Találtál olyan beállítási lehetőséget a kliensben, hogy súlykorlát? teherautós mód?Liroz89 wrote:Korlátozás hozzáadásaSzikra wrote:IgenLiroz89 wrote: Szóval, ha ismerek olyan utat, ami nem célforgalmas, viszont a leírtaknak megfelelően rettentően keskeny, akkor használatom?Ha keskeny, akkor keskeny, pont és ennyi!Liroz89 wrote: Illetve, ha van olyan is, ami keskeny, viszont van rajta behajtási tilalom (pl. 5t), akkor normál utat használjak, és rá a tilalmat, vagy akkor is mehet a keskeny tilalommal? Mi a szokás?
A keskeny út és a korlátozás két külön dolog, viszont lehet egyszerre is használni, ha szükséges!!!
Hogyan raksz rá 5 tonnás behajtási korlátozást?
Vagy mire irányult a kérdés?
Korlátozás: autópályán a matricák végett; buszsáv; pl. vidéken piaci napokon a forgalom kizárása; rév.Liroz89 wrote:Nem, nem találtam, csak gondoltam, ha már hozzányúlok egy úthoz, akkor normálisan csinálom meg, és azért kérdezek inkább hülyéket, hogy hülyeséget ne csináljak!VPLaci wrote:Találtál olyan beállítási lehetőséget a kliensben, hogy súlykorlát? teherautós mód?
Kis hazánkban más értelmes esetet így hirtelen nem tudok. Üdv, Laci
Olvasd el a wikit! (link szerkesztőben balra lent) Ott kiderül, hogy nem illesztünk műholdképre! Járdákat nem veszünk fel.OliverkeHU wrote:Sziasztok!
Az utak, járdák mi alapján vannak meghúzva? Sok helyen vettem észre, hogy nem illeszkedik a műholdképhez. De akkor hogy is működik ez az egész?
Üdv, Laci
Hol hiányolod?Liroz89 wrote:Sziasztok!
Sinek közül az iparvágányt fel szoktátok vinni?
Szia! Itt már felszedték a síneket? Miért nem érnek össze? Üdv, LaciLiroz89 wrote:Szegeden a Dorozsmai út mentén. Berajzoltam ameddig tart, és ahol volt jogosultságom. (Pár napja közlekedtek rajta és onnan jutott eszembe a kérdés.)VPLaci wrote:Hol hiányolod?Liroz89 wrote:Sziasztok!
Sinek közül az iparvágányt fel szoktátok vinni?
Türelem, nem azonnali a megjelenés. és/vagy forgalmi okból magasabb szinten zárolt.adrian995 wrote: ↑Wed Sep 28, 2022 3:44 am Sziasztok!
A térképszerkesztőben be van jelölve, hogy mely területet szerkeszthetek, de még pl olyan utakat sem engedne szerkeszteni, ahova lenne jogosultságom mondván "Csak a bejárt területeid környékén szerkesztheted a szegmenseket".
Hogyan lehetséges ez? Elsiklottam valami felett?
Ha nem lenne megszaggatva, akkor célforgalmas területről indulva keresztül tervezne a kapuval zárt telephelyen. A jobb oldalinál a műholdképen is látszik a kapu. Amúgy UR volt rá. Máshol pl. XI. Sasadi út környéke, így van elválasztva az út két oldalán egymástól független lakó-pihenő övezet.mocorgo11 wrote: ↑Wed Nov 09, 2022 3:41 pm Sziasztok!
Párszor már belefutottam hasonlóba. Ezek a szegmensek miért vannak ilyen módon elválasztva (út/utca majd célforgalom majd megint egy rövid út/utca típus)? Előre is köszi a választ.
https://waze.com/hu/editor?env=row&lat= ... =421833671
Mint a jogsi szerzésnél... előbb szerezz tapasztalatot! Van itt bőven olvasni való a fórumon is.padorjan20 wrote: ↑Thu Mar 23, 2023 12:18 pm Sziasztok!
Olyan kérdésem lenne, hogy szeretnék jobban belefolyni a térkép szerkesztésbe, de kicsi a jogosultságom lehetséges lenne, hogy valaki ezt a jogosultságot megemelné vagy szerezzek több tapasztalatot vagy pontot és majd azután?
Válaszokat előre is köszönöm!
Üdv.
Péter
Re: Kérdések-válaszok