Húha, el bizony. Csodálkoztam is, hogy a Balatontól csak földutat talált Pestig, de azt is Bécsen keresztül.rgbx wrote:Nem gondoltam, hogy valaki olvassa is ezeket. (az évszám neked is elkerülte a figyelmed...)vequalsdividedt wrote:Úgy beindultak, hogy csak. Nehogy aztán holnap már a holnaputáni szerkesztések is ott figyeljenek.rgbx wrote:A kliensek jelenleg a térkép 1814. március 31. 18.00 órakor rögzített állapotát használják.
(magyar idő szerint)
NOBODY KNOWS EVERYTHING. Here, we all know something and and together we will know more.
http://www.bonex.hu/12.png
http://www.bonex.hu/12.png
Ezt még én is néztem, hogy még meg sem rajzoltam, és már a térkép tudja is.ragacs wrote:Hűha, jogos. Javítottam. Legalább egyvalaki figyel.Szata76 wrote:Ennyire gyorsak szerintem még nem vagyunk.
Mobileszközről küldve
NOBODY KNOWS EVERYTHING. Here, we all know something and and together we will know more.
http://www.bonex.hu/12.png
http://www.bonex.hu/12.png
Szerintem meg mindegy. A lényeg, hogy volt frissítés.
NOBODY KNOWS EVERYTHING. Here, we all know something and and together we will know more.
http://www.bonex.hu/12.png
http://www.bonex.hu/12.png
El sem hiszem, hogy nem dmstr nyert.Szata76 wrote:A kliensben használt térkép jelenleg 2016. február 26. magyar idő szerint 12:30-kor rögzített állapot szerinti.
status.waze.com
NOBODY KNOWS EVERYTHING. Here, we all know something and and together we will know more.
http://www.bonex.hu/12.png
http://www.bonex.hu/12.png
2019-ben összesen 264 alkalommal frissült a térkép.
Jöhet az új év!
Jöhet az új év!
NOBODY KNOWS EVERYTHING. Here, we all know something and and together we will know more.
http://www.bonex.hu/12.png
http://www.bonex.hu/12.png
25-én (ja, az ma van ) frissítették: 2014. február 23. 16:00 UTC
Samsung Galaxy SIII LTE - Android 4.4
Area Manager: Érd - Martonvásár - Dunaújváros háromszögben
Ford Mondeo MK2 Tournier
Area Manager: Érd - Martonvásár - Dunaújváros háromszögben
Ford Mondeo MK2 Tournier
Sziasztok,
egy kérdés, ha pc-n megnyitom az élő térképet, akkor az új utak, kereszteződések, tervezett utak nem jelennek meg. Pl. ez:
https://www.waze.com/editor?env=row&lon ... =362670158
vagy az M85 tervezett szakaszai. Amelyek a waze appban látszanak.
Ennek mi az oka?
Zsolt
egy kérdés, ha pc-n megnyitom az élő térképet, akkor az új utak, kereszteződések, tervezett utak nem jelennek meg. Pl. ez:
https://www.waze.com/editor?env=row&lon ... =362670158
vagy az M85 tervezett szakaszai. Amelyek a waze appban látszanak.
Ennek mi az oka?
Zsolt
Szia, köszönöm. Akkor várok türelemmelSzikra wrote:Szia, igen, nem látszik minden. Ennek oka, hogy Live Map (LM), normál esetben fokozatosan frissül, nem egyszerre jelennek meg a változások, viszont minden változás ott van a háttérben és figyelembe veszi tervezésnél.zsoltbodorNinja wrote:Sziasztok,
egy kérdés, ha pc-n megnyitom az élő térképet, akkor az új utak, kereszteződések, tervezett utak nem jelennek meg. Pl. ez:
https://www.waze.com/editor?env=row&lon ... =362670158
vagy az M85 tervezett szakaszai. Amelyek a waze appban látszanak.
Ennek mi az oka?
Zsolt
De sajnos most nem normál eset van a térkép kinézetében, ugyanis vannak olyan dolgok, amik több hónaposak és nem jelennek meg (pl. amit linkeltél), de van olyan ami 1 hetes és megjelenik.
Re: Térképfrissítés