Csetszoba - ha Waze, ha nem Waze
Post by Szikra
handrash wrote:Lehet valahol jelezni, ha az adott készüléken (felbontáson) nem jó a grafika?
http://kepfeltoltes.hu/thumb/151003/Screenshot_2015-10-02-08-53-24_www.kepfeltoltes.hu_.png
A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu
Már meg is tetted!
Azt hozzá teszem, hogy ebben a verzió számban már nem lesz javítva, majd a 4.0-ban várható!
Szikra
Waze Local Champs
Waze Local Champs
Posts: 2067
Has thanked: 921 times
Been thanked: 687 times
Send a message

Post by Szikra
BenTHappy53 wrote:Kb. 1 hete nekem nem mutat térképet. Ezen kívül a nyelv magyarról átváltott angolra. Iphone4-en használom április óta. Pontszámaim megvannak, ha elindítom a navigációt, térkép akkor sincs, de az útvonal részleteket mutatja. Tud valaki valami okosat mondani nekem erre?
Első lépésként uninstal, majd a waze mappa törlése a telefonról és jöhet a tiszta telepítés újra!
Szikra
Waze Local Champs
Waze Local Champs
Posts: 2067
Has thanked: 921 times
Been thanked: 687 times
Send a message

Post by Szikra
ZBarkoczi wrote:Sziasztok!
Chrome-al próbálkoztam létrehozni egy aszfaltozott utat a tiszaalpári szennyvízteleptől a főútig.
A szennyvíztelep helye: https://www.waze.com/hu/livemap?lon=19. ... 51&zoom=17
Fél órát kűzdöttem, hogy egy rühes kereszteződést létrehozzak, de nem tudok létrehozni, mert a leírásban lévő scipteket nem tudom letölteni...
A lényeg: elfogyott a türelmem, kérem szépen a területi felelőst, húzzon egy sima vonalat. Köszönöm!
Mi a probléma? Ott van az, csak bekötni nem tudod, mert magasabb szinten (3-as) van lokkolva a főút!
Szikra
Waze Local Champs
Waze Local Champs
Posts: 2067
Has thanked: 921 times
Been thanked: 687 times
Send a message


Post by Szikra
Steven13x wrote:Kitudja, hogy mikor lesz a következő frissítés?
Ez egy olyan kérdés, ha valaki felteszi, mindenki a másikra néz és csendben várja, hogy majd a másik mond valami okosat! :shock: :? :roll:
Szikra
Waze Local Champs
Waze Local Champs
Posts: 2067
Has thanked: 921 times
Been thanked: 687 times
Send a message

Post by Szikra
kelemano wrote:Hali Mindenki!
Napokban jartam Gyorben es a kovetkezot tapasztaltam:
A Fehervari ut (81-es vége) es a Szigeti ut talalkozasanal a korforgalomban 3 kamerat jelez a Waze, mig a 83-as ut es Papai ut keresztezodeseben egyet sem, pedig ott ha jol lattam minden lehetseges iranyt figyel kamera.
Van ennek valami oka?
Igen, mert nincs felvéve!
Mondjuk én semmi értelmét nem látom ezeknek a kameráknak!
Szikra
Waze Local Champs
Waze Local Champs
Posts: 2067
Has thanked: 921 times
Been thanked: 687 times
Send a message

Post by Szikra
@Carlitos1114
Itt a spanyol fórum, ez pedig a spanyol wiki!
Természetesen mi is segítünk, kérdezz bátran!
Szikra
Waze Local Champs
Waze Local Champs
Posts: 2067
Has thanked: 921 times
Been thanked: 687 times
Send a message

Post by Szikra
handrash wrote:Tudom, hogy volt róla szó, de nem találom. Rosszul írtam be egy nevet a kedvencekhez, hogyan tudom törölni, vagy átírni?
Törlés: adott sort/kedvencet jobbra húz és bal oldalon meg fog jelenni a kuka!
Screenshot_2016-03-10-16-40-01.png
kedvenc_torles
(4.08 KiB) Downloaded 532 times
Szikra
Waze Local Champs
Waze Local Champs
Posts: 2067
Has thanked: 921 times
Been thanked: 687 times
Send a message

Post by Szikra
richardnyulasi wrote:Sziasztok!
Csak én nem találom, vagy eltűnt az új androidos verzióból az a lehetőség, hogy tervezett útvonal nélkül is meg lehet nézni a környékbeli eseményeket, traffipaxokat, stb. ?
Kivették!
Szikra
Waze Local Champs
Waze Local Champs
Posts: 2067
Has thanked: 921 times
Been thanked: 687 times
Send a message

Post by Szikra
VPLaci wrote:A "naplófájl küldése" (méhecskés gomb)-ét hogyan tudom a naracssárga gombra megjelenő menübe belevarázsolni? A magyaroldalon az új verzió bemutatásánál látható (legalsó sor, ahol csak két gomb van). Nekem nem jelenik meg, pedig a sebességmérő okán az egészet újra telepítettem.
Ha neked ez fontos, akkor 2##2! ;)
Szikra
Waze Local Champs
Waze Local Champs
Posts: 2067
Has thanked: 921 times
Been thanked: 687 times
Send a message