Na de Oreghal, ez alap!
Waze Champs Hungary
Hardware: Samsung S23 (14.0)
Honlap: waze.hu
Facebook: Waze Magyarország Csoport
https://s.waze.tools/lchu.pnghttps://s.waze.tools/beta.pnghttps://s.waze.tools/betc.pnghttps://s.waze.tools/s1000.pnghttps://s.waze.tools/c6s.png
Hardware: Samsung S23 (14.0)
Honlap: waze.hu
Facebook: Waze Magyarország Csoport
https://s.waze.tools/lchu.pnghttps://s.waze.tools/beta.pnghttps://s.waze.tools/betc.pnghttps://s.waze.tools/s1000.pnghttps://s.waze.tools/c6s.png
Uraim én voltam, aki átállította, ezért!
Jó magyar szokás szerint, nem fejezték be a 4106 j. út ezen szakaszát!
Elnézést!
Jó magyar szokás szerint, nem fejezték be a 4106 j. út ezen szakaszát!
Elnézést!
Waze Champs Hungary
Hardware: Samsung S23 (14.0)
Honlap: waze.hu
Facebook: Waze Magyarország Csoport
https://s.waze.tools/lchu.pnghttps://s.waze.tools/beta.pnghttps://s.waze.tools/betc.pnghttps://s.waze.tools/s1000.pnghttps://s.waze.tools/c6s.png
Hardware: Samsung S23 (14.0)
Honlap: waze.hu
Facebook: Waze Magyarország Csoport
https://s.waze.tools/lchu.pnghttps://s.waze.tools/beta.pnghttps://s.waze.tools/betc.pnghttps://s.waze.tools/s1000.pnghttps://s.waze.tools/c6s.png
Kérnék egy linket.ragacs wrote:Sikerült azonosítani a térképhibát. És javítani is (remélhetőleg).Oreghal wrote:Kisvárda és Ópályi között keményen földútra navigált!
Legközelebb ha ilyet tapasztalsz, jelents ott helyben térképhibát, és akkor jobban fogjuk látni, hogy hol volt a gond, nem kell a térképszerkesztőben visszakeresgetni, hogy melyik út nem egyenes szélű a műholdképen.
De komolyan.
NOBODY KNOWS EVERYTHING. Here, we all know something and and together we will know more.
http://www.bonex.hu/12.png
http://www.bonex.hu/12.png
Pedig ez földút, én is átmentem rajta (és hengereltem a felüljárót).ragacs wrote:Link Elek is.vequalsdividedt wrote: Kérnék egy linket.
De komolyan.
NOBODY KNOWS EVERYTHING. Here, we all know something and and together we will know more.
http://www.bonex.hu/12.png
http://www.bonex.hu/12.png
Az lehet, de amikor én jártam ott (aug 28), akkor biztos hogy földútnak volt jelölve.ragacs wrote:Most már az, de amikor Oreghal arra járt, még végig Országútnak (mHw) volt felvéve.vequalsdividedt wrote: Pedig ez földút, én is átmentem rajta (és hengereltem a felüljárót).
NOBODY KNOWS EVERYTHING. Here, we all know something and and together we will know more.
http://www.bonex.hu/12.png
http://www.bonex.hu/12.png
Re: Földút a navigációba?