Post by zsezo
Most azért már kezd idegesíteni hogy minden reggel azt mondja hogy tarts balra a durva balkanyarnál...

Most akkor betartottunk egy kresz szabályt, ami egyértelműen egy ember kedvence volt...

Ez akkor most hogy legyen javítva? Mert engem felettébb zavar... Naponta többször, több irányból...
Senki se mondja hogy nem vártam egy csomót... Közben volt jelzés olyan is, hogy miért nem mondja hogy fordulj jobbra az Ujszász -> Hősök irányba.

Sajnos mindenki próbált sok mindent, de a kezdeti szarnál a többi még rosszabb lett...

Most akkor kit zavart itt ez a dolog? Tegye már fel a kezét!

Az egyik én vagyok... És most változtatni fogok rajta, mert hagytam hogy mindenki kísérletezzen, még rosszabbá téve. Most megint a "régiez hasonló" megoldás lesz.

A jelenlegi, íme:
zsezo
Posts: 705
Has thanked: 207 times
Been thanked: 77 times
Send a message
Attachments
Outsmarting ourselves, together. :D
Country manager, Global Champ: Hungary and FTW
http://waze.hu and Facebook and HU:Térképszerkesztés/Map Editing

Post by zsezo
pihentagy wrote:Sziasztok!

Én pont pár napja jelentettem le, hogy nem tetszik, hogy Újszász - Lobbanó útvonalat néma kussban "vezényli". Szóval kicsit megkésve, de jelentkezem, hogy ez bizony nem tetszik. Azt még nem bogoztam ki, hogy melyik módosítással hány ellenséget szereznék a fórumon, de igyekszem képbe kerülni :geek:
zsezo wrote:Most azért már kezd idegesíteni hogy minden reggel azt mondja hogy tarts balra a durva balkanyarnál...

Most akkor betartottunk egy kresz szabályt, ami egyértelműen egy ember kedvence volt...

Ez akkor most hogy legyen javítva? Mert engem felettébb zavar... Naponta többször, több irányból...
Senki se mondja hogy nem vártam egy csomót... Közben volt jelzés olyan is, hogy miért nem mondja hogy fordulj jobbra az Ujszász -> Hősök irányba.

Sajnos mindenki próbált sok mindent, de a kezdeti szarnál a többi még rosszabb lett...

Most akkor kit zavart itt ez a dolog? Tegye már fel a kezét!

Az egyik én vagyok... És most változtatni fogok rajta, mert hagytam hogy mindenki kísérletezzen, még rosszabbá téve. Most megint a "régiez hasonló" megoldás lesz.
Igen... Nem ártana. Tehát! A Waze egy navigáció, ami ráadásul interaktív is.
Továbbra sem tudja mondani hogy hajts tovább egyenesen.
A Szabályokat neked kell követni, nem a navigációnak. Egy nap van hogy több mint 10 alkalommal járok arra.
Hogy lehet hogy én nem tévedek el soha?

De ha továbbmegyek, akkor sincs gaz, mert befordít a Guzsaly utca felé.

De tudod mit? Csináld meg a kereszteződést te, úgy hogy minden ki legyen.

Minden támogatást megadok hozzá!

Alku?
zsezo
Posts: 705
Has thanked: 207 times
Been thanked: 77 times
Send a message
Outsmarting ourselves, together. :D
Country manager, Global Champ: Hungary and FTW
http://waze.hu and Facebook and HU:Térképszerkesztés/Map Editing

Post by zsezo
UPDATE!

Sziasztok!

Sikerült megoldani az álmotokat úgy 50%-ban!
Ha jössz az Újszász felől a Vulkán utca felé, akkor be van állítva a "menj tovább egyenesen" és fordítva.
Ha jössz a Hősök fasora felől a lobbanó utca felé, akkor be van állítva a "menj tovább egyenesen" és fordítva.

Ha jössz Az Újszász utca felől a Hősök fasora irányába, akkor nem fogja mondani hogy "fordulj jobbra"... és visszafelé nem fogja mondani, hogy "fordulj balra"
újszász1.PNG
Újszász-Hősök-Vulkán-Lobbanó kereszteződés
(59.97 KiB) Downloaded 155 times
Egyenlőre még nem teljesen kész szerver/kliens oldalon a "menj tovább egyenesen", de ez is megoldódva látszik.

Most úgy ezek után, várnám tőletek a visszajelzéseket!

Legyen szép napod!
zsezo
Posts: 705
Has thanked: 207 times
Been thanked: 77 times
Send a message
Outsmarting ourselves, together. :D
Country manager, Global Champ: Hungary and FTW
http://waze.hu and Facebook and HU:Térképszerkesztés/Map Editing