tegnap egy siófok->Beregdaróc->siófok út keretében a "Csaroda"<->"Beregdaróc" összekötö lehengerelésre került, ha vki ott admin, használja egészséggel.
Waze: SGS II - Andorid 4.0.3 - Vodafone
Car: http://cettblogja.blogspot.com/2011/02/ ... lovag.html
Blog: http://cettblogja.blogspot.com
Car: http://cettblogja.blogspot.com/2011/02/ ... lovag.html
Blog: http://cettblogja.blogspot.com
módosítom (megnéztem gmaps-on), nem a "Csaroda"->"Beregdaróc" összekötőt rögzítettem, hanem a "Csaroda"->"Gelénes"->"Beregdaróc"-ot. Ez utóbbi két település határait is érdemes lenne majd kezelned a ránézés során, mert eddig nem voltak nevesítve, így tervezénél se lehetett velük számolni.
Köszi!
u.i.: ugyanezen rögzítés során "Kápolnásnyék"-en az "Antall József" utca is hengerelésre került, azt kinek s hol jelezzem?
Köszi!
u.i.: ugyanezen rögzítés során "Kápolnásnyék"-en az "Antall József" utca is hengerelésre került, azt kinek s hol jelezzem?
Waze: SGS II - Andorid 4.0.3 - Vodafone
Car: http://cettblogja.blogspot.com/2011/02/ ... lovag.html
Blog: http://cettblogja.blogspot.com
Car: http://cettblogja.blogspot.com/2011/02/ ... lovag.html
Blog: http://cettblogja.blogspot.com
Miskolcon a hiányzó bezinkutakat felvittem (a gdocs-os file-ban jeleztem).
A régi Cora, új Auchan-nál a nagy parkolóban rosszul felvitt egyirányú utakat javítottam.
Felvittem kb. 40-50 "landmark-ot"-ot Miskolcon (Tesco, Obi, Lidl, Cora/Auchan, Szentpéteri kapu-i temető, APEH, városi és megyei sündőrség, Vasgyári piac, Vasgyári Kórház stb.-k környékén).
Majális park/Újgyőri Főtér/Repülőtér busz végállomások rögzítve.
Kb 8-10 iskola, rendelő, óvoda rögzítve.
A vasgyári SZTK épülete javítva.
A "kistesco" parkolója az Avas alján létrehozva, valaki pls nézzen már rá, csak emlékezetből csináltam.
A Bulgárföldön megcsináltam a Pennyi becsatlakozásait.
Ja, és egy év után újra írtam a Waze-ról:
http://cettblogja.blogspot.com/2012/07/ ... -waze.html
A régi Cora, új Auchan-nál a nagy parkolóban rosszul felvitt egyirányú utakat javítottam.
Felvittem kb. 40-50 "landmark-ot"-ot Miskolcon (Tesco, Obi, Lidl, Cora/Auchan, Szentpéteri kapu-i temető, APEH, városi és megyei sündőrség, Vasgyári piac, Vasgyári Kórház stb.-k környékén).
Majális park/Újgyőri Főtér/Repülőtér busz végállomások rögzítve.
Kb 8-10 iskola, rendelő, óvoda rögzítve.
A vasgyári SZTK épülete javítva.
A "kistesco" parkolója az Avas alján létrehozva, valaki pls nézzen már rá, csak emlékezetből csináltam.
A Bulgárföldön megcsináltam a Pennyi becsatlakozásait.
Ja, és egy év után újra írtam a Waze-ról:
http://cettblogja.blogspot.com/2012/07/ ... -waze.html
Waze: SGS II - Andorid 4.0.3 - Vodafone
Car: http://cettblogja.blogspot.com/2011/02/ ... lovag.html
Blog: http://cettblogja.blogspot.com
Car: http://cettblogja.blogspot.com/2011/02/ ... lovag.html
Blog: http://cettblogja.blogspot.com
Szirma nagy része felrajzolva (+temető), sajnos az utcákat nem tudtam még elnevezni. Ha valakinek nagyon kell pont, felviheti a neveiket, ha mégse jövő hétvégén befejezem.
Ja és ha jól számolom, a mai Miskolc->siófok úttal együtt ezzel már megvan a kardom a pajzsom mellé.
Ja és ha jól számolom, a mai Miskolc->siófok úttal együtt ezzel már megvan a kardom a pajzsom mellé.
