Kérelem az út zárolás feloldására, módosítására (unlock).
Ha olyan üzenetet kapsz, hogy nincs jogosultságod szerkeszteni egy bizonyos utat, mert le van zárolva egy magasabb rangú szerkesztő által, írd a kérésed ide

Kérelem, a térkép megváltoztatására (UR)
Ha valahol hibát láttál a térképen, de se kedved, se időd megcsinálni, nyiss neki egy topikot, megcsináljuk!

Post by Jujuapika
Sziasztok,
Kérdéseim:
- itt, a Zöldlomb utca felől a Zöldmáli lejtőre kanyarodáskor az eredeti waze hangutasítás van, azaz "Tarts jobbra". Én szívem szerint cserélném "fordulj jobbra"-ra, a kereszteződésben annyira le kell lassítani, és úgy jobbra kanyarodni. De határeset, és ezért érdekelne mások véleménye (esetleg aki szintén jár arra mint én). Ha jónak látjátok, akkor kérek rá unlock-ot.
- másik hasonló, bár ez nem lockolt, de szeretném itt is a véleményeteket kérni ebben a csomópontban innen a Zöldmáli lejtőről a Felső-zöldmáli útra (és visszafelé) viszont a szívem szerint a "tarts balra" (visszafelé a "tarts jobbra")-t állítanám, megint csak a valóságban azért itt életszerűbbnek látom (le kell lassítani, egy emelkedő legtetején fordul az út).
Jujuapika
Area Manager
Area Manager
Posts: 242
Has thanked: 91 times
Been thanked: 61 times
Send a message

Post by Jujuapika
Sziasztok, akkor ha nincs ellenvetés, ezeket megcsinálnám, az elsőhöz kérnék szépen unlockot! Köszönöm :)
Jujuapika wrote:Sziasztok,
Kérdéseim:
- itt, a Zöldlomb utca felől a Zöldmáli lejtőre kanyarodáskor az eredeti waze hangutasítás van, azaz "Tarts jobbra". Én szívem szerint cserélném "fordulj jobbra"-ra, a kereszteződésben annyira le kell lassítani, és úgy jobbra kanyarodni. De határeset, és ezért érdekelne mások véleménye (esetleg aki szintén jár arra mint én). Ha jónak látjátok, akkor kérek rá unlock-ot.
- másik hasonló, bár ez nem lockolt, de szeretném itt is a véleményeteket kérni ebben a csomópontban innen a Zöldmáli lejtőről a Felső-zöldmáli útra (és visszafelé) viszont a szívem szerint a "tarts balra" (visszafelé a "tarts jobbra")-t állítanám, megint csak a valóságban azért itt életszerűbbnek látom (le kell lassítani, egy emelkedő legtetején fordul az út).
Jujuapika
Area Manager
Area Manager
Posts: 242
Has thanked: 91 times
Been thanked: 61 times
Send a message

Post by Jujuapika
Sziasztok, erre valaki pls mondjon valamit :) ha igen kérek unlockot az első szegmensre, ha nem akkor legyen nem, csak megint kezd feledésbe merülni :) Köszönöm!
Jujuapika wrote:Sziasztok,
Kérdéseim:
- itt, a Zöldlomb utca felől a Zöldmáli lejtőre kanyarodáskor az eredeti waze hangutasítás van, azaz "Tarts jobbra". Én szívem szerint cserélném "fordulj jobbra"-ra, a kereszteződésben annyira le kell lassítani, és úgy jobbra kanyarodni. De határeset, és ezért érdekelne mások véleménye (esetleg aki szintén jár arra mint én). Ha jónak látjátok, akkor kérek rá unlock-ot.
- másik hasonló, bár ez nem lockolt, de szeretném itt is a véleményeteket kérni ebben a csomópontban innen a Zöldmáli lejtőről a Felső-zöldmáli útra (és visszafelé) viszont a szívem szerint a "tarts balra" (visszafelé a "tarts jobbra")-t állítanám, megint csak a valóságban azért itt életszerűbbnek látom (le kell lassítani, egy emelkedő legtetején fordul az út).
Jujuapika
Area Manager
Area Manager
Posts: 242
Has thanked: 91 times
Been thanked: 61 times
Send a message

