Görbeháza kész!
Waze Champs Hungary
Hardware: Samsung S23 (14.0)
Honlap: waze.hu
Facebook: Waze Magyarország Csoport
https://s.waze.tools/lchu.pnghttps://s.waze.tools/beta.pnghttps://s.waze.tools/betc.pnghttps://s.waze.tools/s1000.pnghttps://s.waze.tools/c6s.png
Hardware: Samsung S23 (14.0)
Honlap: waze.hu
Facebook: Waze Magyarország Csoport
https://s.waze.tools/lchu.pnghttps://s.waze.tools/beta.pnghttps://s.waze.tools/betc.pnghttps://s.waze.tools/s1000.pnghttps://s.waze.tools/c6s.png
Teleki és a Kórház utcai körforgalom elég érdekesre sikeredett.bivanbi wrote:Nagykanizsa, több körforgalom is épült az elmúlt években. Tudomásom szerint a Waze-én kívül egyéb térképekben ez még nincsenek benne. (Teleki és Kossuth utcai körforgalmak)
https://world.waze.com/editor/?zoom=4&l ... TTTTTTTTFT
Keresztül kasul mennek az utak a házakon, Széchenyi térnek elég érdekesen a nyomvonala, Kórház utca dupla, Eötvös tér zsákutca?
Ez valóban így van? Tényleg így néz ki? Ha igen akkor OK!
Waze Champs Hungary
Hardware: Samsung S23 (14.0)
Honlap: waze.hu
Facebook: Waze Magyarország Csoport
https://s.waze.tools/lchu.pnghttps://s.waze.tools/beta.pnghttps://s.waze.tools/betc.pnghttps://s.waze.tools/s1000.pnghttps://s.waze.tools/c6s.png
Hardware: Samsung S23 (14.0)
Honlap: waze.hu
Facebook: Waze Magyarország Csoport
https://s.waze.tools/lchu.pnghttps://s.waze.tools/beta.pnghttps://s.waze.tools/betc.pnghttps://s.waze.tools/s1000.pnghttps://s.waze.tools/c6s.png
Nyíradony kész!
Waze Champs Hungary
Hardware: Samsung S23 (14.0)
Honlap: waze.hu
Facebook: Waze Magyarország Csoport
https://s.waze.tools/lchu.pnghttps://s.waze.tools/beta.pnghttps://s.waze.tools/betc.pnghttps://s.waze.tools/s1000.pnghttps://s.waze.tools/c6s.png
Hardware: Samsung S23 (14.0)
Honlap: waze.hu
Facebook: Waze Magyarország Csoport
https://s.waze.tools/lchu.pnghttps://s.waze.tools/beta.pnghttps://s.waze.tools/betc.pnghttps://s.waze.tools/s1000.pnghttps://s.waze.tools/c6s.png
Polgár is kész!
Waze Champs Hungary
Hardware: Samsung S23 (14.0)
Honlap: waze.hu
Facebook: Waze Magyarország Csoport
https://s.waze.tools/lchu.pnghttps://s.waze.tools/beta.pnghttps://s.waze.tools/betc.pnghttps://s.waze.tools/s1000.pnghttps://s.waze.tools/c6s.png
Hardware: Samsung S23 (14.0)
Honlap: waze.hu
Facebook: Waze Magyarország Csoport
https://s.waze.tools/lchu.pnghttps://s.waze.tools/beta.pnghttps://s.waze.tools/betc.pnghttps://s.waze.tools/s1000.pnghttps://s.waze.tools/c6s.png
Idióta egy vonalvezetés, de ha ilyen akkor ilyen!bivanbi wrote:Lejártam GPS-sel, de nem volt elég pontos, a műholdkép pedig nagyon régi/kis felbontású.Szikra wrote: Teleki és a Kórház utcai körforgalom elég érdekesre sikeredett.
Keresztül kasul mennek az utak a házakon, Széchenyi térnek elég érdekesen a nyomvonala, Kórház utca dupla, Eötvös tér zsákutca?
Ez valóban így van? Tényleg így néz ki? Ha igen akkor OK!
Tehát pontatlanság lehet az elhelyezésekben, de az utak vonalvezetése és a körforgalmak, hozzá kapcsolódó utak topológiája már helyes.
