Switch to full style
Post a reply

Re: Wiki észrevételek, javaslatok

Sat May 25, 2019 1:18 pm

Sziasztok. Van arra valamilyen lehetőség hogy a kátyú jelentések ne tűnjenek el automatikusan? Ez ugye egy olyan probléma jelzése amely nem oldódik meg órák, napok alatt. Jó lenne, ha a tényleges katyumentesítésig ezek a jelentések megmaradjanak.

Sun May 26, 2019 3:25 am

Norbycc wrote:Sziasztok. Van arra valamilyen lehetőség hogy a kátyú jelentések ne tűnjenek el automatikusan? Ez ugye egy olyan probléma jelzése amely nem oldódik meg órák, napok alatt. Jó lenne, ha a tényleges katyumentesítésig ezek a jelentések megmaradjanak.

Ameddig "like"-olják, addig fenn marad. Más megoldás nincs.

Mon May 27, 2019 8:05 am

Sziasztok!

Az autómban egy 7"-os androidos fejegység van, aminek a felbontása 800x480 pixel.
Amikor útvonalat tervezek, akkor az útvonalválasztó és a navigáció indítása gomb alul kilóg, csak a felső pereme látszik. Van valamiféle lehetőség, hogy az alkalmazást erre a kijelzőméretre igazítsam?
Köszi

Tue Jul 23, 2019 8:39 am

Sziasztok!

Sziasztok!
Tudna valaki segíteni abban, hogy iOS alatt lesz e legetőség beállítani az Android alatt meglévő Waze előtérben marad funkciót? Android alatt futó waze-ben Általános beállítások/Waze előtérben marad gombbal lehet beállítani, hogy mindig lásd, hívás közben is. Ez iOS 12.4 alatt futó 4.52.5 verziójú wazeben nem áll rendelkezésre.

Vagy lehetne ezért is lobbizni?

Köszi előre is.

Sat Aug 24, 2019 9:14 am

Üdv! Húsz perce keresem, sehol nem találok letölthető hangokat...

Sun Aug 25, 2019 10:55 am

Németországban, a Stambergi tó közelében a B2 úton van egy telepített traffipax. Kb 2 hónap alatt 20 alkalommal jeleztem mégsem jelenik meg a térképen. Mit lehet tenni?
Van képernyőfotóm a helyről de nem tudom feltölteni ide. Googlemaps-on ez a pozíció ( 47.983209,11.314690 )

Sun Aug 25, 2019 9:05 pm

world_jbszz72b wrote:Üdv! Húsz perce keresem, sehol nem találok letölthető hangokat...

Szia, milyen hangokat? Az alkalmazásban 2 magyar hang van.

Sun Aug 25, 2019 9:09 pm

bankativadar wrote:Németországban, a Stambergi tó közelében a B2 úton van egy telepített traffipax. Kb 2 hónap alatt 20 alkalommal jeleztem mégsem jelenik meg a térképen. Mit lehet tenni?
Van képernyőfotóm a helyről de nem tudom feltölteni ide. Googlemaps-on ez a pozíció ( 47.983209,11.314690 )

Szia, a német fórumban jelezd!
Post a reply