Biztos? Szerintem erre gondolt az Úr.Szikra wrote:Szia!lautnermark wrote: Beírom ide, aztán ha akarjátok, akkor kijavítjátok.
- Bp.,19.,Határ út eleje az Europark előtt ( Üllői és Ady E. út közötti részen) Mátyás király utcának hívják.
-Bp.,19., Üllői úton a Jáhn Ferenc utca után Vas Gereben utca felé bal oldalon a CBA parkolóba (még a járdasziget előtt) igen, be lehet kanyarodni. Külön kanyarodósáv is van. A navi nem enged balra fordulni, hanem egy kunkorral körbevinne az Agip kúton át, hogy megforduljak.
A magasabb lock két ok miatt lehet!
1.) mert sok kezdő belepiszkál a szerkesztésbe és elállít mindent, ahelyett, hogy elolvasná a wikit vagy kérdezne! Ez még nem is annyira gond, de nem is szól (ír ide), hanem lelép! Ezért mi állítjuk be, így védjük a fontosabb utakat!
2.) Forgalom alapján automatikusan lockolódik az út! Utak súlyozása!
A fent említett kérdésnél, most ez áll fenn!
A két hibajelzésedet javítottam!
Editor level: 6;
Area: Magyarország / Hungary ● Corfu (GR)
facebook.com/waze.hu
Valaki jelezte már 1-2 hónapja, hogy itt valami név gond van, de többre sajnos nem emlékszem. Nem tudom kideríteni mi annak a valós neve, pedig már a rendezési tervbe is belenéztem. A GMaps Ladánybeneinek írja, és szerinte ez a Belsőnyír:lautnermark wrote:Üdv. újra
1./Kecskemét É-i végén a Tescónál, a Máriahegy nevű utcát legjobb emlékeim szerint Belsőnyír utcának hívják.
https://www.waze.com/editor/?zoom=4&lat ... 81&env=row
Megcsináltam. Ha jól néztem, akkor ki- és befelé is csak jobbra lehet kanyarodni.2./ Bp., Népligetben a Vajda Péter és dr. Köves János stny. kereszteződését megnyitották, de nem lehet minden irányba kanyarodni.
Editor level: 6;
Area: Magyarország / Hungary ● Corfu (GR)
facebook.com/waze.hu
Jó, legyen az. Majd délután megcsinálom.
Tapatalked by SGS2
Tapatalked by SGS2
Editor level: 6;
Area: Magyarország / Hungary ● Corfu (GR)
facebook.com/waze.hu
Kész! Alternatívként megmaradt a Máriahegylautnermark wrote: Ladánybene felé vezető út, de nem Ladánybenei út. Az is elírás.
Belsőnyír az ott lévő terület neve, mint pl. Kispesten a Wekerle telep.
Jó pár évig sofőrködtem és sokszor jártam ide is. A címzések mindig 2 fajták voltak: vagy Belsőnyír utca - házszám nélkül, mert az nincs kiosztva ott vagy (simán) Belsőnyír és helyrajziszámok.
Editor level: 6;
Area: Magyarország / Hungary ● Corfu (GR)
facebook.com/waze.hu
Szia!lautnermark wrote: Beírom ide, aztán ha akarjátok, akkor kijavítjátok.
- Bp.,19.,Határ út eleje az Europark előtt ( Üllői és Ady E. út közötti részen) Mátyás király utcának hívják.
-Bp.,19., Üllői úton a Jáhn Ferenc utca után Vas Gereben utca felé bal oldalon a CBA parkolóba (még a járdasziget előtt) igen, be lehet kanyarodni. Külön kanyarodósáv is van. A navi nem enged balra fordulni, hanem egy kunkorral körbevinne az Agip kúton át, hogy megforduljak.
A magasabb lock két ok miatt lehet!
1.) mert sok kezdő belepiszkál a szerkesztésbe és elállít mindent, ahelyett, hogy elolvasná a wikit vagy kérdezne! Ez még nem is annyira gond, de nem is szól (ír ide), hanem lelép! Ezért mi állítjuk be, így védjük a fontosabb utakat!
