Get a sneak peek at whats next for Permanent Hazards on our April 7th Office Hours!
Csetszoba - ha Waze, ha nem Waze
Post by tferi
Sziasztok!

Android 4.1 van a telefonomon (Alc OT-997D) és az előző verziókat 1 éve szinte napi szinten használtam nagy elégedettséggel. Felraktam a 4-est kicsit döcögve, de elindult, tervez, jelez, teszi a dolgát, viszont amint rányomok a csúnya narancsra, hogy jelentsek valamit, megkezdi az animációt (hogy behozza a lehetőségeket) és azonnal ledermed a kép. Ugrál még kicsit a pozíciójelző, majd 15-20 sec múlva bejön a csúnya 3 lehetőség. Várok/Jelentek/Bezárom.

Teljes törlés/mappa törlés/újratelepítés után is ez van.

Esetleg van javaslatotok? (a telefont nem szeretném kidobni emiatt :) )

Vagy bármi esély, hogy a régebbi 3.x es verziót megtaláljam valahol?

Köszi.
tferi
Posts: 2
Send a message
Attachments

Post by tferi
Nagyon köszönöm a választ.

Közben utána olvasgattam a dolognak és ahogy látom nem én vagyok az egyetlen ezzel a problémával.
Bízom benne megoldják majd a fejlesztők, mert valóban nem egy őskövület a telefon.

Hacsak megérintem a narancs gombot egyből kifagy, húzogatásig nem jutok el :)

Addig is találtam egy ilyen oldalt a régi verziók kedvelőinek:
http://www.apkmirror.com/apk/waze/waze-waze/
tferi
Posts: 2
Send a message

Post by TFS-816
Mindig tartsátok be a jelzett sebességhatárt!

:)
 

 
 
 
TFS-816
Posts: 1
Has thanked: 2 times
Send a message
Attachments

Post by TKajer
Sziasztok,

A fórumban még új vagyok és ez a szoba tűnt a legforgalmasabbnak, így itt tenném fel azt a kérdést, hogy vajon lesz-e valamikor HUD (head-up display) opciója a programnak. Persze jó az a rengeteg információ amit lát az ember a térképen és városban én is aktívan használom a kapott szolgáltatásokat, de gyakran hosszabb távú utakon elég lenne egy szélvédőre vagy egyéb eszközre vetített sebesség, következő eseménytől mért távolság és az út stilizált kép is.
A szoftver igazából mindent minden információval rendelkezik, ami ehhez kellene, csak a megjelenítést kellene újragondolni.

Köszi,
Tamás
TKajer
Posts: 1
Has thanked: 1 time
Send a message

Post by TLeo6
Sziasztok!
A kérdésem az, hogy a bizonyos szint felett szerkeszthető szegmenseket mikor tudom szerkeszteni, ha már egy csomó ideje 0 ponton van, és így nem is lépek szintet!
Miért van ez?
Köszi!
TLeo6
Posts: 1
Send a message

Post by TomKranich
Sziasztok!

A problémám az, hogy megyek vidékre hétvégén és gondoltam megnézem a tervezett utat, hogy merre kell menni. De valamiert az istenért nem akart tervezni oda. se a munkahelyemrol se Budapest mas pontjáról. Föld utak kikapcslva, de egyébként sem föld úton van a célpont. Egyik wazer társunkat megkértem nézze meg, hogy neki sikerül e navigálni oda vagy sem. De neki sikerült.
Próbáltam 2 waze verzioval es 2 külön készülékről. De egyikről sem működik. Elég fura hiba.
Azt irja ki :"Ajajj. Útvonaltervezési hiba!"
google mapson megnéztem milyen utcák vannak a környéken, de többet ki próbálva ugyan ez a helyzet!

mi a fene lehet a gond?
ui. Probaltam ujra telepiteni a programot, le torolni az apk adatokat de semmi.

köszi elore is!
TomKranich
Posts: 15
Send a message

Post by TomKranich
Hello!

