Post by Szata76
Miauut wrote:Én is kérdeznék! Adott egy tanyavilág. Számok vannak, de nem útfüggő. Hogyan számozzam? Idáig azt csináltam, hogy landmark, és a megnevezésben a száma.

Így jó?

Miauut
Szerintem igen.
Szata76
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 1711
Has thanked: 251 times
Been thanked: 479 times
Send a message

Editor level: 6;
Area: Magyarország / Hungary ● Corfu (GR)
facebook.com/waze.hu

Post by Szata76
gic78 wrote:Előreláthatólag május 18-tól (vasárnap) néhány napig - egy újabb rendszerre való áttérés miatt - szünetelni fog a Landmarkok (Tereptárgyak) felvitele. Ez idő alatt mentéskor hibát fog jelezni. Az új rendszer neve Places (Helyek) lesz, megváltozott kategóriákkal. Beindításáig türelmet kérnek.
Kiegészíteném azzal, hogy a módosítani sem lehet a landmarkokon az átállás ideje alatt.
Szata76
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 1711
Has thanked: 251 times
Been thanked: 479 times
Send a message

Editor level: 6;
Area: Magyarország / Hungary ● Corfu (GR)
facebook.com/waze.hu

Post by Szikra
Ha több van belőle, én így jelölöm!
Szikra
Waze Local Champs
Waze Local Champs
Posts: 2067
Has thanked: 921 times
Been thanked: 687 times
Send a message
Attachments

Post by Szikra
Szata76 wrote:
vequalsdividedt wrote:Arra is lehetne egy wikit szánni, hogy a leírásba egységesen mi-hogyan kerüljön. Gondolok itt olyanra, hogy egységes telefonszám tárolás (+36 12 345 678) vagy az adatok sorrendje (cím, telefon, nyitva tartás, webcím, esetleg facebook), esetleg egyéb.
A leírás egyelőre nem érdekes, csak a szerkesztőben jelenik meg tudomásom szerint.
Igen, csak google találatnál ír adatokat!
Szikra
Waze Local Champs
Waze Local Champs
Posts: 2067
Has thanked: 921 times
Been thanked: 687 times
Send a message

Post by Szikra
Soon = még a te életedben!
Very soon = az unokád életében!
Very very soon = fogalmam sincs, ne kérdezz hülyeségeket!
Szikra
Waze Local Champs
Waze Local Champs
Posts: 2067
Has thanked: 921 times
Been thanked: 687 times
Send a message

Post by Szikra
Watt25 wrote:
Szikra wrote:Ha több van belőle, én így jelölöm!
Nekem amiatt nem szimpi, amit máshol leírtam a keresőről. Arra gondolok, hogy a kereső első körben azokat a találatokat dobja vissza, amelyek pontosan egyeznek. Vagyis, ha az illető csak azt írja be, hogy Lidl, akkor mivel fog találni több, mint 10 Lidl-t az országban, ezért tuti csak azokat jeleníti meg a listában, a tőle 1km-re lévő hosszabb nevűt nem.
Most lehet, hogy fura lesz, amit mondok, de a jelenlegi lehetőségeket kihasználva én azt mondanám, hogy ne különböztessük meg ezeket sem. Legyen ugyanaz a név, város, minden. Elmondom miért. Ha valakinek az a szempont, hogy egy Lidl-t keressen, akkor úgy is a legközelebbi fogja érdekelni, rányom az elsőre a listában. Ha meg egy konkrétat keres, akkor is csak annyi a feladat, hogy rákattint és a megjelenő előnézeti térképen látni fogja, hogy az-e, amit keresett. Ha nem, akkor kattint a következőre. Nem hinném, hogy kettő-háromnál több lenne ilyen esetben, ami egyezik.
Van benne logika! Ki is próbálom!
Szikra
Waze Local Champs
Waze Local Champs
Posts: 2067
Has thanked: 921 times
Been thanked: 687 times
Send a message

Post by Szikra
Szata76 wrote:
Miauut wrote:Én is kérdeznék! Adott egy tanyavilág. Számok vannak, de nem útfüggő. Hogyan számozzam? Idáig azt csináltam, hogy landmark, és a megnevezésben a száma.
Így jó?
Miauut
Szerintem igen.
Ezek hogyan kell elképzelni? "Tanya 25"?
Ha igen, akkor az út végén egy kis szakaszt is el lehetne nevezni!
Szikra
Waze Local Champs
Waze Local Champs
Posts: 2067
Has thanked: 921 times
Been thanked: 687 times
Send a message

Post by vequalsdividedt
Arra is lehetne egy wikit szánni, hogy a leírásba egységesen mi-hogyan kerüljön. Gondolok itt olyanra, hogy egységes telefonszám tárolás (+36 12 345 678) vagy az adatok sorrendje (cím, telefon, nyitva tartás, webcím, esetleg facebook), esetleg egyéb.
vequalsdividedt
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 870
Has thanked: 147 times
Been thanked: 283 times
Send a message
NOBODY KNOWS EVERYTHING. Here, we all know something and and together we will know more.
http://www.bonex.hu/12.png

Post by vequalsdividedt
Szikra wrote:
Szata76 wrote:
vequalsdividedt wrote:Arra is lehetne egy wikit szánni, hogy a leírásba egységesen mi-hogyan kerüljön. Gondolok itt olyanra, hogy egységes telefonszám tárolás (+36 12 345 678) vagy az adatok sorrendje (cím, telefon, nyitva tartás, webcím, esetleg facebook), esetleg egyéb.
A leírás egyelőre nem érdekes, csak a szerkesztőben jelenik meg tudomásom szerint.
Igen, csak google találatnál ír adatokat!
És amikor a W is kiírja az adatokat el lehet kezdeni az addig felvitteket kozmetikázni? Mondjuk jogos, azzal is lehet pontot kapni. De szerintem fölösleges kétszer dolgozni, akkor inkább már egyszer sem. :)
vequalsdividedt
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 870
Has thanked: 147 times
Been thanked: 283 times
Send a message
NOBODY KNOWS EVERYTHING. Here, we all know something and and together we will know more.
http://www.bonex.hu/12.png

Post by vequalsdividedt
Szata76 wrote:És mikor lesznek ezek láthatóak? Soon? Addig ötször változik. A benzinkutaknál megcsináltuk ezt két éve, azóta várjuk, hogy megjelenjen.

Tapatalked by SGS2
Tehát már 2 év eltelt, akkor már nincs sok hátra. :)
vequalsdividedt
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 870
Has thanked: 147 times
Been thanked: 283 times
Send a message
NOBODY KNOWS EVERYTHING. Here, we all know something and and together we will know more.
http://www.bonex.hu/12.png