Post by Szata76
ragacs wrote:
Szata76 wrote:Ez még mindig nem jó! Mostanra bebizonyosodott, hogy működik 3000 szerkesztésenkénti 300-as cuki.
Térképszerkesztésért járó pontok
Tevékenység – Pontok - Egység
Szerkesztés a térképen - 1,5 - szerkesztésenként (további bónusz pontok 500 szerkesztésenként)
Köszi a javítást!
A bónuszok felsorolásánál ott volt, hogy 3000 szerkesztésenként 300 pont jár. Az idézett 500-at kicseréltem 3000-re.
OK, köszi! A szerkesztésenként most 3 pont jár!

+1:
A TBR-nél van egy olyan kitétel, hogy csak a kanyarodás tiltás működik időzítve, a szegmens nem. Ez még mindig így van a valóságban, mert én bőszen használom a szegmensekre is?!
Szata76
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 1711
Has thanked: 251 times
Been thanked: 479 times
Send a message

Editor level: 6;
Area: Magyarország / Hungary ● Corfu (GR)
facebook.com/waze.hu

Post by Szata76
Na majd tesztelem! :)
Szata76
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 1711
Has thanked: 251 times
Been thanked: 479 times
Send a message

Editor level: 6;
Area: Magyarország / Hungary ● Corfu (GR)
facebook.com/waze.hu

Post by Szata76
Szikra wrote:
Szata76 wrote:Na majd tesztelem! :)
Tényleg nem megy! :(
Biztos nem? :)
És itt?
Szata76
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 1711
Has thanked: 251 times
Been thanked: 479 times
Send a message

Editor level: 6;
Area: Magyarország / Hungary ● Corfu (GR)
facebook.com/waze.hu

Post by Szata76
TGd_arc wrote:Sziasztok! Remélem jó helyen kopogtatok! :) Most ismerkedem a rendszerrel, és lenne máris egy kérdésem: miképpen tudom elmenteni az otthoni és a munkahelyi címemet az androidos mobilalkalmazásban, mert ugyan a megfelelő helyen kitöltöm az adatmezőt, viszont nincs OK-zási lehetőség, így visszalépésnél elvesznek a beírt infók. Köszönöm a segítséget. :)
Jó tudom, hogy már megtudtad "odaát"? :D
Szata76
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 1711
Has thanked: 251 times
Been thanked: 479 times
Send a message

Editor level: 6;
Area: Magyarország / Hungary ● Corfu (GR)
facebook.com/waze.hu

Post by Szata76
ragacs wrote::arrow: Frissült a Wiki térképszerkesztőről szóló részének Helyekkel és Helyfrissítésekkel foglalkozó fejezete. Ez utóbbi vadi új. Lehet csekkolni. A képek még váratnak magukra egy kicsit.
"- A jelentő nem fog értesülni az elfogadás/elutasítás tényéről és időpontjáról."

* Ez változott, vagy változni fog.
Centercode béta "kezelő" site:
nlevgoren (Project Manager, Observers, Beta Support, Android Beta Leaders, Android Beta Testers, iOS Beta Testers) Oct 2, 2014 @ 3:09 PM

"There will be 3 types of inbox messages arriving regarding WME edits: flag reviewed, place approved, and user becoming trusted.
Will be available in a few days!"

"- Az 1. szintű felhasználók jelentései megadott számú elfogadott jelentés után automatikussá válnak, a felhasználó "expert" lesz.
- Ha egy felhasználó olyan Helyet vagy fotót ad hozzá, amit később mások problémásnak jelentenek a kliensből, és a probléma valósnak bizonyult (jóváhagyta egy szerkesztő is ezt a problémát jelző Helyfrissítést), akkor ezért ugyanolyan büntetőpont jár a készítőnek, mintha az elfogadási procedúra során lett volna visszautasítva a jelentése. Tehát azok az első szintű szerkesztők is kizárhatók utólag nem megfelelő viselkedésért, akik már megszerezték az "expert" rangot."


