Post by vequalsdividedt
Szili17 wrote:
spymorass wrote:Sziasztok!

Már másodszor történt meg - úgyhogy most már érdekel, hogy vajon miért -, hogy jövök a Westend felől a Váci úton a Duna Pláza irányában, és ugye a Lehel térnél vinne tovább a Váci úton (a terv azt mutatja), arra is megyek, ráadásul a belső sávban, és amint elhagyom a kereszteződést, hallom, hogy újratervezi az utat, de nem változik semmi, ugyanazt az útvonalat mutatja, mint azelőtt. Már későn jutott eszembe, hogy csináljak egy UR-t belőle, akkor valószínűleg látszódott volna abból valami, hogy mit gondol hol lehetek, így csak annyi lenne a kérdésem, hogy találkozott-e esetleg valaki ezzel, vagy van-e valami ötletetek, hogy miért csinálhatja?

Köszi!
Szia!
Akkor nem én vagyok az egyedüli... Velem ezt jan. 31-én csinálta meg (azóta nem voltam arra). Én mondjuk pont néztem mert a pirosnál álltam legelöl, szintén a belsőben, amikor egyszer csak gondolt egyet és átdobott a Lehel út felé menő sávra, majd mondta hogy akkor újratervezés és a templom előtt vissza kéne jönni a Váci útra. Extra vicc, hogy nem volt rossz a GPS jel, végig a Váci út fölött volt.
Én se jelentettem, csak utána a kereszteződést nézegettem hogy mi a bánat? De nem jutott eszembe semmi okosság. :/

OFF: a 100-ast beállítottam, csak nem akartam külön postolni róla.
Tegnap nekem is.
vequalsdividedt
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 870
Has thanked: 147 times
Been thanked: 283 times
Send a message
NOBODY KNOWS EVERYTHING. Here, we all know something and and together we will know more.
http://www.bonex.hu/12.png

Post by zharkanyi
Nekem ilyen az M6-os kulcsi felhajtójánál csinál, itt.

Minden alkalommal a megtervezett úton megyek, de mindig azt hiszi, hogy Budapest felé felhajtottam a pályára. Úgy 40-50 méterrel később persze kapcsol és visszarak a megfelelő útra.
Ami érdekesség, hogy csak a 4.0 bétában teszi, előtte a Google Play-es verziókban még jó volt.

Ti milyen verzió mellett tapasztaltátok?
zharkanyi
Posts: 75
Has thanked: 11 times
Been thanked: 12 times
Send a message