2.) Forgalom alapján automatikusan lockolódik az út! Utak súlyozása!
A fent említett kérdésnél, most ez áll fenn!
A két hibajelzésedet javítottam!
Waze Champs Hungary
Hardware: Samsung S23 (14.0)
Honlap: waze.hu
Facebook: Waze Magyarország Csoport
https://s.waze.tools/lchu.pnghttps://s.waze.tools/beta.pnghttps://s.waze.tools/betc.pnghttps://s.waze.tools/s1000.pnghttps://s.waze.tools/c6s.png
Hardware: Samsung S23 (14.0)
Honlap: waze.hu
Facebook: Waze Magyarország Csoport
https://s.waze.tools/lchu.pnghttps://s.waze.tools/beta.pnghttps://s.waze.tools/betc.pnghttps://s.waze.tools/s1000.pnghttps://s.waze.tools/c6s.png
Most akkor melyik?vequalsdividedt wrote:jóhaggyma wrote:Viszont az Europark és a buszvégálomás közötti rész az 5-os... nem turkálok abban...
Ok, meg van, értem! Javítva!
Waze Champs Hungary
Hardware: Samsung S23 (14.0)
Honlap: waze.hu
Facebook: Waze Magyarország Csoport
https://s.waze.tools/lchu.pnghttps://s.waze.tools/beta.pnghttps://s.waze.tools/betc.pnghttps://s.waze.tools/s1000.pnghttps://s.waze.tools/c6s.png
Hardware: Samsung S23 (14.0)
Honlap: waze.hu
Facebook: Waze Magyarország Csoport
https://s.waze.tools/lchu.pnghttps://s.waze.tools/beta.pnghttps://s.waze.tools/betc.pnghttps://s.waze.tools/s1000.pnghttps://s.waze.tools/c6s.png
Ezt csak pulsarxp tudja törölni, írtam neki!lautnermark wrote:Üdv.
Bp.,19.ker., Hunyadi utcában a Nádasdy és a Zalaegerszeg utca között nincs sebességmérőkamera.
A Nádasdy utcában a Kossuth és az Árpád utca között sincsen.
Waze Champs Hungary
Hardware: Samsung S23 (14.0)
Honlap: waze.hu
Facebook: Waze Magyarország Csoport
https://s.waze.tools/lchu.pnghttps://s.waze.tools/beta.pnghttps://s.waze.tools/betc.pnghttps://s.waze.tools/s1000.pnghttps://s.waze.tools/c6s.png
Hardware: Samsung S23 (14.0)
Honlap: waze.hu
Facebook: Waze Magyarország Csoport
https://s.waze.tools/lchu.pnghttps://s.waze.tools/beta.pnghttps://s.waze.tools/betc.pnghttps://s.waze.tools/s1000.pnghttps://s.waze.tools/c6s.png
Kész!Szikra wrote:Ezt csak pulsarxp tudja törölni, írtam neki!lautnermark wrote:Üdv.
Bp.,19.ker., Hunyadi utcában a Nádasdy és a Zalaegerszeg utca között nincs sebességmérőkamera.
A Nádasdy utcában a Kossuth és az Árpád utca között sincsen.
Waze Champs Hungary
Hardware: Samsung S23 (14.0)
Honlap: waze.hu
Facebook: Waze Magyarország Csoport
https://s.waze.tools/lchu.pnghttps://s.waze.tools/beta.pnghttps://s.waze.tools/betc.pnghttps://s.waze.tools/s1000.pnghttps://s.waze.tools/c6s.png
Hardware: Samsung S23 (14.0)
Honlap: waze.hu
Facebook: Waze Magyarország Csoport
https://s.waze.tools/lchu.pnghttps://s.waze.tools/beta.pnghttps://s.waze.tools/betc.pnghttps://s.waze.tools/s1000.pnghttps://s.waze.tools/c6s.png
jóhaggyma wrote:Viszont az Europark és a buszvégálomás közötti rész az 5-os... nem turkálok abban...
NOBODY KNOWS EVERYTHING. Here, we all know something and and together we will know more.
http://www.bonex.hu/12.png
http://www.bonex.hu/12.png
Re: Új felhasználó