Get a sneak peek at whats next for Permanent Hazards on our April 7th Office Hours!
Csetszoba - ha Waze, ha nem Waze

Post Reply

Ötlet

Post by
Hello mindenki.

Mivel angolból nem vagyok a legjobb ide írnák le egy ötletet, hátha valaki életképesnek találja és továbbítja a fejlesztők felé.
Nemzetközi fuvarozással foglalkozok és ahogy nézem sok kamionos és furgonos is használja külföldön is a Waze szolgáltatását. Jó, hogy sokmindent be lehet jelenteni, de a munkám miatt nagyon jó lenne, ha pár kamionokat érintő adatot is ki lehetne tenni. Pl. Kontroll park nyitva-zárva, hány tonna felett kell bemenni. Én speciel örülnél ilyen kamionos kiegészítésnek.
Ha valaki támogatja az ötletet és továbbítaná, azt megköszönném.

(a Fuvarozók csoportban vagyok elérhető...)

POSTER_ID:2690029

1

Send a message

Post by albandy
chairesp wrote:Jajj elnézést buta fejem jut eszembe:
Egy hangvezérlést rakhatnának bele mert pesten néha van hogy zavaró a telefont nyomkodni hogy bejelentsünk egy eseményt. Informatikus vagyok és tudom ha már ott van a hangalapú felismerés akkor innen már nincs messze a hangalapú irányítás. Jó lenne bejelenteni szóban egy balesetet vqgy egs rendőrt. Akár angolul az se baj. :)
Van benne csak Magyarországon nincs engedélyezve de ha az app-ban beírod a keresőbe aktiválódik, 3 ujjas érintéssel lehet jelenteni.
##@asr



enables/disables ASR Turns on or off the voice activated commands feature (Automatic Speech Recognition) if present in your phone.
De csak angolul ért és beszél !
albandy
Area Manager
Area Manager
Posts: 180
Has thanked: 1 time
Been thanked: 64 times
Send a message

Post by albandy
chairesp wrote:
albandy wrote:
chairesp wrote:Jajj elnézést buta fejem jut eszembe:
Egy hangvezérlést rakhatnának bele mert pesten néha van hogy zavaró a telefont nyomkodni hogy bejelentsünk egy eseményt. Informatikus vagyok és tudom ha már ott van a hangalapú felismerés akkor innen már nincs messze a hangalapú irányítás. Jó lenne bejelenteni szóban egy balesetet vqgy egs rendőrt. Akár angolul az se baj. :)
Van benne csak Magyarországon nincs engedélyezve de ha az app-ban beírod a keresőbe aktiválódik, 3 ujjas érintéssel lehet jelenteni.
##@asr



enables/disables ASR Turns on or off the voice activated commands feature (Automatic Speech Recognition) if present in your phone.
De csak angolul ért és beszél !

Hu nagyon köszi!! Asználnám is! Már csqk annyi a problémám hogy az elején megkérdezte hogy hogy akarom aktiválni a beszédet. En erre a dupla legyintesre kattintottam de ez akkor is beveszi ha nem akarom... Hogy tudom visszacsinalni?
Nálam nem kérdezett ilyet és mindkét módon tudom aktiválni (3 ujjas,legyintés)
albandy
Area Manager
Area Manager
Posts: 180
Has thanked: 1 time
Been thanked: 64 times
Send a message

Post by balla1987
Sziasztok!

Első posztom, de kezdetek óta hiányolok a Waze-ban egy dolgot. Az adott útszakaszon mi a max sebesség, illetve nem tudom, hogy navigációnál mondja-e, mert nekem le van halkítva, de a túl gyorsan mész szöveg.
Erre van valami beállítási lehetőség, vagy nincs rajta ilyen opció?

Köszi és csak így tovább :)
balla1987
Posts: 1
Send a message

Post by BertoldNagy
Sziasztok!

Tervben van-e esetleg, hogy lesz 2 téma?:
- sötét
- világos

...azért érdeklőnék, mert a Jelentések -nél sötét a háttér és nyáron a napszemüveget használva, nem igazán kontrasztos :roll:
(vagy a betűknek kellene nagyobbnak-, vagy vastagabbnak lenni, esetleg a Nappali mód -ban lenne világos a Jelentések háttere)

...lehet, h csak nálam van így... :oops:
BertoldNagy
Posts: 10
Send a message

Post by BM711
Sziasztok!
Szerepel-e a tervek között, hogy több köztes pontot is lehessen tervezni, nem csak egyet?
BM711
Posts: 2
Send a message

Post by BM711
Az ÉVI vagy ETA kevésbé hiányzik, mint a több (akár 10-15) köztes pont!
BM711
Posts: 2
Send a message

Post by Cekabond
Sziasztok!
A Waze elvileg figyelmeztet az átlagsebességmérős útszakaszokra.
Tudtommal Mo-n még ilyen nincs, de ha pl. Ausztriába megyek akkor figyelmeztet? Egy kérdésemre írták:

"Average Speed Cameras is a functioning feature for the client and the WME which was enabled in selected countries (Austria, Belgium, France, Italy, Netherlands, Poland, Spain, UK, Australia, Morocco, Slovakia, Russia, Germany, Czech Republic)"

Köszi.
Cekabond
Posts: 3
Has thanked: 2 times
Send a message

Post by Cekabond
VazeZolee wrote:
Cekabond wrote:
ha pl. Ausztriába megyek akkor figyelmeztet?

"Average Speed Cameras is a functioning feature for the client and the WME which was enabled in selected countries (Austria, Belgium, France, Italy, Netherlands, Poland, Spain, UK, Australia, Morocco, Slovakia, Russia, Germany, Czech Republic)"

Köszi.
Itt még nincs ilyen valóban.
De ezt két fix kamera között bárhol megtehetik, hogy kiszámolták. Hogy erre figyelmeztessen is, minek? :-)
Gyakran járok Ausztriában és Olaszországban. Ott "bekapcsol" ez a funció?
Cekabond
Posts: 3
Has thanked: 2 times
Send a message

Post by chairesp
Sziasztok! Én csak annyit szeretnék ha kiírnák legalább a megtett kilómétereket az appba is. (Ha ott van akkor vissza, de en ott csak a pontokat latom :O
Szerintem ez nem nagy kérés. És akkkor nem kellene olyan sűrűn dashboardozni :) :P
Köszönöm!
chairesp
Posts: 23
Has thanked: 4 times
Been thanked: 1 time
Send a message

Post by chairesp
Jajj elnézést buta fejem jut eszembe:
Egy hangvezérlést rakhatnának bele mert pesten néha van hogy zavaró a telefont nyomkodni hogy bejelentsünk egy eseményt. Informatikus vagyok és tudom ha már ott van a hangalapú felismerés akkor innen már nincs messze a hangalapú irányítás. Jó lenne bejelenteni szóban egy balesetet vqgy egs rendőrt. Akár angolul az se baj. :)
chairesp
Posts: 23
Has thanked: 4 times
Been thanked: 1 time
Send a message