Csetszoba - ha Waze, ha nem Waze
Post by VazeZolee
DaniCzDinoHUN wrote:Sziasztok!

Levezettem a hétvégén kb 650 kilométert, plusz a napokban is hellyel-közzel 20-30at. A pontjaim azóta se íródtak jóvá, se a neten, se az appban (iOS). Kaptam értesítőt is, hogy nem waze bébi felhasználó vagyok, mindeközben még mindig annak mutat, és írja, hogy az első utam elemzés alatt, pontjaim számolás alatt... nem értem az egészet, igazából most csöppentem a Waze közösségbe... Mikor szoktak pontot jóváírni? Miért nem látom a valós adatokat, ha már jött értesítő is?

Ami fontos, hogy két telefonon is be vagyok lépve a saját accommal, de párhuzamosan soha nem volt használva a két program, tehát a navigálás kizárólag az egyiken történt idefele (külföldre).
Szerk.: a dashboardos oldalra gondoltam, ott se látszik semmi, illetve múlthéten pénteken-szombaton vezettem le a sok km-t, azóta nincs infó. Szerkesztettem a térképet is, az editor oldalon az sem látszik szintén. A levezetett kilométerek dátummal viszont megvannak a dashboardon, tegnap legalábbis megvoltak, most már ezeket se látom.

Köszi a segítséget előre is!
Szia!
Egyszercsak jóvá írják. Néha több nap is eltelik.
Nekem is 2 eszközre van telepítve, de csak az egyiken használom. Voltam már kezdő is kivont karddal. :-D
A hangulatjelet neked kell kiválasztani az appban.
Külön számolja a vezetés után és a szerkesztések után járó pontokat.
Aztán még próbáld meg a naplófájlt elküldeni arról a készülékről, amelyikkel vezettél több kilómétert.
Zolee
VazeZolee
Posts: 354
Has thanked: 54 times
Been thanked: 77 times
Send a message

Post by VazeZolee
Sziasztok!
Nekem állt be csak a térképszerkesztő így este 10 felé?
A CHAT tele van Német szöveggel. Hacker? Foghatja az oldal futását, frissítését?
:o
VazeZolee
Posts: 354
Has thanked: 54 times
Been thanked: 77 times
Send a message

Post by VazeZolee
Sziasztok!
Ez lehetséges? Van megoldás?
itt
Azt írja, hogy csak 100 méterrel előtte jelzi a sebességmérőt. A másik irányba pedig rendben, kb. 500 méterrel.
Mesterek, megnéznétek? :-)
VazeZolee
Posts: 354
Has thanked: 54 times
Been thanked: 77 times
Send a message

Post by VazeZolee
a_zotya0327 wrote:
Szikra wrote:
marcedli wrote:Szia, egyelőre ismerkedj a szerkesztővel, és olvasd el a wiki.waze.hu oldalt. Amit Tiszalökön csináltál, azt mutatja, van még mit tanulnod a szerkesztésről. Olvasd el a wikit, és az abban foglaltaknak megfelelően nézd át azt, amit eddig csináltál, és javítsd. ;) Üdv a szerkesztők között!

Ahhoz, hogy területfelelős légy, nagyon jól kell ismerni a szerkesztőt, majd olyan 2000 szerkesztés után gondolkozz rajta, hogy szeretnéd-e csinálni.
Bizony és olvasni kellene a PM üzeneteket is! Ez alap!
Rendben! Köszönöm az építő jellegű kritikákat!
Átnézek mindent és megpróbálom kijavítani.
A PM-et sajnos nem láttam, mert nem kaptam róla értesítést, de itt fent megtaláltam. Nem annyira feltűnő!
A "PM"-et láthatod a szerkesztőben is a jelentések sorában elsőként. Elméletileg E-mail is megy rola.
VazeZolee
Posts: 354
Has thanked: 54 times
Been thanked: 77 times
Send a message

Post by VazeZolee
Sziasztok!

Egy bekötés nem jön össze valamiért.
Nem találom az okát sem itt Szolnokon Szántó körútról a parkolóba behajtás
Minden feltétel rendben, és mégsem.

Ha megoldod, nem bánom! ;-)

Köszönöm előre is Zolee!
VazeZolee
Posts: 354
Has thanked: 54 times
Been thanked: 77 times
Send a message

Post by VazeZolee
VPLaci wrote:
VazeZolee wrote:Sziasztok!

Egy bekötés nem jön össze valamiért.
Nem találom az okát sem itt Szolnokon Szántó körútról a parkolóba behajtás
Minden feltétel rendben, és mégsem.

Ha megoldod, nem bánom! ;-)

Köszönöm előre is Zolee!
Bekötve. Üdv, Laci
Köszi! :-)
VazeZolee
Posts: 354
Has thanked: 54 times
Been thanked: 77 times
Send a message

Post by VazeZolee
world_ijqnhl0y wrote:A hangerő a problémám, beállításoknál a mximumra állítom, s így ís halk a navigácio; Huawei p smart Z, > Ford focus, bár a navigáció a telefonon szól.
Próbáld hang beállítások : "mindig a telefon hangszóróján szóljon" kikapcsolt állapotban. Nekem úgy hangosabb egy picit.
VazeZolee
Posts: 354
Has thanked: 54 times
Been thanked: 77 times
Send a message

Post by VazeZolee
Bitbo wrote:Sziasztok,

más is tapasztalta, hogy Lotti nem jól mondja be a >> kezdetű utcákat kb. 2-3 hete?
"Hajts ki a körforgalomból a második kijáratnál felé". (>> Pilisszentkereszt)
"Fordulj balra felé" (>> Auchan)

Köszi.
Igen, tudunk róla. Folyamatban.
VazeZolee
Posts: 354
Has thanked: 54 times
Been thanked: 77 times
Send a message

Post by VBelarc
Hali!

Kb szeptember 20. óta nem frissültek a pontjaim! Kb 4000km-t mentem azóta! Meglepve tapasztaltam, hogy egy tegnapi jelentésemért megkaptam a 6 pontot, de a kilométereim továbbra sem jelennek meg! Türelmes vagyok, de hová forduljak? Kinek írjak ez ügyben? Köszike! :)
VBelarc
Posts: 7
Been thanked: 1 time
Send a message

Post by VBelarc
Hol tudom megnégni, hogy mikor frissültek utoljára a pontjaim?
VBelarc
Posts: 7
Been thanked: 1 time
Send a message