Get a sneak peek at whats next for Permanent Hazards on our April 7th Office Hours!
Post by old-guy
vequalsdividedt wrote:
old-guy wrote:A http://wiki.waze.hu/index.php?title=Tip ... Ckk%C3%B6k
lapon a GPS koordináták szakasz szövegében megcserélendők a számjeggyel kiírt koordináták, tehát a Milleniumi Emlékműhöz helyesen a 19.07824,47.51515 koordináták vezetnek.
A kliensben próbáld ki, ne a livemap-en.
Akkor kérnék egy ilyen irányú pontosítást a szövegbe, hogy itt így, ott meg úgy, mert megtévesztő.
old-guy
Map Editor - level 2
Map Editor - level 2
Posts: 246
Has thanked: 8 times
Been thanked: 60 times
Send a message

Post by old-guy
Javaslom, hogy a hely Egyéb adatainak megadásakor a telefonszám formátumát "szabványosítsuk".
Nem elegendő, hogy nemzetközi formátumú legyen, hanem egyáltalán ne is szerepeljen benne sem zárójel, sem kötőjel, sem törtvonal, sem space, hanem +36-tal kezdve (ne 06-tal!) írjuk egybe, hogy egy rábökéssel azonnal hívható legyen.
Jelenleg minden variáció előfordul.
Ha elfogadjuk a "szabványt", javaslom a wikiben külön kihangsúlyozni ennek fontosságát.
old-guy
Map Editor - level 2
Map Editor - level 2
Posts: 246
Has thanked: 8 times
Been thanked: 60 times
Send a message

Post by old-guy
Szikra wrote:Itt nincs szó se zárójelről, se 06-ról, se törtvonalról.
Pedig előfordulnak :D
O.K., privátban rászólok az elkövetőkre.
old-guy
Map Editor - level 2
Map Editor - level 2
Posts: 246
Has thanked: 8 times
Been thanked: 60 times
Send a message

Post by old-guy
trivia211 wrote:Személyes map raid keretében egységesíteném az összes általam szerkeszthető hely esetén a telefonszámot
Egységesítést ajánlottam én is, de legyen döntés abban, hogy space vagy egybeírva.
old-guy
Map Editor - level 2
Map Editor - level 2
Posts: 246
Has thanked: 8 times
Been thanked: 60 times
Send a message

Post by old-guy
trivia211 wrote: Tényleg voltak cifrábbnál cifrább formátumok.
Erről beszéltem, amikor az egységesítésre döntést kértem. Én követem trivia211 formátumát (csak space a számok között).
old-guy
Map Editor - level 2
Map Editor - level 2
Posts: 246
Has thanked: 8 times
Been thanked: 60 times
Send a message

Post by old-guy
Már másodszor találkozom a fórumon a szerkesztésből való kizárás felvetéssel.

A wikiben csak ennyit találtam a kizárásról:
Ha jelentő felhasználó elutasításai elérnek egy bizonyos számot, akkor a bejelentő kizárásra kerül, nem fog tudni Helyfrissítéseket létrehozni.

Ha a szerkesztésből való kizárásnak vannak más feltételei is, (és azok nincsenek titkosítva :D ), akkor szívesen olvasnám azokat a wikiben miheztartás végett.
old-guy
Map Editor - level 2
Map Editor - level 2
Posts: 246
Has thanked: 8 times
Been thanked: 60 times
Send a message

Post by Peti_22
Sziasztok!
Segítséget szeretnék kérni: ios-on használom az appot. Az utóbbi napokban azt tapasztaltam, hogy - a folyamatos vezetett km-ek ellenére - a pontjaim és a helyezésem száma változatlan maradt az app statjai szerint.
A weboldal dashboard-ján látom, hogy utóljára 3 napja frissültek az adatok.
Kérdés, hogy ugyanez a helyzet az appon is?
Ami még a probléma oka lehet: kipróbáltam a facebook-hoz kapcsolódást, ami sikerült is, viszont nem szeretném azzal használni, így az app-ba nem is azzal lépek be. Lehet h a facebook-hoz kapcsolódást kellene valahogy megszüntetni? Azt hogy kell?
Előre is köszi annak, aki segíteni tud!
Peti_22
Posts: 6
Has thanked: 2 times
Send a message

Post by Peti_22
Szikra wrote:Eléggé férre csúszott ez a kérdés, mert semmi köze a wiki oldalhoz! Válaszok a sorok között!
Peti_22 wrote:Sziasztok!
Segítséget szeretnék kérni: ios-on használom az appot. Az utóbbi napokban azt tapasztaltam, hogy - a folyamatos vezetett km-ek ellenére - a pontjaim és a helyezésem száma változatlan maradt az app statjai szerint.
A weboldal dashboard-ján látom, hogy utóljára 3 napja frissültek az adatok.
Kérdés, hogy ugyanez a helyzet az appon is?
A weboldal és az app nem ugyan akkor frissül!TÜRELEM!
Peti_22 wrote: Ami még a probléma oka lehet: kipróbáltam a facebook-hoz kapcsolódást, ami sikerült is, viszont nem szeretném azzal használni, így az app-ba nem is azzal lépek be. Lehet h a facebook-hoz kapcsolódást kellene valahogy megszüntetni? Azt hogy kell?
Előre is köszi annak, aki segíteni tud!
Beállítások/Közösségi hálózatok/Facebook/szétkapcsolás
Először is köszönöm a választ és BUÉK!
Arról van infó, h milyen gyakran frissül az app az ios-on? (Nekem már legalább egy hete stagnál, holott számos km-t vezettem. De mégha nem is vezettem volna, a helyezésem nyilván akkor is változott volna.)
Azt látom kiírva a dashboard-on, hogy 5 napja nem frissült.
Azért kérdezek erről ennyit, mert szeretnék róla megbizonyosodni, hogy nem vesznek kárba a vezetéseim és a jelentéseim.
Köszi!
Peti_22
Posts: 6
Has thanked: 2 times
Send a message

Post by pulsarxp
Most mi a helyzet a sebesség mérő táblákkal?
https://encrypted-tbn0.gstatic.com/imag ... QCfDlUtlyb

Mert kaptam egy üzit, hogy a wiki szerint sem rögzítjük ezeket. Régebben az volta megállapodás, hogy seedcam-nek jelentjük, majd ha jól emlékszem Dummy lett belőle.
pulsarxp
EmeritusChamps
EmeritusChamps
Posts: 2563
Has thanked: 53 times
Been thanked: 93 times
Send a message
https://sign.waze.tools/images/signatures/cones-6.png
Country manager: Hungary
Hardware: Samsung S9 Plus : Android 9.0.0
Car: Peugeot 206 SW

Post by Steven13x
Sziasztok az lehet, hogy a pontjaim csökkennek?
Steven13x
Posts: 25
Been thanked: 4 times
Send a message