Waze: SGS II - Andorid 4.0.3 - Vodafone
Car: http://cettblogja.blogspot.com/2011/02/ ... lovag.html
Blog: http://cettblogja.blogspot.com
Car: http://cettblogja.blogspot.com/2011/02/ ... lovag.html
Blog: http://cettblogja.blogspot.com
Á mégse, felvittem az utcaneveket.cett wrote:Szirma nagy része felrajzolva (+temető), sajnos az utcákat nem tudtam még elnevezni. Ha valakinek nagyon kell pont, felviheti a neveiket, ha mégse jövő hétvégén befejezem.
Ja és ha jól számolom, a mai Miskolc->siófok úttal együtt ezzel már megvan a kardom a pajzsom mellé.
Waze: SGS II - Andorid 4.0.3 - Vodafone
Car: http://cettblogja.blogspot.com/2011/02/ ... lovag.html
Blog: http://cettblogja.blogspot.com
Car: http://cettblogja.blogspot.com/2011/02/ ... lovag.html
Blog: http://cettblogja.blogspot.com
Thx, igyekszem...zsezo wrote: De jo újra látni!
Sent from my Desire HD using Tapatalk 2
Waze: SGS II - Andorid 4.0.3 - Vodafone
Car: http://cettblogja.blogspot.com/2011/02/ ... lovag.html
Blog: http://cettblogja.blogspot.com
Car: http://cettblogja.blogspot.com/2011/02/ ... lovag.html
Blog: http://cettblogja.blogspot.com
Üdv mindenkinek!
Fura módon nekem nem tölti be a térképszerkesztőben az utakat, a problémákat, csak a műholdképet, a City boundaries-t, meg a landmarkokat. A régi és az új szerkesztővel is próbáltam.
Ötlet?
Fura módon nekem nem tölti be a térképszerkesztőben az utakat, a problémákat, csak a műholdképet, a City boundaries-t, meg a landmarkokat. A régi és az új szerkesztővel is próbáltam.
Ötlet?
Kedves NorbertN!
Nem tudom, hogy te eleve rosszul vitted-e fel, vagy valaki azóta módosította, de tény, hogy a Telepy-Haller kereszteződésben be van jelölve a balra nagy ívben kanyarodás a Hallerről, ami valójában 2 záróvonalat jelent. Ami nagyobb baj, hogy ezt az egy pici részt valaki lockolta, így nem tudom javítani a hibát, és rendkívül idegesítő, mert minden nap erre járok hazafelé.
Kérlek javítsd ki a hibát. Köszönöm előre is!
Nem tudom, hogy te eleve rosszul vitted-e fel, vagy valaki azóta módosította, de tény, hogy a Telepy-Haller kereszteződésben be van jelölve a balra nagy ívben kanyarodás a Hallerről, ami valójában 2 záróvonalat jelent. Ami nagyobb baj, hogy ezt az egy pici részt valaki lockolta, így nem tudom javítani a hibát, és rendkívül idegesítő, mert minden nap erre járok hazafelé.
Kérlek javítsd ki a hibát. Köszönöm előre is!
izé... az Adyval párhuzamosan a Felszabadulás és a Rákóczi között az nem utca, csak egy árok, valamint a József Attila utcára éppenséggel a másik oldalról is rá lehet hajtani, mivel az a kihagyott útdarabka nem sokkal rosszabb mint a József Attila egésze. (itt lakok 3 km-re, ráadásul van szerencsém itt praktizálni, mint kábeltévés karbantartó)xerxesz wrote:Tépe berajzolva. Nem nevet, világváros
http://world.waze.com/cartouche/?zoom=2 ... FFFFFFTTTT
ja, régebben néha óbégattunk hogy kébölgááááj!, de ez még mindig jobb, mint hogy az egyik volt kollégám állandóan azt ordítozta: "APEEEH!"pulsarxp wrote:(akkor Te egy igazi kábelbarát vagy ?)D-Ati wrote:izé... az Adyval párhuzamosan a Felszabadulás és a Rákóczi között az nem utca, csak egy árok, valamint a József Attila utcára éppenséggel a másik oldalról is rá lehet hajtani, mivel az a kihagyott útdarabka nem sokkal rosszabb mint a József Attila egésze. (itt lakok 3 km-re, ráadásul van szerencsém itt praktizálni, mint kábeltévés karbantartó)xerxesz wrote:Tépe berajzolva. Nem nevet, világváros
http://world.waze.com/cartouche/?zoom=2 ... FFFFFFTTTT
Sent from my X10i
Re: Ezt csináltam!