket pár hibajelentéssel (online felületről, nem a kliensből), ma fogok közlekedni ezeken az utakon, megpróbálom ellenőrizni ezeket. Majd aki tudja állítsa be ezeket.
Ezek is településhatáron kívül vannak, mehet szerintem a 90km/h: https://www.waze.com/hu/editor/?env=row ... ,103248664
Amúgy jó úgy ha ide irkálom ezeket a hibákat vagy hibajelentéseket csináljak inkább vagy hogy jobb?
Azért kaptad a q-kat, mert te is q-val írtad bele. wikinzozz wrote:Megcsinálhatod a szükséges módosításokat, mert nagyon körülményes lenne, ha mindenképp én akarnám megcsinálni, ezért ezekről a pontokról le szoktam mondani.
Kaszast kolléga beírta a q -kat, de módosítva nem lettek az útszakaszok ahogy néztem. Lehet csak emlékeztetőnek írta.
Ide szerintem mehet a 130km/h: https://www.waze.com/hu/editor/?env=row ... =137933642
Viszont arról nem vagyok meggyőződve, hogy az előtte lévő szakaszon még "aktív" az a 40km/h. Az a baj, hogy vezetés közben nem tudok ezekre ennyire figyelni, hogy mindent megjegyezzek és a következő nap emlékezzek az összesre.
Elkezdtem a beállítani a határokat. Majd azért nézz rá hogy így gondoltad-e. Amiben nem vagy biztos azt nem muszáj erőltetni, hátha jársz még arra, vagy valaki más.
Az egyikkel nem értek teljesen egyet. Van egy olyan, ahol jössz ki Bátonyterenyéről, van egy 70-es tábla, kereszteződés, 70-es tábla, majd város vége tábla. (Utakép alapján.) Ilyenkor a város vége tábla után is 70 van. Engem marcedli győzött meg róla, hogy így van, akkor jól utána is olvastam és nem találtam olyat ami cáfolná. (Olyan tényre gondolok ami valahol le van írva és az nem a mindenegybe blog meg a gyakorikérdések. ) Ez hülyeség, ott van a 70-es korlátozást feloldó tábla is. Akkor neked van igazad.
Hát mert gondolta aki javasolta hogy be is állítanád, vagy hát aki már 2-3 éve csinálja nem merül fel benne hogy "ja, lehet hogy a gyerek nem tudja magának beállítani a főúton". Megesik néha az ilyen.nzozz wrote:A q -s témában van igazság, de előtte kaptam azt a javaslatot, hogy így jelöljem meg ezeket.
De az utolsó részét nem igazán értem a hsz. -edben . Viszont az a feloldó, amit a múltkor én írtam, az egy előzési tilalmat old fel.
A hosszú rész tök hülyeség (mármint amire hivatkoztam az igaz, csak amire alkalmaztam az nem igaz), azért hagytam benne, mert leírtam, rájöttem a hülyeségre és javítottam.
Nem tudom te melyikről beszéltél, milyen feloldóról, én erről, csak kicsiben nem vettem észre miközben nézegettem az utcaképet.
Én meg értetlen, FIGHT ME!nzozz wrote:Jól van na, én ilyen nyomi 2 -es vagyok. Én másik szakaszon lévő feloldóra gondoltam, úgyhogy nem szóltam semmit.
Az a lényeg hogy a térkép jó legyen az, hogy mit művelünk közben itt, már másodlagos.
Ott van az az utcakép szerint is, bekötöttem. Köszi, hogy szóltál!nzozz wrote:Nem tudom kell-e oda az az út (nem én csináltam), de nincs bekötve az egyik vége: https://www.waze.com/hu/editor/?env=row ... 997&zoom=9
Re: Unlock 4-et kérek