Szia!Bimyster wrote:Sziasztok!
Egy ideje átpártoltam Windows-os telefonra... Azt felfogtam, hogy nem mostanában lesz frissítés hozzá, ha egyáltalán lesz, de az a gondom, hogy néha működik, néha meg nem. Értem ezalatt, hogy megtervezi az útvonalat majd kilép. Tudom volt már másik fórumrészen ez a hiba, de kicsit nyomkodtam a telefont és azt tapasztaltem, hogy pl. Szigetszentmiklós - Infopark útvonalra nem tud tervezni (6-os úton át), viszont SzSzMiklósről, a 6-os útra a Campona mögötti (Háros utcai) felüljáró kereszteződéséig hajlandó tervezni, és ha továbbmegyek befelé a 6-os úton, akkor utána is hajlandó megtervezni az utat egészen az Infoparkig. Visszafelé irányban is igaz a probléma.
Más viszonylatokban pl. SzSzMiklós- Szentendre, vagy SzSzMiklós - Szombathely viszonylatban teljesen jól működik. Valaki próbáljon meg utánanézni, hogy mi lehet a gond az adott helyen, mert én nem látok semmi hibát és a térkép sem frissült azon a részen mostanában. Előre is köszi!
Így nem fogjuk tudni megtalálni a hibát – ha egyáltalán a térképben van. Igen, más is panaszkodott már ilyen útvonaltervezős bugra, de az pár nap után magától megjavult.
Nincs ötletem, mit lehetne tenni.
Re: ''Ha valahol hibát láttál a térképen, de...