Post Reply

Margit-sziget stop point

Post by trivia211
Sziasztok!

A Margit-sziget (vagy Margitsziget) keresésre a sziget közepén található, engedély nélkül elérhetetlen útszakaszra navigál a Waze. Ez különösen problémás, ha a Margit-híd felől tervez, ekkor a vezető nem is találkozik a szabályosan elérhető parkolóval. Éppen van egy UR a Margit-hídon a lehajtónál, arra gyanakszom, hogy ez volt a probléma.

A kérdésem az, hogy jó megoldás lenne-e felvenni egy POI-t a parkoló bejáratához Margit-sziget néven (Margitsziget alternatív névvel), ahogy ez "Budapest" esetén is történt a Clark Ádám térnél. Vagy van jobb megoldás erre?

Köszi!
trivia211
Map Editor - level 3
Map Editor - level 3
Posts: 496
Has thanked: 98 times
Been thanked: 133 times

POSTER_ID:17356755

1

Send a message

Post by Micu65
Szia!

Én elkezdtem begépelni, hogy "Margitsziget" és rögtön az első találatnak a "Margitszigeti parkolót" dobta fel. Tehát én mondjuk oda mennék.

De a pont felvétel után is lesz az a gond, hogy amikor gépelsz, akkor feldobja a Google találatot, az meg a sziget közepére mutat, így ha azt (nagy örömmel :-)) rögtön kiválasztja valaki, akkor megint rossz helyre megy.

Üdv! Micu
Micu65
Posts: 349
Has thanked: 106 times
Been thanked: 78 times
Send a message

Post by trivia211
Igen, most látom. Amikor ezt írtam, valamiért nem jött fel a parkoló a keresésnél.
trivia211
Map Editor - level 3
Map Editor - level 3
Posts: 496
Has thanked: 98 times
Been thanked: 133 times
Send a message