Get a sneak peek at whats next for Permanent Hazards on our April 7th Office Hours!

Post Reply

Google Maps, szerkesztések, kérések.

Post by albandy
Üdv.
Mivel Waze keresése alapértelmezetten a google találatokat hozza, ezért úgy gondoltam létrehozom ezt a topicot.(remélem nem baj)
Ide lehetne írni,hogy mit változtassunk a google térképen, hogy jobb legyen a Waze is :)

Ezeknek a változtatásoknak a központ általi elfogadása, néhány naptól akár 1 hónapig is eltarthat.(ez nem Waze)
A map maker hivatalos fóruma: http://mapmaker.hu


U.i.:Szili-t szeretettel várom :P
albandy
Area Manager
Area Manager
Posts: 180
Has thanked: 1 time
Been thanked: 64 times

POSTER_ID:2897794

1

Send a message
Last edited by albandy on Wed Jun 15, 2016 6:19 pm, edited 2 times in total.

Post by albandy
zharkanyi wrote:Megvan. A jobb felsőben van egy kis link ikon, de még mindig nem tiszta miért működik néha, máskor meg miért nem.

ui: Waze editor fényévekkel jobb, mint ez a Google mapmaker
Igen ott a beállítások mellett a (végtelen jel ikon) , néha tényleg nem működik , ilyenkor frissíteni kell az oldalt...

Pontosabban 1000 fényévvel jobb :)
Én 3 térképszerkesztőt használok.
Használhatóság szempontjából
1 Waze
2. Here
3. GMaps
albandy
Area Manager
Area Manager
Posts: 180
Has thanked: 1 time
Been thanked: 64 times
Send a message
Last edited by albandy on Mon Feb 15, 2016 8:50 pm, edited 1 time in total.

Post by albandy
bodnartibi wrote:Sziasztok,

Egy kis segítséget szeretnék kérni. Kétszer is próbálkoztam a módosítással map maker-en, mind a kétszer elutasították (Waze Editorban természetesen minden rendben ment :) ).

Zuglóban a Dorozsmai utcában a Kriván utca és a hozzá közelebb eső Csáktornya utca közötti szakasz egyirányú lett a Csáktornya utca felé. Ha valaki tud ebben a módosításban segíteni, azt megköszönném!

Üdv,
Tibi
Pont most szerkesztettem , várunk az elfogadásra...
Nyomhatsz rá egy +-t makerben :)
albandy
Area Manager
Area Manager
Posts: 180
Has thanked: 1 time
Been thanked: 64 times
Send a message

Post by albandy
Szili17 wrote:
albandy wrote:Pont most szerkesztettem , várunk az elfogadásra...
Nyomhatsz rá egy +-t makerben :)
Szia! Megtaláltam, de pusztán kíváncsiságból, hol látszik itt, hogy mi az amit módosítanál? Látom, hogy van egy függőben lévő módosítás, ott van egy ellenőrzés meg részletek link, ami a jelek szerint ugyanoda visz, de hol mutatja mit változtattál? :roll:
Közben elutasították ,egy indiai, legalább is a nevéből erre következtetek...
De meg reklamáltam . Belinkeltem neki a waze térképét bizonyítékként :D
Nem adom fel !

https://box.everhelper.me/attachment/39 ... creen.jpeg
albandy
Area Manager
Area Manager
Posts: 180
Has thanked: 1 time
Been thanked: 64 times
Send a message

Post by albandy
Általában nem szoktak ilyen gyorsan, én is meglepődtem rajta. De úgy látszik az elutasítás gyorsan megy :)
Gondolom ez a felülvizsgálat úgy működik ,hogy ránéz a streetview-ra azt jó napot , az már nem érdekli,hogy a kép 3-4 éves....
albandy
Area Manager
Area Manager
Posts: 180
Has thanked: 1 time
Been thanked: 64 times
Send a message

Post by albandy
Szili17 wrote:
albandy wrote:Általában nem szoktak ilyen gyorsan, én is meglepődtem rajta. De úgy látszik az elutasítás gyorsan megy :)
Gondolom ez a felülvizsgálat úgy működik ,hogy ránéz a streetview-ra azt jó napot , az már nem érdekli,hogy a kép 3-4 éves....
Cáfolnám az elméletet, szerintem kockával dob és ha nem 6-os, akkor reject. Walter vendéglő Perbálon, látszik az utcaképen, neki ott nem tetszett, rejectelte hogy maradjon Piliscsabán ahol egy k**** gyógyszertár helyén van a jelölő. :lol:
Tegnap néztem akkor még nem , de most már hozza a kereső :)
albandy
Area Manager
Area Manager
Posts: 180
Has thanked: 1 time
Been thanked: 64 times
Send a message

Post by albandy
Szili17 wrote:
albandy wrote:Tegnap néztem akkor még nem , de most már hozza a kereső :)
Igen, ügyes vagy! A keresőben már nem adja a Google találatok közt a régit, de a gyorskereső (az örök mumus) még mindig (vagyis tegnap még adott csabai találatot). :?
De legalább 2. helyen hozza, gondolom idővel kikopik onnan is ... :roll:
albandy
Area Manager
Area Manager
Posts: 180
Has thanked: 1 time
Been thanked: 64 times
Send a message

Post by albandy
bodnartibi wrote:Sziasztok,

Egy kis segítséget szeretnék kérni. Kétszer is próbálkoztam a módosítással map maker-en, mind a kétszer elutasították (Waze Editorban természetesen minden rendben ment :) ).

Zuglóban a Dorozsmai utcában a Kriván utca és a hozzá közelebb eső Csáktornya utca közötti szakasz egyirányú lett a Csáktornya utca felé. Ha valaki tud ebben a módosításban segíteni, azt megköszönném!

Üdv,
Tibi
Üdv. Sikerült elfogadtatni! A te pluszodnak is hála, na meg a regional leadernek is :)
albandy
Area Manager
Area Manager
Posts: 180
Has thanked: 1 time
Been thanked: 64 times
Send a message

Post by albandy
Szili17 wrote:HILFE! Andreetti Károly Általános Művészeti Iskola, Pusztazámor https://goo.gl/L0jhNmProof meg minden. Még szépen is kértem. (Közben megláttam hogy a hozzáértő map szerkesztők miatt van 87%-os jóváhagyási akármim... :evil: )
Áthelyeztem a megfelelő helyre !
albandy
Area Manager
Area Manager
Posts: 180
Has thanked: 1 time
Been thanked: 64 times
Send a message

Post by albandy
Szili17 wrote: Szóval nem az enyémet indítványoztad hogy hagyják jóvá, hanem te is áthelyezted? Vagy csak ennyire hülyén jeleníti meg a módosításokat...?

Tapatalkkal küldve (bocsi Szikra)
Te csak a házszámot adtad meg, az már jóvá volt hagyva mikor én néztem.
A jelölő helyét nem raktad át ! Ha nem linkeled a waze-s térképet én sem rakom át mert nem tudtam hova kell :)
screenshot-www.google.com 2016-02-25 15-14-01.jpg
(61.51 KiB) Downloaded 622 times
albandy
Area Manager
Area Manager
Posts: 180
Has thanked: 1 time
Been thanked: 64 times
Send a message