Ezt a kis szakaszt nem állítottad 60-asra B-ből A-ba.Zsocik wrote:Kész.Köszi.calaplac wrote:Sziasztok!
Ez a szegmens (Pécs) B-ből A-ban 60-as. Megcsinálná valaki és lezárná hozzá a bejelentést?
A link pedig : https://www.waze.com/hu/editor/?env=row ... ueFilter=0calaplac wrote:Ezt a kis szakaszt nem állítottad 60-asra B-ből A-ba.Zsocik wrote:Kész.Köszi.calaplac wrote:Sziasztok!
Ez a szegmens (Pécs) B-ből A-ban 60-as. Megcsinálná valaki és lezárná hozzá a bejelentést?
uff, volt ma két jelentésem ezekhez kép:
Gödöllő Régi 3 és József Attila, Kiss József hármas kereszteződés. Új közlekedési rend(legalábbis pár hónappal ezelőtt óta mióta arra jártam) tilos balra kanyarodni, bármennyire szerette volna a gps.
http://kepfeltoltes.hu/160714/r_gi_h_rm ... es.hu_.png
Pest: A Nagykörúton eddig tilos volt-ki tudja milyen retardált indokból- a Wesselényire kanyarodni(jobbra) , most már lehet(bár a gps nagyon nem akart arra irányítani, csak körbe-karikába, hiába raktam be egy közvetlen kereszteződés utáni címet)
http://kepfeltoltes.hu/160714/k_r_t_www ... es.hu_.png
Szerk: Az uccsó már javítva, az első még nem.
Gödöllő Régi 3 és József Attila, Kiss József hármas kereszteződés. Új közlekedési rend(legalábbis pár hónappal ezelőtt óta mióta arra jártam) tilos balra kanyarodni, bármennyire szerette volna a gps.
http://kepfeltoltes.hu/160714/r_gi_h_rm ... es.hu_.png
Pest: A Nagykörúton eddig tilos volt-ki tudja milyen retardált indokból- a Wesselényire kanyarodni(jobbra) , most már lehet(bár a gps nagyon nem akart arra irányítani, csak körbe-karikába, hiába raktam be egy közvetlen kereszteződés utáni címet)
http://kepfeltoltes.hu/160714/k_r_t_www ... es.hu_.png
Szerk: Az uccsó már javítva, az első még nem.
A gödöllőiről kaptam kérdést valaki mástól,(ill jelentést a weselényiről), de arról se pittyegett a telefonom, csak ma amikor más válaszolt helyettem.Szili17 wrote:Ha az a te jelentésed volt amit lezártam (délután 4-kor küldtem), akkor arra válaszoltam 20:48-kor, hogy már megcsináltam. Nem hiszel nekem?
Sziasztok!
Már jelentettem az alkalmazással, de itt is megteszem. Sajnos nem tudtam javítani a hibát, mert 3. szintű jogosultság kell hozzá.
Az Alkotmány utcából tiltja a kanyarodást a Május 1. utcába (Komló). A valóságban szabad. Ha tudtok, nézzetek rá!
Köszönöm: Attila
https://www.waze.com/hu/editor/?env=row ... 165&zoom=9
Már jelentettem az alkalmazással, de itt is megteszem. Sajnos nem tudtam javítani a hibát, mert 3. szintű jogosultság kell hozzá.
Az Alkotmány utcából tiltja a kanyarodást a Május 1. utcába (Komló). A valóságban szabad. Ha tudtok, nézzetek rá!
Köszönöm: Attila
https://www.waze.com/hu/editor/?env=row ... 165&zoom=9
Kész, holnap estig egyenlőre.Micu65 wrote:Sziasztok!
A https://www.waze.com/hu/editor/?env=row ... s=90354861 (XIII. Süllő utca) mind a két irányba le van zárva az építkezés miatt.
Üdv!
Micu
Szia!JociiJ wrote:Sziasztok!
Az alábbi út magánútként van megjelölve, holott nem az (Mátraalmás-Galyatető között):
https://www.waze.com/editor/?env=row&lo ... ueFilter=0
Lvl3 szükséges a módosításhoz. Javasolnám a földút/kátyús út típust, vagy akár a sima utcát, mert teljesen járható egyébként, csak 1 sávos, nevezzük erdészeti útnak. A természetvédelmi terület nem jelent magánutat!
Levettem a védelmet, javíthatod.
Szia!JociiJ wrote:Szia!gic78 wrote:Szia!JociiJ wrote:...
Levettem a védelmet, javíthatod.
Köszönöm!
Még ebben segíts kérlek: https://www.waze.com/hu/editor/?env=row ... ueFilter=0
A felüljárón 50km/h-s tábla van, nem 90!
Valamint: https://www.waze.com/hu/editor/?env=row ... ueFilter=0
A 3-as számú főúton sebességkorlátozást módosítottak, ami még nincs frissítve. Ha feloldod, akár meg is csinálom
A WME felületre is kéne valami report funkció, amihez nincs jogosultság. Volt erről már szó, vagy ezért van a fórum, mi?!
A felüljárón beállítottam 50-re a sebességhatárt. Az új építésű utaknál ez a probléma, nincs utcakép.
A másik probléma meg a 3-ason jelentkezett, változott a seb.határ az utcakép készítése óta. Levettem a védelmet az autópályától Gyöngyösig, csinálhatod.
Levettem a 2406-ost, mehet.JociiJ wrote: Szia!
Köszönöm, megcsinálva!
Szerk: 2406-os főúton Szurdokpüspöki és Gyöngyös között ha szintén leveszed a védelmet, megcsinálom a 40 és 60-as táblákat.
Viszont találtam tőled elnevezetlen új utakat, és a kanyarodások sincsenek engedélyezve.
https://www.waze.com/hu/editor/?env=row ... lter=false
Leírás itt: http://wiki.waze.hu/index.php?title=Waz ... s.C3.A1gok
Gyöngyöspata Fő út levéve.JociiJ wrote:
Gyöngyöspata Fő utat is engedélyezd kérlek, mert itt is van eddig fel nem vezetett változás.
Gyöngyösön belül sok-sok utca van aminek a korlátozását meg tudnám csinálni, viszont sok zárolva is van számomra
Neked is, és Kbalinak is: mindent lehet, csak küldjetek permalinket is! Kijelölitek a kívánt szegmenst (többet is lehet egyszerre, a ctrl nyomva tartásával) majd a jobb alsó sarokban lévő láncszemre nyomtok (akkor a böngésző címsorába kerül) vagy fölé viszitek az egeret és ctrl-c (akkor a vágólapra).
Re: ''Ha valahol hibát láttál a térképen, de...