Post by stomachh
Várpalota, Veszprém megye

Az útfelújítás elkészült, a 8-as út belterületi szakasza. Látom Szikra már megcsinálta a sebességhatárokat. Ez az egy szakasz kivételesen 40-es (régen is az volt és felújítás után is az maradt).
stomachh
Map Editor - level 2
Map Editor - level 2
Posts: 199
Has thanked: 55 times
Been thanked: 100 times
Send a message

Post by stomachh
Még mindig Várpalota.

Ezek a szegmensek mindkét irányban 50-esek (nem 60). Ez pedig kifele 90, a város felé befele 70. És akkor a rajta lévő UR is zárható lesz. Köszi!
stomachh
Map Editor - level 2
Map Editor - level 2
Posts: 199
Has thanked: 55 times
Been thanked: 100 times
Send a message

Post by stomachh
És akkor újra Várpalota! :)

Tegnap Inota és Várpalota között közlekedtem. Ezen a részen csinálják az új csomópontot, és másfele vezet az út (részben az új csomópont útjain) Inotai erőmű és a 8-as út ahol átmegy az iparvágány alatt közötti részen. Hengereltem is tegnap, a kliensemben látszik a hengerelés, de itt a szerkesztőben nem. A szerkesztőben az aznapi utazásom sincs benne (ami alapján elég jól rá tudnám illeszteni az új utat a valóságra). A hengerlés meg fog jelelenni itt egy megfelelő szintű szerkesztőnek?
screenshot
stomachh
Map Editor - level 2
Map Editor - level 2
Posts: 199
Has thanked: 55 times
Been thanked: 100 times
Send a message
Attachments

Post by stomachh
Szikra wrote:
stomachh wrote:És akkor újra Várpalota! :)

Tegnap Inota és Várpalota között közlekedtem. Ezen a részen csinálják az új csomópontot, és másfele vezet az út (részben az új csomópont útjain) Inotai erőmű és a 8-as út ahol átmegy az iparvágány alatt közötti részen. Hengereltem is tegnap, a kliensemben látszik a hengerelés, de itt a szerkesztőben nem. A szerkesztőben az aznapi utazásom sincs benne (ami alapján elég jól rá tudnám illeszteni az új utat a valóságra). A hengerlés meg fog jelelenni itt egy megfelelő szintű szerkesztőnek?
screenshot
Én látom, elméletileg neked is kellene látnod! Csináljam?
Légyszi. Most el vagyok havazva, nem tudnék vele foglalkozni rendesen.
Szóval a nyugati vége, ahol az új út lecsatlakozik, az a hid után (keletre) van rögtön. Az eredeti 8-as táblákkal lezárva. Addig az új nyomvonalon és a régi balpályán megy a kétirányú út (irányonként 1-1 sávval), kb addig a vonalig ahol az erőmű 3 hűtőtornya van. Ott megy vissza az eredeti irányonként 2-2 sávra.
Ha Pest felől jössz, a hűtőtornyoknál beszűkül a belső sávra, majd átvezeti a balpályára, hol már kétirányú a forgalom.
stomachh
Map Editor - level 2
Map Editor - level 2
Posts: 199
Has thanked: 55 times
Been thanked: 100 times
Send a message

Post by stomachh
stomachh wrote:
Szikra wrote:
stomachh wrote:És akkor újra Várpalota! :)