* Úgy tudom, hogy nem expert rangot, hanem trusted (megbízható) "címkét" kap.
Szata76
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 1711
Has thanked: 251 times
Been thanked: 479 times
Send a message

Editor level: 6;
Area: Magyarország / Hungary ● Corfu (GR)
facebook.com/waze.hu

Post by Szata76
ragacs wrote:
Szata76 wrote: "- A jelentő nem fog értesülni az elfogadás/elutasítás tényéről és időpontjáról."
* Ez változott, vagy változni fog.
Tudom, majd ha élesedik, módosítom.
OK, csak értesüljünk a bevezetésről!
Szata76 wrote: * Úgy tudom, hogy nem expert rangot, hanem trusted (megbízható) "címkét" kap.
[/quote="ragacs"]
Az üzenetben ez lesz:
"Congrats on your 10th place, you're now an expert!"
Ez magyarra "helyszakértő"-nek lett lefordítva, ha jól látom. Szóval az expert marad, de kiegészítem a magyar fordítással.

Egyébként köszi az észrevételeket! :)
Szerintem nem egyről beszélünk. Mint ahogy nlevgoren is trusted-ről beszélt, az lesz a megbízható user tulajdonsága, aki jóváhagyás nélkül csinálhat új helyeket. Amiről te beszélsz, mivel 10 hely után kapja, egy online elismerő oklevél, és nem jár semmilyen plusz joggal, következménnyel. Csak megdicsér a Waze, hogy szépen jelentgetsz.
Én így gondolom, de meggyőzhető vagyok. ;)
Szata76
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 1711
Has thanked: 251 times
Been thanked: 479 times
Send a message

Editor level: 6;
Area: Magyarország / Hungary ● Corfu (GR)
facebook.com/waze.hu

Post by Szata76
Ok, legyen!
Szata76
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 1711
Has thanked: 251 times
Been thanked: 479 times
Send a message

Editor level: 6;
Area: Magyarország / Hungary ● Corfu (GR)
facebook.com/waze.hu

Post by Szata76
Ezt be kellene emelni a magyar wikibe is, mert én is elbizonytalanodtam.

https://wiki.waze.com/wiki/Speed_camera ... _Direction
Szata76
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 1711
Has thanked: 251 times
Been thanked: 479 times
Send a message

Editor level: 6;
Area: Magyarország / Hungary ● Corfu (GR)
facebook.com/waze.hu

Post by Szata76
ragacs wrote:
Szata76 wrote:Ezt be kellene emelni a magyar wikibe is, mert én is elbizonytalanodtam.

https://wiki.waze.com/wiki/Speed_camera ... _Direction
Igazából nem annyira lényeges. Ha jól értem, akkor a szemből fényképező kameránál mindegy, hogy merre fordítod, előre vagy hátra. Ami meg a kocsi hátulját fotózza, ott meg abba az irányba kell fordítani, hogy arra nézzen, amerről közelíteni fog az az autó, aminek végül a hátulját fotózza majd le (tehát a fizikai irányától ellentétesen).
Csak átfutottam, de nekem nem így jött le. Menetiránynak szembe kell álljon az objektív.
Szata76
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 1711
Has thanked: 251 times
Been thanked: 479 times
Send a message

Editor level: 6;
Area: Magyarország / Hungary ● Corfu (GR)
facebook.com/waze.hu

Post by Szata76
Szata76 wrote:
ragacs wrote:
Szata76 wrote:Ezt be kellene emelni a magyar wikibe is, mert én is elbizonytalanodtam.

https://wiki.waze.com/wiki/Speed_camera ... _Direction
Igazából nem annyira lényeges. Ha jól értem, akkor a szemből fényképező kameránál mindegy, hogy merre fordítod, előre vagy hátra. Ami meg a kocsi hátulját fotózza, ott meg abba az irányba kell fordítani, hogy arra nézzen, amerről közelíteni fog az az autó, aminek végül a hátulját fotózza majd le (tehát a fizikai irányától ellentétesen).
Csak átfutottam, de nekem nem így jött le. Menetiránynak szembe kell álljon az objektív.
Fordítva, tehát a haladás irányába kell nézzen az én olvasatomban.
Szata76
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 1711
Has thanked: 251 times
Been thanked: 479 times
Send a message

Editor level: 6;
Area: Magyarország / Hungary ● Corfu (GR)
facebook.com/waze.hu