Unlock 5-öt kérek

Kérelem az út zárolás feloldására, módosítására (unlock).
Ha olyan üzenetet kapsz, hogy nincs jogosultságod szerkeszteni egy bizonyos utat, mert le van zárolva egy magasabb rangú szerkesztő által, írd a kérésed ide

Kérelem, a térkép megváltoztatására (UR)
Ha valahol hibát láttál a térképen, de se kedved, se időd megcsinálni, nyiss neki egy topikot, megcsináljuk!

Moderators: zsezo, Unholy, marcedli, Watt25, pulsarxp

Forum rules
Milyen információkra van szükség a kérelmekhez?

Kérlek olvasd el mielőtt posztolsz

Unlock 5-öt kérek

Postby Libuszku » Tue Feb 10, 2015 9:06 am

Sziasztok!

Kérnék egy 5-ös szintű szerkesztési lehetőséget Budapest XX. kerületében található Török Flóris utca - Ferenc utca - Bíró Mihály utca - Topánka utca kereszteződéshez (https://www.waze.com/hu/editor/?env=row ... 981&zoom=7).

Üdv.: Viktor
Libuszku

Has thanked: 1 time
Been thanked: 0 time

Unlock 5-öt kérek

Postby petya72 » Tue Mar 25, 2014 6:31 pm

Szata76 wrote:Szerinted meddig kellene átszínezni? Petőfi híd?

Szerintem igen a Petőfi hídig.
petya72
Area Manager
Area Manager

Has thanked: 2 times
Been thanked: 16 times

Unlock 5-öt kérek

Postby marcedli » Wed Nov 20, 2013 10:42 am

Itt kérheted a 5-ös szinten lezárt utak feloldását, hogy szerkeszteni tudd.
marcedli
Coordinators
Coordinators

Has thanked: 512 times
Been thanked: 830 times

Re: Unlock 5-öt kérek

Postby poc-ok » Mon May 22, 2017 8:43 am

Szikra wrote:
poc-ok wrote:Sziasztok!

Ezt a szakaszt Nyíradonyban kérlek valaki egyirányúsítsa A-ból B irányba, tehát Debrecen felől Nyírmihálydi irányában járható! Elég meredek útépítés van itt is, a forgalmat a szembe oldalról jobbra a Petőfi Sándor utcára terelik.

https://www.waze.com/hu/editor/?env=row&lon=21.91084&lat=47.69779&s=130021571&zoom=5&segments=181043426

2017.06.09-ig egyirányúsítva!

Köszönöm! Szép napot! ;)
poc-ok

Has thanked: 32 times
Been thanked: 65 times

Postby Szikra » Mon May 22, 2017 8:28 am

poc-ok wrote:Sziasztok!

Ezt a szakaszt Nyíradonyban kérlek valaki egyirányúsítsa A-ból B irányba, tehát Debrecen felől Nyírmihálydi irányában járható! Elég meredek útépítés van itt is, a forgalmat a szembe oldalról jobbra a Petőfi Sándor utcára terelik.

https://www.waze.com/hu/editor/?env=row&lon=21.91084&lat=47.69779&s=130021571&zoom=5&segments=181043426

2017.06.09-ig egyirányúsítva!
Szikra
Waze Local Champs
Waze Local Champs

Has thanked: 544 times
Been thanked: 475 times

Postby poc-ok » Mon May 22, 2017 5:39 am

Sziasztok!

poc-ok

Has thanked: 32 times
Been thanked: 65 times

Postby vequalsdividedt » Mon May 15, 2017 11:44 am

TT76 wrote:
vequalsdividedt wrote:Szerintem ez egy tök jó ötlet. Remélem sosem állítják vissza. Mire a sok ügyes besorolt (bepofátlankodott), majd elkanyarodott jobbra, addig sikerült is 4-5 autónak elmennie egyenesen. Most így fasza, ne piszkálja senki. :)

Meglátjuk :? Szerintem amit írtál abban kb annyi lesz csak a változás hogy nem a körút előtt akad meg az újpest felé egyenesen menés, hanem majd a körúttól a kórházig fog állni a kettőből 1 sáv. És az nem pofátlanság/ügyetlenség miatti alkalomszerű dolog lesz, hanem az új rend miatt állandó. Főleg csúcsidőben lesz vidám. Meg amikor majd a villamosok se tudnak haladni az okosan eléjük kanyarodó, de továbbmenni nem tudó autók miatt. Fasza lesz ez így, tényleg :) Nem is értem hogy ez a szuper megoldás az elmúlt sok tíz évben hogy nem jutott senkinek se az eszébe...

