Csetszoba - ha Waze, ha nem Waze

Post Reply

Sebességkorlát hangjelzés.

Post by sefa-hu
Sziasztok.

Lenovo A6000-el használom az alkalmazást. Az a problémám hogy a sebességkorlátozásra nem mindig ad hangjelzést, elég sokszor csak a piros táblajelzést dobja fel. Sebességkorlát, Figyelmeztető hang bekapcsolva, 10% van rátéve.
Előzőleg egy Lenovo P700-on használtam, ugyan ilyen beállításokkal, és soha nem tapasztaltam ilyet.
Van valakinek ötlete?
sefa-hu
Posts: 2

POSTER_ID:17359352

1

Send a message

Post by sefa-hu
Nem az a gond hogy folyamatosan gyorsabban megyek, hanem az hogy néha nem figyelmeztet hanggal.
Ha pl. megyek 55-el, csipog, visszalassítok 49-re eltűnik a piros tábla. Ha újra gyorsítok nem csipog, csak feldobja a táblát.
sefa-hu
Posts: 2
Send a message

Post by Szili17
sefa-hu wrote:Sziasztok.

Lenovo A6000-el használom az alkalmazást. Az a problémám hogy a sebességkorlátozásra nem mindig ad hangjelzést, elég sokszor csak a piros táblajelzést dobja fel. Sebességkorlát, Figyelmeztető hang bekapcsolva, 10% van rátéve.
Előzőleg egy Lenovo P700-on használtam, ugyan ilyen beállításokkal, és soha nem tapasztaltam ilyet.
Van valakinek ötlete?
Szia!
Ha működik akkor működik. Amikor mondjuk 50-es határ van és átlépegeted 54-56 között folyamatosan, akkor nem pittyeg minden egyes alkalommal (nekem sem), csak bizonyos időnként. Ne kérdezd mennyi ez az idő vagy hogy ha közben megállsz a pirosnál akkor ez számít-e, mert nem szoktam nagyon gyorsan menni. :mrgreen:
Szili17
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 917
Has thanked: 412 times
Been thanked: 349 times
Send a message

Post by vequalsdividedt
sefa-hu wrote:Nem az a gond hogy folyamatosan gyorsabban megyek, hanem az hogy néha nem figyelmeztet hanggal.
Ha pl. megyek 55-el, csipog, visszalassítok 49-re eltűnik a piros tábla. Ha újra gyorsítok nem csipog, csak feldobja a táblát.
Igen, erre irányult a válasz is. Nem pittyen minden egyes alkalomkor, amikor átléped a határt.
pl 50-es szakaszon ha 56-tal mész, akkor pittyen, lassítasz egy 49-cel tötymörgő miatt, aki gyorsan le is kanyarodik, mert látja hogy útban van, elkezdesz újra száguldani 57-tel, de nem fog pittyenni. Kikanyarodik Juli mama a Trabi 601-ével, aki miatt leveszed a lábad a gázról, míg elmegy a szembejövő, de ebben a pillanatban már lehet is taposni a pedált, egészen 58-ig, ami miatt megint pittyen.
(a pittyenés természetesen nem Trabant függő)
vequalsdividedt
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 870
Has thanked: 147 times
Been thanked: 283 times
Send a message
NOBODY KNOWS EVERYTHING. Here, we all know something and and together we will know more.
http://www.bonex.hu/12.png