Csetszoba - ha Waze, ha nem Waze
Post by mydexterid
Tudja valaki, hogy mit kell tenni, hogy ezen az utszakaszon a lezaras eltunjon?:
https://www.waze.com/hu/livemap/?zoom=1 ... n=19.04686

Ugyanis a mai naptol mar jarhato az az utszakasz (Amint ez itt olvashato is: http://kozut.bkkinfo.hu/)

Viszont a waze meg mindig rosszul mutatja a helyet, mar orak ota. Azt gondoltam, hogy ez igy realtime megoldodik, de ez nem tortent meg.
mydexterid
Posts: 5
Send a message

Post by mydexterid
gic78 wrote: Szia!

A lezárás eltüntetéséről már intézkedtek. A térkép a közlemény kiadása után rögtön vissza lett alakítva, még tegnap. Sajnos a mai frissítéshez az már késő volt, de ha holnap reggel nem marad el a frissítés, akkor abban már benne lesz.
Azt lehet tudni, hogy ez miert tart ennyi ideig? Ezek szerint a terkep naponta csak egyszer frissul? Tehat hiaba ad ki a bkk napon belul valamilyen valtoztatast (http://www.bkk.hu/2014/11/a-bkk-az-elso ... a-waze-en/) az jo esetben csak masnap, rossz esetben esetleg 2 nap mulva fog csak megjelenni a terkepen?
mydexterid
Posts: 5
Send a message

Post by stevebee10
gic78 wrote: A megyei matricákat nem lesz képes kezelni a Waze, ahogy valószínűleg a többi navi sem. Ez hungarikum, sehol máshol nincs ilyen, ezért sajnos nem is várható, hogy ilyen funkció megjelenjen.
Boldog új évet, és jó Waze-ezést!
Arra gondoltam, hogy ha már technikailag nem lehet ezt megoldani, akkor annyival tudná a Waze a megyei matricákkal közlekedőket segíteni, hogy az adott megyei utolsó lehajtó előtt 500 m-rel felugorhatna egy figyelmeztetés, hogy ez az utolsó lehetséges xy megyei lehajtó. Esetleg ha bővebb infót akarunk adni, akkor meg bele lehetne írni, hogy továbbhaladáshoz zq megyei matrica szükséges. Aztán ha olyanok a felhasználói visszajelzések, hogy ez zavaró, illetve néhány hónap elteltével amikor ezek már rögzültek az emberekben, akkor meg le lehetne venni az összeset.
stevebee10
Area Manager
Area Manager
Posts: 35
Has thanked: 23 times
Been thanked: 19 times
Send a message

Post by stevebee10
Igen, azóta magamban én is elvetettem.
stevebee10
Area Manager
Area Manager
Posts: 35
Has thanked: 23 times
Been thanked: 19 times
Send a message

Post by Szata76
misa53 wrote:Üdv Mindenkinek!
B.U.É.K.!
Tud-e valaki arról, hogy mikor és hogyan lesz az új 2015. útdíjaknak megfelelően a térkép módosítva?Sajnos a határidő nagyon rövid!
Szia!
BÚÉK neked is!

A térkép már módosítva van, már csak frissítésre várunk. Éjfélre még valószínűleg nem lesz frissítve, de ha minden jól megy, talán délelőttre befrissül a térkép.
Szata76
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 1711
Has thanked: 251 times
Been thanked: 479 times
Send a message

Editor level: 6;
Area: Magyarország / Hungary ● Corfu (GR)
facebook.com/waze.hu

Post by TomCat333Ninja
Sziasztok! Tehát akkor a waze már elkerüli a fizetős szakaszokat gondolom :) Csak mert, a negyeri mindig átvisz, (de ha jól tudom az nem fizetős) viszont egy Pilisvörösvár - 17. Ker Hősök tere szakaszon az M0 -an vinne, csak alternatívba tudtam attól eltérőt választani, viszont két másik általam gyakran látogatott címnél meg elkerülte az M0-át. Akkor most lehet ebbe bízni, vagy még ne? :)
TomCat333Ninja
Posts: 1
Send a message