Pontok jóváírása  Topic is solved

Csetszoba - ha Waze, ha nem Waze

Moderators: Unholy, zsezo, Watt25, marcedli, pulsarxp

Re: Pontok jóváírása

Postby bozsopityu » Mon Sep 10, 2018 7:09 pm

Sziasztok!
A pontjaim augusztus közepétől nem frissülnek, és ami még nagyobb problémám: a hétvége óta már a megtett utakat sem menti (nem tudom visszanézni a térképszerkesztőnél)
bozsopityu

Has thanked: 0 time
Been thanked: 0 time

Postby bozsopityu » Fri Sep 14, 2018 4:30 pm

vequalsdividedt wrote:
bozsopityu wrote:Sziasztok!
A pontjaim augusztus közepétől nem frissülnek, és ami még nagyobb problémám: a hétvége óta már a megtett utakat sem menti (nem tudom visszanézni a térképszerkesztőnél)

https://www.waze.hu/gyik/
Helló

Elolvastam (újra) a gyik-et! Mindent megcsináltam, kivéve a levélírást! Mivel azt a választ kapom, hogy tegyem fel ITT a kérdésem! Az app-ot újratelepítettem, kétszer... az utazásaim ugyanúgy nem mentette el! Mitévő legyek? szükségem lenne a mentésre!!!
bozsopityu

Postby bozsopityu » Fri Sep 14, 2018 4:31 pm

vequalsdividedt wrote:

Helló

Elolvastam (újra) a gyik-et! Mindent megcsináltam, kivéve a levélírást! Mivel azt a választ kapom, hogy tegyem fel ITT a kérdésem! Az app-ot újratelepítettem, kétszer... az utazásaim ugyanúgy nem mentette el! Mitévő legyek? szükségem lenne a mentésre!!!
bozsopityu

Postby chairesp » Mon Jun 18, 2018 9:12 pm

Már egy hónapja figyelmes lettem hogy 416.000 körül megakadt a pontszámom... Egy hónapja nem frissült. Már 450 fele kellene lennie. Ilyen sokáig még sose hagyott ki a pontok frissítése. Nem ertem mit vacakolnak. Kár hogy a facebook barátokkal már nem tudjuk összemérni magunkat :/
chairesp

Has thanked: 4 times
Been thanked: 1 time

Pontok jóváírása

Postby Stanbacsi » Sun Jun 10, 2018 12:47 pm

Sziasztok! Korábbi fórumos témákból olvastam, hogy 1-2 napot várni kell a pontokra. Én már 10 napja nem kaptam egy pontos sem. Elég sok km-t tettem meg, térképet is szerkesztettem és egyéb dolgot csináltam, amiért ugye pontok járnának. Viszont a telefonon és a "dashboard"-on sem jelennek meg a pontok, a vezetett km-ek, megtett méterek, helyezésem... semmi. Minden mellett 0-van.

DE! Minden utazásom elmenti, hogy merre jártam, hány km-t tettem meg és hasonló. (Utazások menüpontban) Csak "dashboard"-on és mobilon nem jelennek meg az érte kapott pontok... :?

Lehet tudni esetleg, hogy mennyi idő lehet mire megkapom? Esetleg hónapok is előfordulhatnak? Van egy oldal, ahol az aktuális karbantartásokat jelzik? Vagy csak én vagyok így és más megkapja jelenleg..
Stanbacsi

Has thanked: 1 time

Postby Stanbacsi » Sun Jun 10, 2018 1:27 pm

Köszönöm a gyors választ. ;)
Stanbacsi

Has thanked: 1 time

Postby Szikra » Tue Jun 19, 2018 5:55 pm

chairesp wrote:Már egy hónapja figyelmes lettem hogy 416.000 körül megakadt a pontszámom... Egy hónapja nem frissült. Már 450 fele kellene lennie. Ilyen sokáig még sose hagyott ki a pontok frissítése. Nem ertem mit vacakolnak. Kár hogy a facebook barátokkal már nem tudjuk összemérni magunkat :/

https://status.waze.com/
Waze Champs Hungary
Hardware: Huawei Mate 10 Pro (9.1)
Honlap: waze.hu
Facebook: Waze Magyarország Csoport

[ img ][ img ][ img ][ img ]
Szikra
Waze Local Champs
Waze Local Champs

Has thanked: 783 times
Been thanked: 602 times

Postby vequalsdividedt » Mon Sep 10, 2018 7:28 pm

vequalsdividedt
Coordinators
Coordinators

Has thanked: 156 times
Been thanked: 282 times

Postby vequalsdividedt » Fri Sep 14, 2018 8:35 pm

bozsopityu wrote:
vequalsdividedt wrote:

Helló

Nem kell csinálni semmit.

"Nem frissülnek a pontjaim
Valószínűleg éppen hegesztik a pontszervert. Sajnos ez gyakran előfordul (valószínűleg most is, hiszen azért olvasod ezt a pontot), de ne aggódj, a pontok nem vesznek el, a hibaelhárítás után megkapod mindet. Érdemes összehasonlítani a pontjaid az alkalmazásban és a weben, mindig a több az igaz. Azt, hogy miért mennyi pontot kapsz a Waze-ben, itt tudod megnézni."

Az utakra ugyanez vonatkozik, vagyis türelem.
vequalsdividedt
Coordinators
Coordinators

Has thanked: 156 times
Been thanked: 282 times

Re: Pontok jóváírása  Topic is solved

Postby VPLaci » Sun Jun 10, 2018 1:20 pm

Stanbacsi wrote:Sziasztok! Korábbi fórumos témákból olvastam, hogy 1-2 napot várni kell a pontokra. Én már 10 napja nem kaptam egy pontos sem. Elég sok km-t tettem meg, térképet is szerkesztettem és egyéb dolgot csináltam, amiért ugye pontok járnának. Viszont a telefonon és a "dashboard"-on sem jelennek meg a pontok, a vezetett km-ek, megtett méterek, helyezésem... semmi. Minden mellett 0-van.

DE! Minden utazásom elmenti, hogy merre jártam, hány km-t tettem meg és hasonló. (Utazások menüpontban) Csak "dashboard"-on és mobilon nem jelennek meg az érte kapott pontok... :?

Lehet tudni esetleg, hogy mennyi idő lehet mire megkapom? Esetleg hónapok is előfordulhatnak? Van egy oldal, ahol az aktuális karbantartásokat jelzik? Vagy csak én vagyok így és más megkapja jelenleg..

http://www.waze.hu/gyik/
Ha jártál a térképszerkesztőben, akkor balra lent az "Állapot"-ra kattintva látod a helyzetet.
Május 14-e óta nem frissülnek a pontok. Minden nappal közelebb kerülünk, hogy ismét működésre bírják a pontszervert ;)

Üdv, Laci
VPLaci

Has thanked: 294 times
Been thanked: 153 times

Next

Return to TÁRSALGÓ (ON-OFF)