Post Reply

Tereptárgyak (Landmarks)

Post by Watt25
Pontosan nem tudom, hogy mióta, de végre egész tűrhetőre javították a kliensben a keresést. Vagyis, amennyiben a keresett objektum egy tereptárgy, akkor a keresési eredménylistában már láthatóvá válik a tereptárgy tulajdonságainál megadott város neve is. Ez azért fontos, mert akkor most meg kell szabadulnunk az összes olyan tereptárgy elnevezéstől, hogy Tesco Budaörs, Fóti Lidl, stb... Egyszerűen az ilyen tereptárgyak elnevezése csak a név legyen, az elnevezés ne tartalmazza a települést/helyszínt, azt a szerkesztő megfelelő mezőjébe írjátok be. Aki ilyen, még rosszul elnevezett tereptárgyat talál, az javítsa!
Helyes megoldás:
2014-02-25_093054.png
Tereptárgyak
(16.47 KiB) Downloaded 731 times
Watt25
EmeritusChamps
EmeritusChamps
Posts: 1469
Has thanked: 8 times
Been thanked: 60 times

POSTER_ID:261556

1

Send a message
Samsung Galaxy SIII LTE - Android 4.4
Area Manager: Érd - Martonvásár - Dunaújváros háromszögben
Ford Mondeo MK2 Tournier

Post by Watt25
gic78 wrote: Szerintem még érdemes lenne a következőket is egységesíteni:
- Patika (gyógyszertár?)
- Rendőrség
- Tűzoltóság
- Okmányiroda
Igen, szerintem is fontos az egységesítés. Patika helyett Gyógyszertár megnevezés mellett szavaznék.
Watt25
EmeritusChamps
EmeritusChamps
Posts: 1469
Has thanked: 8 times
Been thanked: 60 times
Send a message
Samsung Galaxy SIII LTE - Android 4.4
Area Manager: Érd - Martonvásár - Dunaújváros háromszögben
Ford Mondeo MK2 Tournier

Post by Watt25
Szikra wrote:Ha több van belőle, én így jelölöm!
Nekem amiatt nem szimpi, amit máshol leírtam a keresőről. Arra gondolok, hogy a kereső első körben azokat a találatokat dobja vissza, amelyek pontosan egyeznek. Vagyis, ha az illető csak azt írja be, hogy Lidl, akkor mivel fog találni több, mint 10 Lidl-t az országban, ezért tuti csak azokat jeleníti meg a listában, a tőle 1km-re lévő hosszabb nevűt nem.
Most lehet, hogy fura lesz, amit mondok, de a jelenlegi lehetőségeket kihasználva én azt mondanám, hogy ne különböztessük meg ezeket sem. Legyen ugyanaz a név, város, minden. Elmondom miért. Ha valakinek az a szempont, hogy egy Lidl-t keressen, akkor úgy is a legközelebbi fogja érdekelni, rányom az elsőre a listában. Ha meg egy konkrétat keres, akkor is csak annyi a feladat, hogy rákattint és a megjelenő előnézeti térképen látni fogja, hogy az-e, amit keresett. Ha nem, akkor kattint a következőre. Nem hinném, hogy kettő-háromnál több lenne ilyen esetben, ami egyezik.
Watt25
EmeritusChamps
EmeritusChamps
Posts: 1469
Has thanked: 8 times
Been thanked: 60 times
Send a message
Samsung Galaxy SIII LTE - Android 4.4
Area Manager: Érd - Martonvásár - Dunaújváros háromszögben
Ford Mondeo MK2 Tournier

Post by vequalsdividedt
gic78 wrote:Budapesten egységesítettem, ill. pótoltam a következőket:
-Tűzoltóság
-Rendőrség
-Okmányiroda
-Polgármesteri Hivatal

Nekiállok a gyógyszertáraknak.
fanaGIC! :D
vequalsdividedt
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 870
Has thanked: 147 times
Been thanked: 283 times
Send a message
NOBODY KNOWS EVERYTHING. Here, we all know something and and together we will know more.
http://www.bonex.hu/12.png