Get a sneak peek at whats next for Permanent Hazards on our April 7th Office Hours!

Post Reply

Üzemanyag árak frissítési dátuma külön-külön

Post by mucden
Sziasztok!

Szeretem használni a benzinkút keresőt, de a minap erősen megvezetett.
A beállított útvonalamhoz képest kerültem egy nagyobbat annak reményében, hogy a távolabbi benzinkúton jóval olcsóbban tudok tankolni (-15 Ft/l).
A helyszínen derült ki, hogy ugyan volt aznap árfrissítés egy wazer által, de nem frissítette mindegyik üzemanyag típust (pl gázolajat). Így egy korábbi ár volt feltüntetve, ami már egyáltalán nem aktuális.

Sokból állna úgy módosítani a benzikutas opciót, hogy minden üzemanyag-fajtához kiírja, mikor frissítették utoljára?
mucden
Posts: 29
Has thanked: 11 times
Been thanked: 5 times

POSTER_ID:16986347

1

Send a message

Post by mucden
Szia! A minap megint megvezetett a waze. Most nem kerültem nagyot a 10 Ft-os literenkénti spórolás jegyében, viszont rosszabbul jártam, mintha a megszokott kúton tankoltam volna.
Most is az volt a gond, hogy aznapi frissítést jelzett a waze, de a prémium dízel ára természetesen nem lett frissítve.
mucden
Posts: 29
Has thanked: 11 times
Been thanked: 5 times
Send a message

Post by Szili17
mucden wrote:Sziasztok!

Szeretem használni a benzinkút keresőt, de a minap erősen megvezetett.
A beállított útvonalamhoz képest kerültem egy nagyobbat annak reményében, hogy a távolabbi benzinkúton jóval olcsóbban tudok tankolni (-15 Ft/l).
A helyszínen derült ki, hogy ugyan volt aznap árfrissítés egy wazer által, de nem frissítette mindegyik üzemanyag típust (pl gázolajat). Így egy korábbi ár volt feltüntetve, ami már egyáltalán nem aktuális.

Sokból állna úgy módosítani a benzikutas opciót, hogy minden üzemanyag-fajtához kiírja, mikor frissítették utoljára?
Szia!
Nem tudom, ez nagyon sokmindentől függ, de valószínűleg nincsenek erre felkészülve és ha belegondolsz ha az ember megáll a kútnál akkor nem telik sokba az összes árat beállítani, amit az én elgondolásomban mindenki csinál. Ezek szerint nem... :(
Szóval optimálisan úgyis az összes elérhetőt átnézed és frissíted, a butaságot meg nem lehet kivédeni. :(
Szili17
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 917
Has thanked: 412 times
Been thanked: 349 times
Send a message