Törlésre jelöltem. Nagyon szívesen helyreteszem, úgyis lejárom majd az egészet, a Petőfi hátsó része is hiányzik, legalább lesz rajta gps nyomom, és nem fesztiválozik a jogosultság miatt. Gondolom én.xerxesz wrote:Köszi, megcsináltad, vagy csináljam? Különben volt oda UR, azért álltam neki...D-Ati wrote:izé... az Adyval párhuzamosan a Felszabadulás és a Rákóczi között az nem utca, csak egy árok, valamint a József Attila utcára éppenséggel a másik oldalról is rá lehet hajtani, mivel az a kihagyott útdarabka nem sokkal rosszabb mint a József Attila egésze. (itt lakok 3 km-re, ráadásul van szerencsém itt praktizálni, mint kábeltévés karbantartó)xerxesz wrote:Tépe berajzolva. Nem nevet, világváros
http://world.waze.com/cartouche/?zoom=2 ... FFFFFFTTTT
Sent from my HTC Desire using Tapatalk
oksxerxesz wrote:Akkor most hagyom így, ha lejártad szólj, vagy van kedved csináld meg lécci.D-Ati wrote: Törlésre jelöltem. Nagyon szívesen helyreteszem, úgyis lejárom majd az egészet, a Petőfi hátsó része is hiányzik, legalább lesz rajta gps nyomom, és nem fesztiválozik a jogosultság miatt. Gondolom én.
http://world.waze.com/cartouche/?zoom=3 ... FFFFFFTTTT
3-4 régi utca még hiányzik, meg az új osztáson pár utca nevét nem tudom fejből (olyan térkép meg nincs amin rajta lenne), de kb. sztem kész
3-4 régi utca még hiányzik, meg az új osztáson pár utca nevét nem tudom fejből (olyan térkép meg nincs amin rajta lenne), de kb. sztem kész
Köszi
Sziasztok!
Alsóörsön dolgozom, szerintem most olyan 70%-os már.
Üdv,
DaVe
Alsóörsön dolgozom, szerintem most olyan 70%-os már.
Üdv,
DaVe
Köszi, igyekszem még az utakat szépíteni, meg a neveket, útirányokat javítani... Amúgy sajnos nem vagyok arra ismerős, csak arra jártam, így tudom szerkeszteni, és elég fehér foltnak tűnik jelenleg. Szóval elkél a segítség...Szikra wrote:[Szia!
Jó lesz ez, csak figyelj oda a kanyarodási szabályokra, elég sok hiba van benne!
Illetve az utcák, egy darabból legyenek, ne kettő-háromból!
Az utak elnevezéseit (pl.: Minor Highway) településen belül is alkalmazd!
Ha még nem tetted meg, olvasd el a magyar Waze Wiki-t, az utak elnevezéseiről pedig itt olvashatsz!
További jó szerkesztést!
Szikra
Balatonfüred déli része nagyjából megvan,
Csopak, Alsóörs pontosítások
Csopak, Alsóörs pontosítások
Hello Mindenki,
megnézné vki, hogy mindent jól csináltam-e/nem rontottam el semmit?
https://www.waze.com/editor/?env=row&lon=18.60040&lat=47.68448&layers=165&zoom=8
Bekötötte a járdát az úthálózatba, azt javítottam.
Köszi a segítséget.
megnézné vki, hogy mindent jól csináltam-e/nem rontottam el semmit?
https://www.waze.com/editor/?env=row&lon=18.60040&lat=47.68448&layers=165&zoom=8
Bekötötte a járdát az úthálózatba, azt javítottam.
Köszi a segítséget.
Megcsináltam, de azért egy megerősítés jó lenne.Szikra wrote:- A Köztársaság téren és a Dózsán a felesleges csomópontokat törölni kell!decneter wrote:Hello Mindenki,
megnézné vki, hogy mindent jól csináltam-e/nem rontottam el semmit?
https://www.waze.com/editor/?env=row&lon=18.60040&lat=47.68448&layers=165&zoom=8
Bekötötte a járdát az úthálózatba, azt javítottam.
Köszi a segítséget.
- Helyek nevében, mint például a temetőknél, ne add meg a település nevét, mert megzavarja a keresőt, ezt a címénél kell megadni, legalább utca szinten!
Amit viszont nem értek, hogy amikor kikötöttem a járdákat és lefuttattam az ellenőrzést, akkor nem jelezte a felesleges csomópontokat.Ezek csak a frissítés után buknak ki?
d.
???
Az én iPhone készülékemről küldve a Tapatalk segítségével
Az én iPhone készülékemről küldve a Tapatalk segítségével
Re: Re: Ezt csináltam!