Amire büszkék vagyunk, vagy csak úgy...
Post by Szikra
Görbeháza kész!
Szikra
Waze Local Champs
Waze Local Champs
Posts: 2067
Has thanked: 921 times
Been thanked: 687 times
Send a message

Post by Szikra
bivanbi wrote:Nagykanizsa, több körforgalom is épült az elmúlt években. Tudomásom szerint a Waze-én kívül egyéb térképekben ez még nincsenek benne. (Teleki és Kossuth utcai körforgalmak)

https://world.waze.com/editor/?zoom=4&l ... TTTTTTTTFT
Teleki és a Kórház utcai körforgalom elég érdekesre sikeredett. :o
Keresztül kasul mennek az utak a házakon, Széchenyi térnek elég érdekesen a nyomvonala, Kórház utca dupla, Eötvös tér zsákutca? :shock:
Ez valóban így van? Tényleg így néz ki? Ha igen akkor OK!
Szikra
Waze Local Champs
Waze Local Champs
Posts: 2067
Has thanked: 921 times
Been thanked: 687 times
Send a message

Post by Szikra
Nyíradony kész!
Szikra
Waze Local Champs
Waze Local Champs
Posts: 2067
Has thanked: 921 times
Been thanked: 687 times
Send a message

Post by Szikra
Polgár is kész!
Szikra
Waze Local Champs
Waze Local Champs
Posts: 2067
Has thanked: 921 times
Been thanked: 687 times
Send a message

Post by Szikra
bivanbi wrote:
Szikra wrote: Teleki és a Kórház utcai körforgalom elég érdekesre sikeredett. :o
Keresztül kasul mennek az utak a házakon, Széchenyi térnek elég érdekesen a nyomvonala, Kórház utca dupla, Eötvös tér zsákutca? :shock:
Ez valóban így van? Tényleg így néz ki? Ha igen akkor OK!
Lejártam GPS-sel, de nem volt elég pontos, a műholdkép pedig nagyon régi/kis felbontású.
Tehát pontatlanság lehet az elhelyezésekben, de az utak vonalvezetése és a körforgalmak, hozzá kapcsolódó utak topológiája már helyes.
Idióta egy vonalvezetés, de ha ilyen akkor ilyen! :P
Szikra
Waze Local Champs
Waze Local Champs
Posts: 2067
Has thanked: 921 times
Been thanked: 687 times
Send a message

Post by Szikra
Berettyóújfalu kész!
Szikra
Waze Local Champs
Waze Local Champs
Posts: 2067
Has thanked: 921 times
Been thanked: 687 times
Send a message

Post by Szikra
eftom wrote:Sziasztok!
Felvettem egy új LPG töltőállomást Budapest XI., Hengermalom út 19-21.
https://world.waze.com/editor/?zoom=5&l ... =19.042445
ID: 2136557
Az utak kapcsolását nem tudtam megcsinálni, mert locked a környék. Segítsetek légyszi.
Ahoz képest a Budapest XXII. Hunyadi János utat linkelted! :P
Sebaj, megtaláltam és bekötöttem, de tényleg csak egy kunkori út vezet oda?
A kút adatait magyarul írd be légyszíves! ;)
eftom wrote:Valahol láttam egyszer egy táblázatot amibe az Üzemanyag kutak voltak felsorolva, azt hol tudom frissíteni?
Előre is kösz!
Üdv.:
Tamás
A doksit itt találod!
Szikra
Waze Local Champs
Waze Local Champs
Posts: 2067
Has thanked: 921 times
Been thanked: 687 times
Send a message

Post by Szikra
streng wrote:
bpeti wrote:
streng wrote: Oh, bocs, bocs.
Most nézem reggel, hogy kitettek egy jobbra kötelező haladási irány táblát. A fene!
Ott lakom az utcában és 10 éve ez jól működött. Így most kerülhetek...
Eddig lehetett balra is, de mostmár csak jobbra lehet az Alsó erdősorról.
Kérlek csináljátok vissza. Bejelentem a weben is.
KÖsz
Streng
10 éve még úgy is volt. Egy ideje nincs... Ahogy nézem, Áron mégse állította át, szóval most jó! :)
A 10 évet úgy értem, hogy azóta jó volt, hogy lehetett ott balra is kanyarodni.
Most katasztrófa, nem is tudom hogy lenne a legjobb kikanyarodnom az utcából (az és a többi környező utcából), mivel a keleti kereszteződés is össze vissza van az építkezések miatt. Kicsit néha nehéz volt kifordulni, de karambolt még nem láttam ott, szóval nem értem. Na mindegy.

Komolyra fordítva a szót, nem tudjátok kinél kell reklamálni? Ki táblázta ezt ki vagy ki bírálhatja felül? Szívesen megreklamálnám!
A Rákóczin a felfestés még ott van, hogy keresztezheted a záróvonalat. Lehet valaki csak véletlenül kitett túlbuzgóságból egy kötelező haladási irány táblát....
Kerületi Önkormányzat!
Szikra
Waze Local Champs
Waze Local Champs
Posts: 2067
Has thanked: 921 times
Been thanked: 687 times
Send a message

Post by Szikra
NoGun666 wrote:Sziasztok,
Új vagyok itt (egyébként az IGo és anno az Aeromap tesztelője).
A várban lakom és gyorsan bejelentettem a térképre bökve két dolgot, amit Szikra ki is javított, a bejelentés alapján viszont most látom, h félreérthető és Szikra vélhetően félre is értette (pedig a térképen nem oda böktem amit a hiba bejelentés leír).
Most helyrehoztam a dolgot, de nem lesz éles, sőt az első bejelentésem nem is látszott.
A vár környéki dolgokat szívesen kezelem, itt lakom bent.
Megpróbáltam rendbe tenni a szentháromság tér környéki dolgokat. (létrehoztam egy kis utcácskát ami a Hilton parkolóba megy, mert különben nem érthető miért kétirányú a parkolóból kivezető útszakasz)
Bocs ha kavartam valamit. valaki leellenőrizhetné.
Köszi
Szia!
Ezek szerint félre! :D Örülünk, hogy itt vagy!
- Megnéztem amit csináltál. Ezzel az a gond, hogy nincs elnevezve és kerület hozzárendelve, így nem fog bekerülni az éles térképre! Ahová bekötötted, ott maradt egy szakasz, ami egyirányú! Ez direkt vagy csak véletlenül maradt ott?
- Ahol megfordítottad a haladási irányt, ott kell nyomni egy "q" majd egy "w" billentyű kombinációt (most megcsináltam), ami helyre rakja a kanyarodásokat!
Szikra
Waze Local Champs
Waze Local Champs
Posts: 2067
Has thanked: 921 times
Been thanked: 687 times
Send a message

Post by Szikra
NoGun666 wrote:Sziasztok,
Hogyan tudnám szerkeszteni Perőcsény környékét? Ott lakom, bevállalnám a szerkesztését. Ma voltam ott, de a netem ott nem működik. Roumingban meg nem vállalnám. :)
Más, a tervező levitt egy rövidebb földútra az egyetlen aszfaltútról, a földút 4x4-nek van jelölve most is, pedig gyors üzemmódban voltam. Van más adat egy útra mint az úttípus amitől függhet ez?
Szívesen teszek oda egy bejelentést, ha ez kell, de más gondok is vannak amiket rendbe tennék.
A földutak kerülése ki van pipálva a Kliensben?
Szikra
Waze Local Champs
Waze Local Champs
Posts: 2067
Has thanked: 921 times
Been thanked: 687 times
Send a message