Post by Jujuapika
Szia! Köszönöm, kész. A Zöldlomb-Zöldmálit átállítottam, a Felső-Zöldmálihoz akkor nem nyúltam, az maradt ahogy mondtad, még megyek arra majd nézegetem :)
Szikra wrote:
Jujuapika wrote:Sziasztok, erre valaki pls mondjon valamit :) ha igen kérek unlockot az első szegmensre, ha nem akkor legyen nem, csak megint kezd feledésbe merülni :) Köszönöm!
Jujuapika wrote:Sziasztok,
Kérdéseim:
- itt, a Zöldlomb utca felől a Zöldmáli lejtőre kanyarodáskor az eredeti waze hangutasítás van, azaz "Tarts jobbra". Én szívem szerint cserélném "fordulj jobbra"-ra, a kereszteződésben annyira le kell lassítani, és úgy jobbra kanyarodni. De határeset, és ezért érdekelne mások véleménye (esetleg aki szintén jár arra mint én). Ha jónak látjátok, akkor kérek rá unlock-ot.
- másik hasonló, bár ez nem lockolt, de szeretném itt is a véleményeteket kérni ebben a csomópontban innen a Zöldmáli lejtőről a Felső-zöldmáli útra (és visszafelé) viszont a szívem szerint a "tarts balra" (visszafelé a "tarts jobbra")-t állítanám, megint csak a valóságban azért itt életszerűbbnek látom (le kell lassítani, egy emelkedő legtetején fordul az út).
Számomra egyértelműen "Fordulj"! Feloldva, de a szöget állítsd, ne a hangutasítást! Köszi!
Ja, és totál feleslege szétszedni a Zöldmálit, nyugodtan átalakíthatod!
A Felső-zöldmálinál én alapból nem raknék utasítást a kanyarodó főút miatt, nagy duzzogva max. lehet tarts!
Jujuapika
Area Manager
Area Manager
Posts: 242
Has thanked: 91 times
Been thanked: 61 times
Send a message

Post by Jujuapika
Sziasztok, kérnék szépen itt unlockot a fel- és lehajtók elnevezéséhez.
Jujuapika
Area Manager
Area Manager
Posts: 242
Has thanked: 91 times
Been thanked: 61 times
Send a message

Post by Jujuapika
Köszönöm, kész, zárható. Új azonosítók (mert látom Szikra is alakított kicsit előttem a körfogalom becsatlakozásnál az új szabályoknak megfelelően, akkor keletkeztek) a záráshoz itt.
Szikra wrote:
Jujuapika wrote:Sziasztok, kérnék szépen itt unlockot a fel- és lehajtók elnevezéséhez.
Mehet!
Jujuapika
Area Manager
Area Manager
Posts: 242
Has thanked: 91 times
Been thanked: 61 times
Send a message

Post by Jujuapika
Bocsánat, ezt benéztem, javítottam, köszönöm! Kérdés még: ezeket nem érdemes-e 10 m-nél rövidebbre tenni, és a kihajtás szerint elnevezni? Ugyanígy kérdés, hogy pl itt ezeket a kihajtókat érdemes-e elvágni egy 10 m-nél rövidebb darabra és elnevezni?
Szikra wrote:Kérlek javítsd, illetve, ha máshol is van ilyen akkor azokat is! Köszi!
Jujuapika
Area Manager
Area Manager
Posts: 242
Has thanked: 91 times
Been thanked: 61 times
Send a message

Post by Jujuapika
Sziasztok, Szikrával történt megbeszélés alapján kérnék itt unlockot, hogy a kihajtókat el tudjam nevezni (az előbb csak az első linkelt kereszteződésre reagált itt a fórumon, a jelen linkelt kérést PM-ben megbeszéltük, mert megkérdezni nem mertem itt :oops: ).
Szikra wrote:Nem kell, mert elméletileg a legelső elnevezett szegmenst fogja kiírni.
Jujuapika
Area Manager
Area Manager
Posts: 242
Has thanked: 91 times
Been thanked: 61 times
Send a message

Post by Jujuapika
Köszönöm, kész zárható. Az új szegmensek: itt.
Szikra wrote:
Jujuapika wrote:Sziasztok, Szikrával történt megbeszélés alapján kérnék itt unlockot, hogy a kihajtókat el tudjam nevezni (az előbb csak az első linkelt kereszteződésre reagált itt a fórumon, a jelen linkelt kérést PM-ben megbeszéltük, mert megkérdezni nem mertem itt :oops: ).
Szikra wrote:Nem kell, mert elméletileg a legelső elnevezett szegmenst fogja kiírni.
Mehet! ;)
Jujuapika
Area Manager
Area Manager
Posts: 242
Has thanked: 91 times
Been thanked: 61 times
Send a message

Post by Jujuapika
Sziasztok, itt kérnék feloldást, mert a kanyar minkét irányban 60 km/h. Köszönöm szépen.
Jujuapika
Area Manager
Area Manager
Posts: 242
Has thanked: 91 times
Been thanked: 61 times
Send a message