Waze Champs Hungary
Hardware: Samsung S23 (14.0)
Honlap: waze.hu
Facebook: Waze Magyarország Csoport
https://s.waze.tools/lchu.pnghttps://s.waze.tools/beta.pnghttps://s.waze.tools/betc.pnghttps://s.waze.tools/s1000.pnghttps://s.waze.tools/c6s.png
Hardware: Samsung S23 (14.0)
Honlap: waze.hu
Facebook: Waze Magyarország Csoport
https://s.waze.tools/lchu.pnghttps://s.waze.tools/beta.pnghttps://s.waze.tools/betc.pnghttps://s.waze.tools/s1000.pnghttps://s.waze.tools/c6s.png
Berettyóújfalu kész!
Waze Champs Hungary
Hardware: Samsung S23 (14.0)
Honlap: waze.hu
Facebook: Waze Magyarország Csoport
https://s.waze.tools/lchu.pnghttps://s.waze.tools/beta.pnghttps://s.waze.tools/betc.pnghttps://s.waze.tools/s1000.pnghttps://s.waze.tools/c6s.png
Hardware: Samsung S23 (14.0)
Honlap: waze.hu
Facebook: Waze Magyarország Csoport
https://s.waze.tools/lchu.pnghttps://s.waze.tools/beta.pnghttps://s.waze.tools/betc.pnghttps://s.waze.tools/s1000.pnghttps://s.waze.tools/c6s.png
Ahoz képest a Budapest XXII. Hunyadi János utat linkelted!eftom wrote:Sziasztok!
Felvettem egy új LPG töltőállomást Budapest XI., Hengermalom út 19-21.
https://world.waze.com/editor/?zoom=5&l ... =19.042445
ID: 2136557
Az utak kapcsolását nem tudtam megcsinálni, mert locked a környék. Segítsetek légyszi.
Sebaj, megtaláltam és bekötöttem, de tényleg csak egy kunkori út vezet oda?
A kút adatait magyarul írd be légyszíves!
A doksit itt találod!eftom wrote:Valahol láttam egyszer egy táblázatot amibe az Üzemanyag kutak voltak felsorolva, azt hol tudom frissíteni?
Előre is kösz!
Üdv.:
Tamás
Waze Champs Hungary
Hardware: Samsung S23 (14.0)
Honlap: waze.hu
Facebook: Waze Magyarország Csoport
https://s.waze.tools/lchu.pnghttps://s.waze.tools/beta.pnghttps://s.waze.tools/betc.pnghttps://s.waze.tools/s1000.pnghttps://s.waze.tools/c6s.png
Hardware: Samsung S23 (14.0)
Honlap: waze.hu
Facebook: Waze Magyarország Csoport
https://s.waze.tools/lchu.pnghttps://s.waze.tools/beta.pnghttps://s.waze.tools/betc.pnghttps://s.waze.tools/s1000.pnghttps://s.waze.tools/c6s.png
Kerületi Önkormányzat!streng wrote:A 10 évet úgy értem, hogy azóta jó volt, hogy lehetett ott balra is kanyarodni.bpeti wrote:10 éve még úgy is volt. Egy ideje nincs... Ahogy nézem, Áron mégse állította át, szóval most jó!streng wrote: Oh, bocs, bocs.
Most nézem reggel, hogy kitettek egy jobbra kötelező haladási irány táblát. A fene!
Ott lakom az utcában és 10 éve ez jól működött. Így most kerülhetek...
Eddig lehetett balra is, de mostmár csak jobbra lehet az Alsó erdősorról.
Kérlek csináljátok vissza. Bejelentem a weben is.
KÖsz
Streng
Most katasztrófa, nem is tudom hogy lenne a legjobb kikanyarodnom az utcából (az és a többi környező utcából), mivel a keleti kereszteződés is össze vissza van az építkezések miatt. Kicsit néha nehéz volt kifordulni, de karambolt még nem láttam ott, szóval nem értem. Na mindegy.
Komolyra fordítva a szót, nem tudjátok kinél kell reklamálni? Ki táblázta ezt ki vagy ki bírálhatja felül? Szívesen megreklamálnám!
A Rákóczin a felfestés még ott van, hogy keresztezheted a záróvonalat. Lehet valaki csak véletlenül kitett túlbuzgóságból egy kötelező haladási irány táblát....