Budapest tobb keruletebol is probaltam, hatha en voltam olyan helyen, hogy onnan valamiert " nem" tud tervezni persze tudom ez hulyeseg de mondom hatha...

Hova? Nagybaracska Nádas utca 12.
vagy ha ra keresel WAZE.-ban Ponty-poronty vendeghaz (mert igy is megtalalja)

koszi es udv


köszi elore is![/quote]
Bocsánat, hogy akadejoskodok, de hová?
Nekem ma több helyre is tervezett vidékre.


iTapatalk Pro rulez![/quote]
TomKranich
Posts: 15
Send a message

Post by TomKranich
Hello!

Egy masik haverommal probaltam ki, neki ment. Mondta hogy kapcsoljam ki a fold utakat,de azok be se voltak kapcsolva, persze a celpont nem fekszik fold uton.

Budapestrol - Nagybaracska Nádas utca 12, de nezheted Nagybaracska Horgasz utca 1.

GPS mukodott tokeletesen mert kint voltam utcan. Szerencsere az EDGE S6nak jol el van talalva a GPS vevoje es szinte barhol latja a muholdakat.

Internet tuti. De ezt ki probaltam 3 szolgaltatoval is!
Itthon is ki probaltam T-Mobile 4G, Vodafone 4G, es DIGI vezetekes netrol is wifin.

Gondoltam, hogy meg probalok egy tavolabbi tervezest, mert ugye Nagybaracska Mohacs mellett van nem messze. De pld Mohacsra tokeletesen tervezett, meg ugy is hogy konkretan nem adtam meg utcat. Viszont Nagybaracskara egyetlen utcaba se. Google maprol neztem utcakat proba keppen, de egyikbe se! ugyanaz a hiba. "utvonaltervezesi hiba"

Azert fura, mert en WAZE-val mentem 2eve Horvatorszagba es vegig tokeletesen mukodott!

Koszonom a segitseget elore is!

Szia,
- ha jól értem csak neked nem ment?
- ahogy zsezo is kérdezte, honnan hová terveztél?
- Gps fixed megvolt?
- Internet kapcsolat biztos hogy volt?
- Budapesten belül tudtál tervezni?[/quote]
TomKranich
Posts: 15
Send a message
Attachments

Post by TomKranich
Hello!

Huh ez "jo hir" :)
Legalabbis abbol a szempontbol, hogy nem csak nalam nem akar mukodni.
De valjon miert van ez?
mondjuk ha ezt az utat megnezem street viewerrel elegge egy huszadrangu ut ez.
Lehet valamiert kimaradt anno.

:)


TT76 wrote:
TomKranich wrote:Budapestrol - Nagybaracska Nádas utca 12, de nezheted Nagybaracska Horgasz utca 1.
A hiba reprozhato, nálam is ajvékol erre a címre :) A live map viszont simán tervez. És megnéztem, ugyanazt a helyet mutatja a kliensben is mint a live-on, Baja alatt. Az érdekes az hogy a kliens 166km-re mutatja BP-től ezt a helyet, a live meg ugyanonnan 195-215km-es utakat tervez... Ha a kliensben a térképen jelölöm ki a célt akkor a Nagybaracskán átmenő 51-es főúton (Bajai u) a Toldi u-ig tervez, onnantól 1m-el se tovább. Pedig nem látok a szerkesztőben semmi olyasmit hogy ott el lenne vágva az út...
TomKranich
Posts: 15
Send a message

Post by TomKranich
Elegge:)

Sajnos a gepet nem vihetem magammal :D
majd lesz vele valami. Addig kitalalom az utvonalat offline aztan majd ott hatha tervez mar.

TT76 wrote:Nem maradt ki, megvan ott szépen minden út a pontyos házig is -> waze.com/livemap
simán odatervez. és elvileg ez ugyanaz a térkép mint a kliensen. bosszantó de egyben érdekes :)
TomKranich
Posts: 15
Send a message