Get a sneak peek at whats next for Permanent Hazards on our April 7th Office Hours!

Post Reply

Wiki észrevételek, javaslatok

Post by
rgbx wrote:Ha valami hiányzik, nem elég érthető, nem elég naprakész, nem elég szép: jelezd itt!
A Gyakran ismételt kérdések részbe is várjuk a javaslatokat!
Megkérem a két wikis embert, hogyha szerepel az oldalon a HAMI és azzal kapcsolatos bármi, akkor ki kell venni belőle! :mrgreen:
Köszönöm!

POSTER_ID:2069066

1

Send a message

Post by bankativadar
Németországban, a Stambergi tó közelében a B2 úton van egy telepített traffipax. Kb 2 hónap alatt 20 alkalommal jeleztem mégsem jelenik meg a térképen. Mit lehet tenni?
Van képernyőfotóm a helyről de nem tudom feltölteni ide. Googlemaps-on ez a pozíció ( 47.983209,11.314690 )
bankativadar
Posts: 1
Send a message

Post by carel60
Mit nem lehet ezen érteni már századszor írom ,cím beütés,után az útvonal tervező nem válaszol,vagy a túl messze vagy ugrik hosszas keresgélés után.Pl.:Pozsonyba Balassagyarmat fele veszi az iranyt
carel60
Posts: 1
Send a message

Post by Corolla-Porki
Sziasztok!

Az autómban egy 7"-os androidos fejegység van, aminek a felbontása 800x480 pixel.
Amikor útvonalat tervezek, akkor az útvonalválasztó és a navigáció indítása gomb alul kilóg, csak a felső pereme látszik. Van valamiféle lehetőség, hogy az alkalmazást erre a kijelzőméretre igazítsam?
Köszi
Corolla-Porki
Posts: 1
Send a message

Post by domistvan
Iphone kliensben tudomásotok szerint jól működik-e a hangos keresés funkció (kereső mező mellett a mikrofon ikon) A "figyelek" üzenetig látszólag rendben eljut, de a bemondott adatot már nem ismeri fel és nem írja be a keresőmezőbe.
Volt már olyan verziók kb. fél évvel ezelőtt, amiben ez tökéletes volt, de az utóbbi néhány frissítésben már nem megy, pedig nagyon kellene. (azóta telefon -, IOS váltás is volt, de a funkció nem "tért" vissza). Ilyen kombókkal teszteltem: IOS 7.1, Iphone5, Waze 3.9.2.1 és IOS 8.2 és Iphone6, Waze 3.9.2.1.
domistvan
Posts: 2
Send a message

Post by erdelyigabor1980
Sziasztok!

Sziasztok!
Tudna valaki segíteni abban, hogy iOS alatt lesz e legetőség beállítani az Android alatt meglévő Waze előtérben marad funkciót? Android alatt futó waze-ben Általános beállítások/Waze előtérben marad gombbal lehet beállítani, hogy mindig lásd, hívás közben is. Ez iOS 12.4 alatt futó 4.52.5 verziójú wazeben nem áll rendelkezésre.

Vagy lehetne ezért is lobbizni?

Köszi előre is.
erdelyigabor1980
Posts: 3
Send a message

Post by Gaboca
A wiki szerint Android 4.21 (2017.03.21.) a legfrissebb... Ehhez képest nekem 4.22.1.0 a telepített verzióm.
Gaboca
Posts: 1
Send a message

Post by Gellert93
Szikra wrote: Megkérem a két wikis embert, hogyha szerepel az oldalon a HAMI és azzal kapcsolatos bármi, akkor ki kell venni belőle! :mrgreen:
Köszönöm!
Itt szerepel a "Kapcsolatfelvétel a többi szerkesztővel" pont alatt.
Gellert93
Posts: 48
Has thanked: 4 times
Been thanked: 3 times
Send a message
https://sign.wme-tools.com/images/signa ... ones-3.png
i5 - iOS 8.0.2
Volvo 850 / Renault Megane Coupe

Post by Gellert93
pulsarxp wrote:Most mi a helyzet a sebesség mérő táblákkal?

Mert kaptam egy üzit, hogy a wiki szerint sem rögzítjük ezeket. Régebben az volta megállapodás, hogy seedcam-nek jelentjük, majd ha jól emlékszem Dummy lett belőle.
Magyar wikiben az van leírva, hogy ha gondolod berakhatod Dummy-nak. Az angol wikin meg úgy láttam még külön menüpont is van neki szóval ott talán el is várják. Szóval gondolom embere válogatja ki rögzíti ki nem.
Gellert93
Posts: 48
Has thanked: 4 times
Been thanked: 3 times
Send a message
https://sign.wme-tools.com/images/signa ... ones-3.png
i5 - iOS 8.0.2
Volvo 850 / Renault Megane Coupe

Post by gic78
Nálam is működik a szegmens tiltása: A Bánki Donát utca a Bátorkeszi és a Nagy Lajos király útja között van tiltva az Örs vezér tere irányában. El is kerüli.
gic78
Waze Local Champs
Waze Local Champs
Posts: 742
Has thanked: 185 times
Been thanked: 426 times
Send a message

Post by gic78
Szili17 wrote:
ASXsilver wrote:Sziasztok! Nagyon jo lenne, ha a waze kijelezne az eppen aktualis megengedett sebesseghatart pl. Kozlekedesi tabla ikonnal, es jelezne a sebessegtullepest hanggal is. Pl lakott teruleten vagy sebessegkorlatozasnal.

Az applikacio szinvonala javulna jelentosen, mert nagyban segitene a felhasznalokat a biztonsagos kozlekedesben.

Udv: AsxSilver
Szia! Ez sem wiki téma, de azért válaszolok. ;)
A szerkesztőben nem túl rég óta, de lehetőség van a sebességhatárok megadására, ezt aki amiben biztos csinálgatja is. Valamilyen formában meg fog jelenni a kliensekben is, a mikorra azonban nem tudok választ adni. Hogy milyen formában és mit fog jelezni az majd kiderül, ha a Waze kiadja. :)
Üdv, Szili
Szia! Igen, már megvan a lehetőség a sebességhatárok beállítására a szerkesztőben, ahogy Szili írta. De csak akkor fogják bekapcsolni nálunk, ha már elég sok helyen megadtuk. Itt 90% feletti értékre kell gondolni. Szóval hajrá, rajtunk is múlik, mikor fog ez megtörténni! Az "utca" kategóriájú utakra nem került rá automatikusan az érték, itt kézzel kell megadni. Kiemelt úttól felfelé pedig jóvá kell hagyni az értéket, vagy javítani. Én ezt a scripet használom hozzá: https://greasyfork.org/en/scripts/5402-wme-route-speeds
Tampermonkey bővítménybe kell másolni. Színezéssel teszi láthatóvá, hol vannak már megadva a sebességek; és be lehet állítani, hogy szaggatott vonallal jelezze a jóváhagyásra váró szegmenseket.
gic78
Waze Local Champs
Waze Local Champs
Posts: 742
Has thanked: 185 times
Been thanked: 426 times
Send a message