Waze Champs Hungary
Hardware: Samsung S23 (14.0)
Honlap: waze.hu
Facebook: Waze Magyarország Csoport
https://s.waze.tools/lchu.pnghttps://s.waze.tools/beta.pnghttps://s.waze.tools/betc.pnghttps://s.waze.tools/s1000.pnghttps://s.waze.tools/c6s.png
Hardware: Samsung S23 (14.0)
Honlap: waze.hu
Facebook: Waze Magyarország Csoport
https://s.waze.tools/lchu.pnghttps://s.waze.tools/beta.pnghttps://s.waze.tools/betc.pnghttps://s.waze.tools/s1000.pnghttps://s.waze.tools/c6s.png
Szia!NoGun666 wrote:Sziasztok,
Új vagyok itt (egyébként az IGo és anno az Aeromap tesztelője).
A várban lakom és gyorsan bejelentettem a térképre bökve két dolgot, amit Szikra ki is javított, a bejelentés alapján viszont most látom, h félreérthető és Szikra vélhetően félre is értette (pedig a térképen nem oda böktem amit a hiba bejelentés leír).
Most helyrehoztam a dolgot, de nem lesz éles, sőt az első bejelentésem nem is látszott.
A vár környéki dolgokat szívesen kezelem, itt lakom bent.
Megpróbáltam rendbe tenni a szentháromság tér környéki dolgokat. (létrehoztam egy kis utcácskát ami a Hilton parkolóba megy, mert különben nem érthető miért kétirányú a parkolóból kivezető útszakasz)
Bocs ha kavartam valamit. valaki leellenőrizhetné.
Köszi
Ezek szerint félre! Örülünk, hogy itt vagy!
- Megnéztem amit csináltál. Ezzel az a gond, hogy nincs elnevezve és kerület hozzárendelve, így nem fog bekerülni az éles térképre! Ahová bekötötted, ott maradt egy szakasz, ami egyirányú! Ez direkt vagy csak véletlenül maradt ott?
- Ahol megfordítottad a haladási irányt, ott kell nyomni egy "q" majd egy "w" billentyű kombinációt (most megcsináltam), ami helyre rakja a kanyarodásokat!
Waze Champs Hungary
Hardware: Samsung S23 (14.0)
Honlap: waze.hu
Facebook: Waze Magyarország Csoport
https://s.waze.tools/lchu.pnghttps://s.waze.tools/beta.pnghttps://s.waze.tools/betc.pnghttps://s.waze.tools/s1000.pnghttps://s.waze.tools/c6s.png
Hardware: Samsung S23 (14.0)
Honlap: waze.hu
Facebook: Waze Magyarország Csoport
https://s.waze.tools/lchu.pnghttps://s.waze.tools/beta.pnghttps://s.waze.tools/betc.pnghttps://s.waze.tools/s1000.pnghttps://s.waze.tools/c6s.png
A földutak kerülése ki van pipálva a Kliensben?NoGun666 wrote:Sziasztok,
Hogyan tudnám szerkeszteni Perőcsény környékét? Ott lakom, bevállalnám a szerkesztését. Ma voltam ott, de a netem ott nem működik. Roumingban meg nem vállalnám.
Más, a tervező levitt egy rövidebb földútra az egyetlen aszfaltútról, a földút 4x4-nek van jelölve most is, pedig gyors üzemmódban voltam. Van más adat egy útra mint az úttípus amitől függhet ez?
Szívesen teszek oda egy bejelentést, ha ez kell, de más gondok is vannak amiket rendbe tennék.
Waze Champs Hungary
Hardware: Samsung S23 (14.0)
Honlap: waze.hu
Facebook: Waze Magyarország Csoport
https://s.waze.tools/lchu.pnghttps://s.waze.tools/beta.pnghttps://s.waze.tools/betc.pnghttps://s.waze.tools/s1000.pnghttps://s.waze.tools/c6s.png
Hardware: Samsung S23 (14.0)
Honlap: waze.hu
Facebook: Waze Magyarország Csoport
https://s.waze.tools/lchu.pnghttps://s.waze.tools/beta.pnghttps://s.waze.tools/betc.pnghttps://s.waze.tools/s1000.pnghttps://s.waze.tools/c6s.png
Re: Ezt csináltam!