Get a sneak peek at whats next for Permanent Hazards on our April 7th Office Hours!
Amire büszkék vagyunk, vagy csak úgy...

Post Reply

Ezt csináltam!

Post by
Nyitottam egy topic-ot abból a célból, hogy ne csak magamban örüljek annak, hogy valamit megcsináltam, hanem örüljetek Ti is! :D Viccet félretéve, Magyarország elég nagy ahhoz, hogy lássuk hogy fejlődik a térkép, ezért az lenne itt a cél, hogy aki szeretné másokkal megosztani, hogy mit ügyködik éppen, milyen nagyobb feladattal végzett, azt itt közkincsé tehesse!

POSTER_ID:931592

1

Send a message

Post by albandy
hunglider wrote:Sziasztok!

Átállítottam Aszódon a Csengei utcát Csengey utcára, sajnos a gugli térképen is rosszul van fent. Csengey Gusztávról nevezték el az utcát, a végén a szintén róla elnevezett iskola van.
Valaki azért ellenőrizze le please!
https://www.waze.com/editor/?env=row&lo ... lter=false
Jó sztem
Itt a kanyarodási szabályok jók ? https://www.waze.com/hu/editor/?env=row ... lter=false

A google-n meg bejelentettem a hibát
albandy
Area Manager
Area Manager
Posts: 180
Has thanked: 1 time
Been thanked: 64 times
Send a message

amactionman
Posts: 1
Send a message

Post by B71UKG
railcar wrote:Felkerült a térképre:

Nyárádtő - Lőrincfalva - Lukafalva - Illyefalva - Nyárádkarácson - Cserefalva - Ákosfalva - Nyárádszentbenedek - Backamadaras - Nyárádszentlászló - Nyárádgálfalva - Nyárádszereda - Jobbágyfalva - Csíkfalva - Nyárádszentmárton - Deményháza - Nyárádköszvényes - Nyárádremete - Vármező - Szakadát - Szováta

Többnyire csak az átmenő országúttal, a mellékutcákat nem vállalom. Haladok tovább a 13A mentén.
Hello

Egy kerdes en Marosvasarhelyen szerkeztem a wazet es amiket feltettel azok az utak mar nem voltak meg ?
Latom Szovata fele is jartal de az az ut mar megvolt.
Hogy sikerult feltenni a frissiteseket, mert en amiket csinaltam a honap elejen a varoson belul azok meg mindig nem jelennek meg a terkepen, ahogy latom a te utjaid azok most voltak ????



---
- Sent from my iPhone using Tapatalk
B71UKG
Posts: 55
Been thanked: 1 time
Send a message

Post by B71UKG
Hogy hatarolod be a helysegek hatarait ?


---
- Sent from my iPhone using Tapatalk
B71UKG
Posts: 55
Been thanked: 1 time
Send a message

Post by B71UKG
Koszi a valaszokat. Akkor a googlet hasznaljam ?


---
I am here: http://maps.google.com/maps?ll=46.526428,24.553303
- Sent from my iPhone using Tapatalk
B71UKG
Posts: 55
Been thanked: 1 time
Send a message

Post by B71UKG
Ezeket mikor csinaltad? Az en valtoztatasaim nem kerultek meg fel a terkepre es augusztus elejen csinaltam.


---
I am here: http://maps.google.com/maps?ll=46.526428,24.553303
- Sent from my iPhone using Tapatalk
B71UKG
Posts: 55
Been thanked: 1 time
Send a message

Post by B71UKG
railcar wrote:
attimusic wrote:Az en valtoztatasaim nem kerultek meg fel a terkepre es augusztus elejen csinaltam.
Atti bácsi! Sok szép utcát csináltál Marosvásárhelyen, de pár kritikai észrevételem volna:

1. A település nevét mindig egyformán kell írni. Sajnos, itt háromféle írásmód keveredik:
  • Târgu Mures
  • Targu Mures
  • Tirgu Mures
Ezek közül az országban hivatalos írásmódot kell használni, ez tudtommal az első. Te többnyire a másodikat használtad, ami szerintem nem jó.

2. A település angol nevébe nem írunk utcanevet. Azt az utcanévhez írjuk. Ha szükséges, az utcanévnek is lehet különféle alternatívákat megadni.

3. Az angol névben - mivel a kelet-európai városoknál sok értelme nincs - Magyarországon a legnagyobb létszámú kisebbség nyelvét használjuk. Itt ennek mintájára "Marosvásárhely". Egy településnek csak egy alternatív neve lehet.

Hello !

1. Ha jol tudom en mindig TARGU MURES-t irtam mert a val irjak nem i vel, a masik gond nem tudok olyan a betut irni amit itt hasznalunk, majd ellenorzom, a tobbi az mar ugy volt beirva. Inkabb most az elejen az utak rajzolasaval es osszekotesevel voltam elfoglalva, gondoltam majd utana foglalkozok az elnevezesekkel is.

2. Ott ahol az angol nev helyett utca nev van azok ugy voltak es amikor meg nem voltam AM nem engedte hogy kijavitsam azt irta hogy nincs jogom valtoztatni az angol elnevezesen.


3. Ha a varos nevhez beirom targu mures ekezetek nelkul akkor jo lesz?





---
- Sent from my iPhone using Tapatalk
B71UKG
Posts: 55
Been thanked: 1 time
Send a message

Post by B71UKG
Ok ekezetek megoldva

Akkor igy jo lesz ?

- city az ország nevén : Târgu Mureș
- City english name : akkor legyen Marosavásárhely vagy a roman elnevezes ekezetek nelkul Targu Mures
- ha az ut europai ut, de van neve is a varosban akkor a nevet az aliashoz irom es a szamot a streethez vagy forditva ?
Kosz a segitseg





---
- Sent from my iPhone using Tapatalk
B71UKG
Posts: 55
Been thanked: 1 time
Send a message

Post by Bitbo
Pomázon sok utca nevet kapott, az önkormányzat kiadott róla térképet. Ez alapján, aminek nem volt neve a waze-ban, kapott nevet. Nagyon sok lockolt út (autolockolt), azokat nem bántottam, ezek egyébként is kis dűlő utak. Egy helyen kell hozzányúlni egy főútvonalhoz, ott fogok kérni lockot a javításhoz.
Bitbo
Posts: 61
Been thanked: 9 times
Send a message

Post by bivanbi
Nagykanizsa, több körforgalom is épült az elmúlt években. Tudomásom szerint a Waze-én kívül egyéb térképekben ez még nincsenek benne. (Teleki és Kossuth utcai körforgalmak)

https://world.waze.com/editor/?zoom=4&l ... TTTTTTTTFT
bivanbi
Posts: 22
Send a message