Amíg felújítás volt a körúton, addig ez volt. Akkor csak az Újpest felöl jövők miatt - akik vissza akartak fordulni, hogy a Petőfi híd felé menjenek - volt akadás, de gyorsan át lehetett jutni.
Nekem inkább az lesz kérdéses, hogy a reggeli csúcsban, aki itt balra fordulna, de nem tud, ezért továbbmegy egyenesen és visszafordul a kórháznál, az hány percet fog ott a kihajtásnál elidőzni. De ha van esze és waze-t használ, akkor az Üteg utca felé fog menni.
vequalsdividedt
Waze Local Champs
Waze Local Champs

Has thanked: 117 times
Been thanked: 227 times

Postby TT76 » Mon May 15, 2017 11:32 am

vequalsdividedt wrote:Szerintem ez egy tök jó ötlet. Remélem sosem állítják vissza. Mire a sok ügyes besorolt (bepofátlankodott), majd elkanyarodott jobbra, addig sikerült is 4-5 autónak elmennie egyenesen. Most így fasza, ne piszkálja senki. :)

Meglátjuk :? Szerintem amit írtál abban kb annyi lesz csak a változás hogy nem a körút előtt akad meg az újpest felé egyenesen menés, hanem majd a körúttól a kórházig fog állni a kettőből 1 sáv. És az nem pofátlanság/ügyetlenség miatti alkalomszerű dolog lesz, hanem az új rend miatt állandó. Főleg csúcsidőben lesz vidám. Meg amikor majd a villamosok se tudnak haladni az okosan eléjük kanyarodó, de továbbmenni nem tudó autók miatt. Fasza lesz ez így, tényleg :) Nem is értem hogy ez a szuper megoldás az elmúlt sok tíz évben hogy nem jutott senkinek se az eszébe...
TT76

Has thanked: 30 times
Been thanked: 31 times

Postby vequalsdividedt » Mon May 15, 2017 10:41 am

TT76 wrote:
Bitbo wrote:Sziasztok,
http://bkk.hu/2017/05/ujra-a-fovarosiak ... us-14-tol/
"A Lehel utcai csomópontban a Dózsa György út felől érkezők számára megszűnik a közvetlenül a Róbert Károly körútra való balra kanyarodási lehetőség. Ehelyett a gépkocsival közlekedők csomópont után visszafordulva, majd jobbra kanyarodva térhetnek rá a Róbert Károly körútra."

Én azt hittem ez csak megint ideiglenes, bár a fehér festés azért csökkentette az optimizmusom. Remélem lesz belőle akkora közfelháborodás hogy visszaállítsák a régóta jól működő és megszokott rendszert, mert ez így most egy elég hülye vicc. Ráadásul tegnap előttem és mögöttem is 1-1 autó is rákanyarodott balra, igaz a mögöttem lévő már kénytelen volt megállni és megvárni míg a szembe egyenesen jövőknek piros lesz és megállnak. És persze nem értette miért dudálnak mögötte...

Szerintem ez egy tök jó ötlet. Remélem sosem állítják vissza. Mire a sok ügyes besorolt (bepofátlankodott), majd elkanyarodott jobbra, addig sikerült is 4-5 autónak elmennie egyenesen. Most így fasza, ne piszkálja senki. :)
vequalsdividedt
Waze Local Champs
Waze Local Champs

Has thanked: 117 times
Been thanked: 227 times

Postby TT76 » Mon May 15, 2017 10:09 am

Bitbo wrote:Sziasztok,
http://bkk.hu/2017/05/ujra-a-fovarosiak ... us-14-tol/
"A Lehel utcai csomópontban a Dózsa György út felől érkezők számára megszűnik a közvetlenül a Róbert Károly körútra való balra kanyarodási lehetőség. Ehelyett a gépkocsival közlekedők csomópont után visszafordulva, majd jobbra kanyarodva térhetnek rá a Róbert Károly körútra."

Én azt hittem ez csak megint ideiglenes, bár a fehér festés azért csökkentette az optimizmusom. Remélem lesz belőle akkora közfelháborodás hogy visszaállítsák a régóta jól működő és megszokott rendszert, mert ez így most egy elég hülye vicc. Ráadásul tegnap előttem és mögöttem is 1-1 autó is rákanyarodott balra, igaz a mögöttem lévő már kénytelen volt megállni és megvárni míg a szembe egyenesen jövőknek piros lesz és megállnak. És persze nem értette miért dudálnak mögötte...
TT76

Has thanked: 30 times
Been thanked: 31 times

Next

Return to TÉRKÉP MÓDOSÍTÁSI KÉRELMEK