Csetszoba - ha Waze, ha nem Waze
Post by VPLaci
Liroz89 wrote:
Szikra wrote:
Liroz89 wrote: Szóval, ha ismerek olyan utat, ami nem célforgalmas, viszont a leírtaknak megfelelően rettentően keskeny, akkor használatom? :roll:
Igen
Liroz89 wrote: Illetve, ha van olyan is, ami keskeny, viszont van rajta behajtási tilalom (pl. 5t), akkor normál utat használjak, és rá a tilalmat, vagy akkor is mehet a keskeny tilalommal? :D :D Mi a szokás? :D
Ha keskeny, akkor keskeny, pont és ennyi!
A keskeny út és a korlátozás két külön dolog, viszont lehet egyszerre is használni, ha szükséges!!!
Hogyan raksz rá 5 tonnás behajtási korlátozást? :idea:
:!: Korlátozás hozzáadása
Vagy mire irányult a kérdés? :D
Találtál olyan beállítási lehetőséget a kliensben, hogy súlykorlát? teherautós mód? :lol:
VPLaci
Posts: 1121
Has thanked: 547 times
Been thanked: 265 times
Send a message

Post by VPLaci
Liroz89 wrote:
VPLaci wrote:Találtál olyan beállítási lehetőséget a kliensben, hogy súlykorlát? teherautós mód? :lol:
Nem, nem találtam, csak gondoltam, ha már hozzányúlok egy úthoz, akkor normálisan csinálom meg, és azért kérdezek inkább hülyéket, hogy hülyeséget ne csináljak! :D
Korlátozás: autópályán a matricák végett; buszsáv; pl. vidéken piaci napokon a forgalom kizárása; rév.
Kis hazánkban más értelmes esetet így hirtelen nem tudok. Üdv, Laci
VPLaci
Posts: 1121
Has thanked: 547 times
Been thanked: 265 times
Send a message

Post by VPLaci
OliverkeHU wrote:Sziasztok!
Az utak, járdák mi alapján vannak meghúzva? Sok helyen vettem észre, hogy nem illeszkedik a műholdképhez. De akkor hogy is működik ez az egész? ;)
Olvasd el a wikit! (link szerkesztőben balra lent) Ott kiderül, hogy nem illesztünk műholdképre! Járdákat nem veszünk fel.
Üdv, Laci
VPLaci
Posts: 1121
Has thanked: 547 times
Been thanked: 265 times
Send a message

Post by VPLaci
Liroz89 wrote:Sziasztok!

Sinek közül az iparvágányt fel szoktátok vinni? :roll:
Hol hiányolod?
VPLaci
Posts: 1121
Has thanked: 547 times
Been thanked: 265 times
Send a message

Post by VPLaci
Liroz89 wrote:
VPLaci wrote:
Liroz89 wrote:Sziasztok!

Sinek közül az iparvágányt fel szoktátok vinni? :roll:
Hol hiányolod?
Szegeden a Dorozsmai út mentén. Berajzoltam ameddig tart, és ahol volt jogosultságom. (Pár napja közlekedtek rajta és onnan jutott eszembe a kérdés.)
Szia! Itt már felszedték a síneket? Miért nem érnek össze? Üdv, Laci
VPLaci
Posts: 1121
Has thanked: 547 times
Been thanked: 265 times
Send a message

Post by VPLaci
S-Scross wrote: Wed Dec 01, 2021 7:48 am Sziasztok!
Napok óta rossz a kliensben ill itt a webes felületen a ponttábla.
Nem jegyzi a megtett utakat már vagy két hete.
Tud valaki valamilyen információt miért van ez?
 
 

 
https://status.waze.com/
VPLaci
Posts: 1121
Has thanked: 547 times
Been thanked: 265 times
Send a message

Post by VPLaci
adrian995 wrote: Wed Sep 28, 2022 3:44 am Sziasztok!

A térképszerkesztőben be van jelölve, hogy mely területet szerkeszthetek, de még pl olyan utakat sem engedne szerkeszteni, ahova lenne jogosultságom mondván "Csak a bejárt területeid környékén szerkesztheted a szegmenseket".

Hogyan lehetséges ez? Elsiklottam valami felett? 

 

 
Türelem, nem azonnali a megjelenés. és/vagy forgalmi okból magasabb szinten zárolt.
 
VPLaci
Posts: 1121
Has thanked: 547 times
Been thanked: 265 times
Send a message

Post by VPLaci
Liroz89 wrote: Tue Oct 11, 2022 3:12 pm Sziasztok!

Kettes szintű szerkesztő vagyok kb 10000 ponttal, ennek ellernére eltűnt az összes "Pontok", "Szerkesztések", "Hozzászólások" a szerkesztőben... Mindegyik a 0 értéken áll.  :shock:
Mi történt? Mi lehet az oka? :roll:
 

 
Másnak is. Majd vissza jön.
 
VPLaci
Posts: 1121
Has thanked: 547 times
Been thanked: 265 times
Send a message

Post by VPLaci
mocorgo11 wrote: Wed Nov 09, 2022 3:41 pm Sziasztok!

Párszor már belefutottam hasonlóba. Ezek a szegmensek miért vannak ilyen módon elválasztva (út/utca majd célforgalom majd megint egy rövid út/utca típus)? Előre is köszi a választ.
https://waze.com/hu/editor?env=row&lat= ... =421833671

 
Ha nem lenne megszaggatva, akkor célforgalmas területről indulva keresztül tervezne a kapuval zárt telephelyen. A jobb oldalinál a műholdképen is látszik a kapu. Amúgy UR volt rá. Máshol pl. XI. Sasadi út környéke, így van elválasztva az út két oldalán egymástól független lakó-pihenő övezet.
VPLaci
Posts: 1121
Has thanked: 547 times
Been thanked: 265 times
Send a message

Post by VPLaci
padorjan20 wrote: Thu Mar 23, 2023 12:18 pm Sziasztok!

Olyan kérdésem lenne, hogy szeretnék jobban belefolyni a térkép szerkesztésbe, de kicsi a jogosultságom  :( lehetséges lenne, hogy valaki ezt a jogosultságot megemelné vagy szerezzek több tapasztalatot vagy pontot és majd azután?

Válaszokat előre is köszönöm!

Üdv.
Péter
 

 
Mint a jogsi szerzésnél... előbb szerezz tapasztalatot! Van itt bőven olvasni való a fórumon is.
 
VPLaci
Posts: 1121
Has thanked: 547 times
Been thanked: 265 times
Send a message