Csetszoba - ha Waze, ha nem Waze

Post Reply

Javítani kellene

Post by CsBZs3
Kedves Térképszerkesztő!

Budapest II. Kerület, Endrődi Sándor utca 30 volt az uticél. A címet a Bimbó utca -Tüske utca felől közelitettem meg. A Tüske utcából elértem az Endrődi Sándor utcát. A Waze balra irányított a 30-as számhoz, de ez a házszám jobbra van. A Tüske utcától a második telekre.

Köszönöm a javítást !

Üdv

CsBZs
CsBZs3
Posts: 1

POSTER_ID:17854345

1

Send a message

Post by okary57
Driving from Dráva street along Népfürdő street, asking for the destination "Dagály Termálfürdő, Strandfürdő és Uszoda", instead of the address of the swimming pool (Népfürdő street 36), WASE directs you to the left at the intersection to the Árpád bridge ramp, instead of driving straight on to the address on Népfürdő street on the left-hand side.

 
okary57
Posts: 2
Send a message

Post by okary57
A Dráva utca felől Népfürdő utcán haladva a "Dagály Termálfürdő, Strandfürdő és Uszoda" célállomást kérve a WASE az uszoda címe (Népfürdő utca 36) helyett a kereszteződésben balra irányít az Árpád híd felhajtójára, ahelyett hogy egyenesen vezetne tovább a Népfürdő utcán a baloldalon található címhez.
okary57
Posts: 2
Send a message

Post by Szata76
okary57 wrote: Sun Aug 14, 2022 1:48 pm A Dráva utca felől Népfürdő utcán haladva a "Dagály Termálfürdő, Strandfürdő és Uszoda" célállomást kérve a WASE az uszoda címe (Népfürdő utca 36) helyett a kereszteződésben balra irányít az Árpád híd felhajtójára, ahelyett hogy egyenesen vezetne tovább a Népfürdő utcán a baloldalon található címhez.

 
Szerbusz!

Én nem ismerek olyat, hogy WASE. Te igen? 

Ha tíz helyen jelzed az általad vélt hibát, akkor sem lesz hamarabb megoldva, sőt, akkor sem, ha szuahéliül is leírod.

Kérlek töröld az applikációban a bal oldali panelen a Dagály... előzményt, a [...], majd az Eltávolítás; Eltávolítás gombra bökve. Keress rá kérlek az általad problémásnak vélt helyre, tervezz egy útvonalat, és kérlek készíts egy képernyőképet a hibás tervezésről, majd töltsd fel ide.

Én nem tudtam reprodukálni a hibát, sem a Waze, sem a Google célponttal de azért még finomítottam a térképen.

Üdv!
Szata76
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 1711
Has thanked: 251 times
Been thanked: 479 times
Send a message

Editor level: 6;
Area: Magyarország / Hungary ● Corfu (GR)
facebook.com/waze.hu