Tegnap Inota és Várpalota között közlekedtem. Ezen a részen csinálják az új csomópontot, és másfele vezet az út (részben az új csomópont útjain) Inotai erőmű és a 8-as út ahol átmegy az iparvágány alatt közötti részen. Hengereltem is tegnap, a kliensemben látszik a hengerelés, de itt a szerkesztőben nem. A szerkesztőben az aznapi utazásom sincs benne (ami alapján elég jól rá tudnám illeszteni az új utat a valóságra). A hengerlés meg fog jelelenni itt egy megfelelő szintű szerkesztőnek?
screenshot
Én látom, elméletileg neked is kellene látnod! Csináljam?
Légyszi. Most el vagyok havazva, nem tudnék vele foglalkozni rendesen.
Szóval a nyugati vége, ahol az új út lecsatlakozik, az a hid után (keletre) van rögtön. Az eredeti 8-as táblákkal lezárva. Addig az új nyomvonalon és a régi balpályán megy a kétirányú út (irányonként 1-1 sávval), kb addig a vonalig ahol az erőmű 3 hűtőtornya van. Ott megy vissza az eredeti irányonként 2-2 sávra.
Ha Pest felől jössz, a hűtőtornyoknál beszűkül a belső sávra, majd átvezeti a balpályára, hol már kétirányú a forgalom.
Majdnem jó lett, a sebességhatárok is jók lettek, ipcargo szerkesztett, azt látom. A hiba még ott van, hogy nem a 7204/8-as kereszteződésben van az átkötés, hanem a három hűtőtorony vonalában kb. Navigálni arra vasárnapig nem fogok, nem tudom mennyire lesz zavaró, hogy máshol mondja be a tarts balrát.
A 7204-es meg egy csak szemétszállító autók által használt út, nem is tudom, nem néztem, hogy van az most bekötve a közforgalomba.
stomachh
Map Editor - level 2
Map Editor - level 2
Posts: 199
Has thanked: 55 times
Been thanked: 100 times
Send a message

Post by StufiGabi
Sziasztok,

Ajkán épült egy új Mobil Petrol benzinkút, de nincs jogosultságom bekötni a körforgalomba.

https://www.waze.com/hu/editor/?zoom=5& ... 96&env=row

Üdv,
Stufi
StufiGabi
Posts: 3
Send a message

Szata76
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 1711
Has thanked: 251 times
Been thanked: 479 times
Send a message

Editor level: 6;
Area: Magyarország / Hungary ● Corfu (GR)
facebook.com/waze.hu

Post by Szata76
Szeged főutak védelme
Kész! Patak Arany János utca; B átfedés van
Kész! Vanyarc tabán utca lezáratlan és még 3 utca névnéllkül ami lezáratlan
Kész! Nagyút Petőfi,arany,szabadság utcáknak nincs csatlakozása
Kész! Mogyoród Út az úton !!!
Kész! 38 út csak a főut védelem
Az komp, annak fizetősnek kell lenni! Muhi - fizetős híd - fizetősnek van beállítva a híd de csak a híd
Szata76
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 1711
Has thanked: 251 times
Been thanked: 479 times
Send a message

Editor level: 6;
Area: Magyarország / Hungary ● Corfu (GR)
facebook.com/waze.hu

Post by Szata76
albandy wrote:Ez direkt van szétkötve ? tudja valaki ?
https://www.waze.com/hu/editor/?env=row ... =104052131
Nem hiszem, de egyelőre ne nyúlj hozzá, mivel ezzel a majerbalazs-zsal el kell beszélgetni, mert szétgányolta a térképet a környéken.
Szata76
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 1711
Has thanked: 251 times
Been thanked: 479 times
Send a message

Editor level: 6;
Area: Magyarország / Hungary ● Corfu (GR)
facebook.com/waze.hu

Post by Szata76
zharkanyi wrote:
vequalsdividedt wrote: Hogy nevezted át? 4-es lock van rajta. :o
Mindegy, töröltem és felvettem újra. Most már jó.
Passz. Most is tudom szerkeszteni, sőt ahogy nézem még a 4-es Lock-ot is át tudnám állítani alacsonyabbra. Persze gondolom azt is jóvá kellene hagynia valakinek.

Egyébként nekem még pirosan világít a következő a benzinkutakra klikkelve:
"CHANGES YOU SUBMIT TO THIS PLACE ARE PENDING MODERATION."

Mindegy, a lényeg, hogy most már tényleg jó. Köszi.
Ez a kiírás annyit jelent, hogy a módosításokat jóvá kell hagynia egy magasabb (a hely lezárásának megfelelő) szintű szerkesztőnek. Tehát mikor állítod a lockot, akkor "csak" javaslatot teszel a módosítására.
Szata76
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 1711
Has thanked: 251 times
Been thanked: 479 times
Send a message

Editor level: 6;
Area: Magyarország / Hungary ● Corfu (GR)
facebook.com/waze.hu